Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Liniuxxx, patiko bra bigsmile.gif thumbup.gif o tapetai - pirmieji 4u.gif Laukiam kilimu foto mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 16:29)
Tenkinu jusu smalsuma  mirksiukas.gif 
...


Pirkiniai- superiniai smile.gif Juoda lempa - ypač smile.gif kas liečia tapetus, tai man gražesni pirmieji smile.gif

Prašau jūsų patarimo... ikeliu musu busimos vonios nuotrauka. user posted image nezinau, ka man su ja daryt.. kabinsiu horizontaliai veidrodi, spintelės nebeliks. virs veidrodzio kabinsiu lempyte. turiu auksiniais nuostabiais remais veidrodi, bet sakau, gal pjausis su sidabro spalvos ciaupais??? tai gal det baltais remais? dar ketinu kt savaite isigyti toletinio popieriaus laikikli, muilo, dantu sepeteliu laikiklius ir t.t ir t.t., tai nezinau, kokius ieskot. ta prasme, kokios spalvos. jei desiu auksini veidrodi, tai kokios spalvos tuos visus daiktus ieskot? ausko spalvos? baltus? kaldintus is metalo? nu zodziu, esu pasimetus, o kt savaite vaziuoju i Kauna, nenoriu praleist progos kazka parsivezt, nes pas mus tokiu daiktu mazai, o ir originalesnio kazko sunku rasti. tai esu visiskai pasimetus sad.gif
Atsakyti
Patarciau apsispresti ir pirkti viska vienos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 06 26, 21:33)
Patarciau apsispresti  ir pirkti viska vienos spalvos.


pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Greičiausiai ieškosiu baltų smile.gif
Atsakyti
Vykdau pazada -ikeliu kilimu, suzvejotu Rietavo turgelyje, foto ax.gif
Pirmasis:
user posted image

user posted image
Ir antrasis:
user posted image
user posted image
Mokejau 12lt ir 18lt uz juos bigsmile.gif

Savaites pabaigoje galesiu ikelt savo projekta su lempa ir pagalvem rolleyes.gif
Atsakyti
pirmas kilimelis labai dailus;)
Atsakyti
Puikūs pirkiniai wub.gif
O apie kainą tai tyliu doh.gif Reiks vasarą važiuojant į pajūrį užsukti į Rietavo turgelį




[quote=Liniuxxx,2011 06 27, 18:57]
Vykdau pazada -ikeliu kilimu, suzvejotu Rietavo turgelyje, foto ax.gif
Pirmasis:
user posted image

Ir antrasis:
user posted image

Mokejau 12lt ir 18lt uz juos bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 27, 19:57)
Vykdau pazada -ikeliu kilimu, suzvejotu Rietavo turgelyje, foto ax.gif
Mokejau 12lt ir 18lt uz juos bigsmile.gif
Savaites pabaigoje galesiu ikelt savo projekta su lempa ir pagalvem rolleyes.gif

Kilimai nuostabūs thumbup.gif O kai pamačiau kainas, tai pagalvojau, kad su regėjimu man blogai g.gif
Bet sekasi gi žmonėms.
Labai lauksiu projekto su lempomis vaizdų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 27, 19:57)
url]
Mokejau 12lt ir 18lt uz juos bigsmile.gif

Savaites pabaigoje galesiu ikelt savo projekta su lempa ir pagalvem rolleyes.gif


Pirmas gražus, o antras dar gražesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 27, 20:57)
Vykdau pazada -ikeliu kilimu, suzvejotu Rietavo turgelyje, foto ax.gif
...

Savaites pabaigoje galesiu ikelt savo projekta su lempa ir pagalvem rolleyes.gif


Man antrasis labai labai wub.gif Laukiam vaizdelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 16:29)


O mane sudomino gėlės vazonėlis. Ar jis ne toks kaip čia:
http://www.euroflora...p.1387,e.3,l.lt
Vis ieškau gėlių vazonų, reikia nemažai ir nemažų doh.gif Ir norėčiau iš tos pačios serijos.
Gal būtų galima iš arčiau vazonėlį apžiūrėti?

Prekės puikios, o tapetus gal vis tik klijuočiau baltus, būtų lengviau derinti baldus ir kitas detales. Šiaip man jie abieji žiūrisi neblogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 28 birželio 2011 - 07:51