Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

zinuciu kiekis nepriklauso nuo nuotrauku dydzio...

o jei nuotraukos grazios, jas galima pakartoti 4u.gif

jau gavau atsakymus i savo kl..
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2011 08 17, 11:00)
zinuciu kiekis nepriklauso nuo nuotrauku dydzio...

o jei nuotraukos grazios, jas galima pakartoti 4u.gif

jau gavau atsakymus i savo kl..

O jei mano kompiuteris senas ir internetas lėtas, tai dėl tų kelis kartus pacituotų didelių (kad ir gražių) nuotraukų, puslapis valandą laiko krausis. Juk atsakymas puikiai suprantamas ir be pacituotų griozdiškų nuotraukų 4u.gif Matau, kad 1 psl. buvote, nes metrikų nuorodą cituojate, bet taisykles šiek tiek ignoruojate - čia ne diskusijų tema.
Atsakyti
Kreipiuosi ir aš pagalbos ax.gif Ieškojau ilgai ir nuobodžiai, net poroj rusiškų forumų prisiregistravau, bet niekaip nerandu kažko panašaus į šį paveiksliuką:

user posted image

Noriu vyro sesei ant prijuostės kišenėlės išsiuvinėt tokį ar kažkokį panašų paveiksliuką. Virtuvės ir ne tik temas osinkoj peržiūrėjau. Keksiukų ir kitokio maisto nenoriu - labiau norėčiau, kad su gamyba būtų susijęs paveiksliukas. Radau kulinaro seriją, bet gi ten vyrukas, o prijuostė jaunatviškai 30-metei skirta help.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 18:24)
Kreipiuosi ir aš pagalbos ax.gif Ieškojau ilgai ir nuobodžiai, net poroj rusiškų forumų prisiregistravau, bet niekaip nerandu kažko panašaus į šį paveiksliuką:



As galiu toki sausainiuka pasiulyti (zinoma, tereikeu pasitelkti fantazija-vienas is variantu- ju visa eile prijuostes apacioje issiuvineti):
https://picasaweb.go...24/RecepiesBook

Na ir dar karve "Milka" galiu pasiulyt biggrin.gif
https://picasaweb.go.../RevistaRico049
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 17 rugpjūčio 2011 - 19:21
QUOTE(nefisa @ 2011 08 16, 21:34)
senovinių automobilių schemų

user posted image
Atsakyti
Gal kas turite schemutes siu paveiksliuku:
1.
2.

Dar karteli ir as klausiu, nes labai domina antrasis paveikslelis g.gif
Atsakyti
O man reikėtų kokios nors bitutės virėjos, arba kad apie kokį skanėstą skaridytų.
Dėkoju iš anksto jei ką pavyktų rast 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2011 08 18, 11:36)
Gal kas turite schemutes siu paveiksliuku:
1.
2.

Dar karteli ir as klausiu, nes labai domina antrasis paveikslelis  g.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugpjūčio 2011 - 11:29
Gal turite šią schemą .pat arba .xsd?
jeigu ne tai tik pasidalinkit spalvų raktu, nes osinkoj yra tik schema be rakto. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ieskau sio paveiksliuko schemutes ir spalvu rakto, gal kas pagelbes? rolleyes.gif Ir gal zinote kokio jis dydzio gaunasi?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2011 08 18, 11:36)

user posted image

Atsakyti
Gal kasturit sia schemute?
user posted image
Atsakyti