Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

atsiprašau, jei neatitiksiu taisyklių, bet labai man svarbu ir skubu 4u.gif atradau tuos kodus, tik niekaip nesuprantu, kokių ten siūlų, nes ten rašo rusiškai... prašyta pvz. kad geltona spalva 155-853 g.gif gal kuri galėtų padėti ?
Atsakyti
QUOTE(Resifee @ 2011 07 22, 20:10)
atsiprašau, jei neatitiksiu taisyklių, bet labai man svarbu ir skubu  4u.gif  atradau tuos kodus, tik niekaip nesuprantu, kokių ten siūlų, nes ten rašo rusiškai... prašyta pvz. kad geltona spalva 155-853  g.gif  gal kuri galėtų padėti ?

tai turbut kad blendingas
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 07 22, 19:47)
Ieskau siu batuku  schemos (butu idealu, jei atsirastu ir berniukisku batuku variantas):


batukai
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 22, 15:59)
cia dmc siulu pavadinimai ne vervaco  smile.gif

tada as jau pasimeciau blink.gif zalia esu blush2.gif kai turesi laiko gal galesi tada surast tuos kodukus blush2.gif didelis dekui butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 22, 18:39)
turbut prasau neimanomo... kazi ar atsiras turinciu chemuciu su mecetemis, ar islamo tema  g.gif ? buciau labai dekinga:)!!!


atradau ko ieskojau, butent pirmame puslapyje, nuorodoje i miestus ir gamtovaizdzius..
Bet negaliu atsisiusti schemutes, gal galetu kasnors padet? Ir atsiusti man schemute?
Man reikiamas paveikslas yra butent 88 puslapyje, trecia zinute nuo apacios, mecetes atvaizdas..
Busiu laaabai dekinga!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 07 22, 21:39)
tada as jau pasimeciau  blink.gif zalia esu  blush2.gif kai turesi laiko gal galesi tada surast tuos kodukus  blush2.gif didelis dekui butu  4u.gif

per google susirandi dmc to vervaco ir ismeta, bet...turiu as tas lenteles http://vyshivka.cz/?..._id=540&lang=en, galiu pasakyt tik tiek, kad daug spalvu as ten nerandu, turiu keleta ir schemuciu, tai nesuprantu vienur raso pvz; donkerbeige (dark beige) 436, kitur jau 437, toj lentelej vel kitaip, zodziu pasimeciau, nes kaip tik siuvineju vervaco mergaite su kaciuku ( nr 35.288) ir stop dabar... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 22 liepos 2011 - 20:56
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 22, 22:27)
atradau ko ieskojau, butent pirmame puslapyje, nuorodoje i miestus ir gamtovaizdzius..
Bet negaliu atsisiusti schemutes, gal galetu kasnors padet? Ir atsiusti man schemute? 
Man reikiamas paveikslas yra butent 88 puslapyje, trecia zinute nuo apacios, mecetes atvaizdas..
Busiu laaabai dekinga!!!!  4u.gif

sioje temoje 1 psl yra visi paaiskinimai,skaityti tema reikia nono.gif


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 liepos 2011 - 12:39
Labai reikia jusu pagalbos. Ieskau ryskios Metalic Woman schemutes:

user posted image

Ta, kur turiu, labai nekokybiska, nieko neimanoma iziureti. Padekite, prasau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Resifee @ 2011 07 22, 19:47)
spalvų kodų raktą ?
turiu schemutę, bet spalvas sudėtinga atsirinkti,nes jos vienur pažymėtos skaičiais, kitur simboliais... tikiuos, supratot, ką čia prirašiau biggrin.gif labai ačiū  4u.gif

schema su raktu




QUOTE(raksa @ 2011 07 23, 18:38)
Labai reikia jusu pagalbos. Ieskau ryskios Metalic Woman schemutes:

Ta, kur turiu, labai nekokybiska, nieko neimanoma iziureti. Padekite, prasau. 4u.gif

schema paspaudus kita schemos dalis,ir raktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 liepos 2011 - 16:50
Gal kuri turi schemutę, kur balerinos bateliai, pastatyti ant pirštų galų... kažkur buvau radus, bet dabar niekaip neberandu...
ir gal turit kokių nuorodų į baleto tematiką? 4u.gif




p.s.Uodegyte, ačiū, bet aš kaip tik apie šituos kodus ir šnekėjau..nes nelabai gaudaus rusų kalboj... bet dabar jau viską išsiaiškinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Resifee: 24 liepos 2011 - 12:19
QUOTE(Resifee @ 2011 07 24, 14:14)
Gal kuri turi schemutę, kur balerinos bateliai, pastatyti ant pirštų galų... kažkur buvau radus, bet dabar niekaip neberandu...
ir gal turit kokių nuorodų į baleto tematiką?  4u.gif


bandyk čia baletas
Atsakyti
Sveikutes, labai ieskau sio paveikslelio schemos su raktu. Busiu dekinga smile.gif
http://www.part.lt/p...5b18e5d0244.jpg
Atsakyti