Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

sveikos siuvinetojos smile.gif
labai ieskau situ schemuciu
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

aciu visoms padejusioms manao pastas

sakaviciute.edita@gmail.com
Atsakyti
Sveikos darbštuolės smile.gif
Turiu klausimuką: kaip atsispausdinti schemute, kad butu galima pagal ją siuvinėti?
AČIŪ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zulve @ 2011 07 17, 16:36)
Sveikos darbštuolės smile.gif
Turiu klausimuką: kaip atsispausdinti schemute, kad butu galima pagal ją siuvinėti?
AČIŪ  blush2.gif

manau kad klausimuka uzduokit siuvinejimas kryzeliu temoje,ten jums greiciau atsakys 4u.gif


QUOTE(Grafaite @ 2011 07 17, 13:48)
sveikos siuvinetojos smile.gif
labai ieskau situ schemuciu


aciu visoms padejusioms manao pastas

sakaviciute.edita@gmail.com

jokiu el pasto adresu 4u.gif

pirmas,ir paskutinis

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 liepos 2011 - 19:44
Sveikos 4u.gif Reikia aiškesnės šios schemos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 18, 11:13)
Sveikos 4u.gif Reikia aiškesnės šios schemos


user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 liepos 2011 - 10:30
Gal kas turite schemutę šio paveiksliuko ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daw.4423 @ 2011 07 18, 14:19)
Gal kas turite schemutę šio paveiksliuko ax.gif


jis cia jau seniai guli ir nuoroda buvo 1 psl,kaip parsisiusti paaiskinimas 1 psl

http://club.osinka.ru/topic-59672
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 liepos 2011 - 13:39
ieškau
BrightNeedle Nantuket sempler
user posted image

Atsakyti
Merginos pagelbekit prasau blush2.gif nu niekaip as nesusidraugauju su programele kuri is paveiksliuko padaro siuvinejimo brezinuka doh.gif . o man labai reikia sito paveiksliuko, gal kuri jau puikiai susidraugavus, ir galetumet pakeisti man sita paveiksliuka i brezinuka? blush2.gif o veliau prasyciau tada ir paaiskinimo kaip su ta programele elgtis, gal as ne tokia parsisiuntus sad.gif kazkuriuose forumuose nuoroda maciau ir bandziau...ale niekas nesigauna...

Reiktu kad butu kuo mazesnis brezinukas. na nezinau kai issisaugojau atrodo cia mazas paveiksliukas, o koki brezinuka padarys neisivaizduoju, gal perdidelis bus sad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Dziuliki~: 18 liepos 2011 - 23:04
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 19, 01:03)
Merginos pagelbekit prasau  blush2.gif  nu niekaip as nesusidraugauju su programele kuri is paveiksliuko padaro siuvinejimo brezinuka  doh.gif . o man labai reikia sito paveiksliuko, gal kuri jau puikiai susidraugavus, ir galetumet pakeisti man sita paveiksliuka i brezinuka?  blush2.gif o veliau prasyciau tada ir paaiskinimo kaip su ta programele elgtis, gal as ne tokia parsisiuntus sad.gif kazkuriuose forumuose nuoroda maciau ir bandziau...ale niekas nesigauna...

Reiktu kad butu kuo mazesnis brezinukas. na nezinau kai issisaugojau atrodo cia mazas paveiksliukas, o koki brezinuka padarys neisivaizduoju, gal perdidelis bus sad.gif



galiu pabandyt padaryt,rytoj susirasom kaip kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 18, 21:14)
ieškau
BrightNeedle Nantuket sempler


Aš irgi labai norėčiau šios schemos... 4u.gif Pirmiausia dėl to, kad tai labai gražus darbas, bet ne mažiau dėl to, kad esu Nantucket saloje buvusi - viena žavingiausių vietų, kurias yra tekę aplankyti... rolleyes.gif rolleyes.gif

Taip pat ieškau šios Akufatum schemos iš albumo Sommerschheiten. Patį albumą su daugeliu darbų ir schemų turiu, o šios kaip tik trūksta ir labai reikia doh.gif
user posted image
Atsakyti
gal kuri turite šią schemutę? 4u.gif

user posted image

čia šiandien visoms photobucket dideles foto meta...?
Atsakyti