Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

Noreciau paklausti, gal kas turite pilna schema sito paveikslo:
user posted image
Turiu parsisiuntusi viena varianta - truksta vieno lapo schemos. Parsisiunciau kita varianta - viskas vietoje, bet neiskaitoma (prasta kokybe schemu). Help! Labai noreciau issiuvineti sita grozi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 06 29, 08:29)
kokie dar uzsipuolimai,o temos pasiskaityti nereikia?o  dar ir versti nereikejo ,viskas cia pat.antraste naujokems 1 psl nepadejo ,niekas ne neziurejo taisykliu,viska savaip.ieskau to ar ano ,o 1 psl kur viskas puikiai parasyta atsiversti tingima.

O tu ir gyvenime tokia pikta ir nervuota ar tik forume issikrauni g.gif
Atsakyti
ne į temą- bet prie ko čia piktumas- taisyklės yra taisyklės ir naujokės ar ne naujokės, bet nėr ko tingėti ir jas pasiskaitinėti- mane taip pat erzina bereikalingi pliurpalai ne tam skirtose temose, nuolatinis nuotraukų citavimas ir t.t. gerbkim kitus ir patys save 4u.gif
Atsakyti
Mingailiux puokste
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 06 30, 22:10)
ne į temą- bet prie ko čia piktumas- taisyklės yra taisyklės ir naujokės ar ne naujokės, bet nėr ko tingėti ir jas pasiskaitinėti- mane taip pat erzina bereikalingi pliurpalai ne tam skirtose temose, nuolatinis nuotraukų citavimas ir t.t. gerbkim kitus ir patys save  4u.gif

Daug kas gyvenime gali nervinti, bet yra elementari bendravimo kultura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 07 01, 10:08)
Daug kas gyvenime gali nervinti, bet yra elementari bendravimo kultura  4u.gif

klausykit ,cia ne diskusiju vieta,jai jums cia ziauru eikit paziurekit kas kitose forumuose dedasi.visur yra taisykles ir ju reikia laikytis.pabandyk pati padeti ir kazka duoti,ir kai kas tinges susirasti,ar bent zvilgteleti kur viskas puikiai matoma ir paaiskinta ,ir tau sakys suraskit man (o as pasedesiu),ka tada sakysi.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 01, 10:04)
klausykit ,cia ne diskusiju vieta,jai jums cia ziauru eikit paziurekit kas kitose forumuose dedasi.visur yra taisykles ir ju reikia laikytis.pabandyk pati padeti ir kazka duoti,ir kai kas tinges susirasti,ar bent zvilgteleti kur viskas puikiai matoma ir paaiskinta ,ir tau sakys suraskit man (o as pasedesiu),ka tada sakysi.

Na jeigu jus taip viskas nervina sioje temoje, galite nedeti schemu,tikrai manau atsiras norinciu ir galinciu padeti, kiek pamenu schemu paieskos vygdavo gerokai anksciau, negu jus pradejote sioje temoje rasyti. Ir kazkaip visada be pykcio ir piktu komentaru atsirasdavo norinciu ir galinciu padeti. Juk jusu niekas nevercia cia daryti tvarkos, jeigu jus tai sukelia tiek neigiamu emociju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 07 01, 10:46)
Na jeigu jus taip viskas nervina sioje temoje, galite nedeti schemu,tikrai manau atsiras norinciu ir galinciu padeti, kiek pamenu schemu paieskos vygdavo gerokai anksciau, negu jus pradejote sioje temoje rasyti. Ir kazkaip visada be pykcio ir piktu komentaru atsirasdavo norinciu ir galinciu padeti. Juk jusu niekas nevercia cia daryti tvarkos, jeigu jus tai sukelia tiek neigiamu emociju  mirksiukas.gif

poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif
Kiek matau cia daugiausia Uodegyte ir padeda mirksiukas.gif o jus atejusi tersiat tema, yra taisykles , tai ir laikomes ju, o Uodegyte teisi daug kas ateina taisykliu nepaskaites, negi sunku g.gif
Atsakyti
QUOTE
Na jeigu jus taip viskas nervina sioje temoje, galite nedeti schemu,tikrai manau atsiras norinciu ir galinciu padeti, kiek pamenu schemu paieskos vygdavo gerokai anksciau, negu jus pradejote sioje temoje rasyti. Ir kazkaip visada be pykcio ir piktu komentaru atsirasdavo norinciu ir galinciu padeti. Juk jusu niekas nevercia cia daryti tvarkos, jeigu jus tai sukelia tiek neigiamu emociju


jai grieztumas tai jau nervai ?????? g.gif nesiraunu cia plauku sededama prie kompiuterio tongue.gif o tvarka pradejo vykti (nekarta diskutuota)

''aciu uz schemute ,gal kas dar pasiulys'',ne sita man netinka,''atsiuskit man pastu 22222@gmail... ir man 123@gmail.....,aciu didelis,dekui ir t.t.

per siuos komentarus ,prasymai tie patys kartodavosi kone kiekviename psl.,budavo sunku ka nors rasti tarp begales komentaru ir padeku ,nes reikedavo viska perskaityti doh.gif

ateis laikas ir iseisiu,tada jau bus nebe mano rupestis kaip jus cia tvarkysites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 liepos 2011 - 10:22
QUOTE(etaeta @ 2011 07 01, 10:46)
Na jeigu jus taip viskas nervina sioje temoje, galite nedeti schemu,tikrai manau atsiras norinciu ir galinciu padeti, kiek pamenu schemu paieskos vygdavo gerokai anksciau, negu jus pradejote sioje temoje rasyti. Ir kazkaip visada be pykcio ir piktu komentaru atsirasdavo norinciu ir galinciu padeti. Juk jusu niekas nevercia cia daryti tvarkos, jeigu jus tai sukelia tiek neigiamu emociju  mirksiukas.gif

gal norit pati, gerbiamoji imtis padeti visiems, kas tik papraso g.gif???

Sitoj temoj turbut 95 proc., jei ne daugiau, schemu padeda surasti butent Uodegyte, todel manau, kad reikia gerbti pastangas ir ideta darba, o ne ieskoti slieku ant asfalto po to, kai elementariai pasakoma, kad turi buti tvarka quiet.gif

Cia NEPLIURPALŲ TEMA, už pašailinius komentarus ir kažkokius nepagrįstus priekaištus moderatoriai turėtų kabinti įspėjimus ar kažką, nes tikrai gaila, kad ne visi supranta kitų gerus norus ir nuoširdžią pagalbą...
Atsakyti
Sveikos,

Kas turit schemutes su katinais bate? Ten jos dvieju rusiu yra, gal galit pasidalinti? As kazkur turejau ir pradanginau sad.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2011 07 01, 13:42)
Sveikos,

Kas turit schemutes su katinais bate? Ten jos dvieju rusiu yra, gal galit pasidalinti? As kazkur turejau ir pradanginau sad.gif

Aciu


Kad butu aiskiau ieskau:
1) http://imageshack.us...900609m549.jpg/
2) http://imageshack.us...502281m549.jpg/
2) http://imageshack.us...atinasbate.jpg/

Schemuciu ieskau ir spalvu kodu su siulais DMC.

Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile19: 01 liepos 2011 - 13:01