Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 13:42)
nors paciupau vistiek nemazai grobio, veliau ikelsiu parodyt jei idomu rolleyes.gif

zinoma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 26, 12:28)
Gal kam pravers tokia idėja http://grazinosbalda...daujos=Indaujos  (5-ta nuotrauka)

Mes taip esam prieškambario spintą "įstūmę" į sieną. Pjovėm nišą prieškambario sienoje, o spintos galas įlindo į sandėliuką, kuris yra už tos sienos.

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 14:42)
nors paciupau vistiek nemazai grobio, veliau ikelsiu parodyt jei idomu rolleyes.gif

Labai smalsu. Laukiam vaizdų ax.gif
Atsakyti
Tenkinu jusu smalsuma mirksiukas.gif

As kaip visada - su kruva lempu biggrin.gif

user posted image

Isirenginejam namus, todel ju reikia dauuggg lotuliukas.gif

user posted image

Keli veidrodziai ir man patikes paveikslas ax.gif

Dar papirkau kruva leksciu i savo praeita karta nukauta serviza ir pigius, bet labai grazius tris kilimus thumbup.gif

O dabar prasysiu jusu patarimo - nusipirkau dvejus tapetus, neissirenku kuriuos man klijuot i svetaine g.gif
Pirmieji labiau provansiski mano akim ziurint, taciau jie i pilkuma-o svetaine pereina be duru i virtuve ir laiptine, kur viskas bus isdazyta baltai g.gif
user posted image
Taciau indauja numatyta butent sita, ji tokia i gelsvuma
http://artvilla.lt/i...p...&foto_id=68

Antrieji visai sakyciau ne provansiski, bet balti balti...
user posted image

Visai susipainiojau - buciau labai dekinga uz patarima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 15:29)
Tenkinu jusu smalsuma  mirksiukas.gif 

Man labai patiko tos pastatomos lempos baltais gaubtais thumbup.gif
Tapetai tai man pirmieji wub.gif
Ir vėl pasikartosiu - bet ir sekasi žmonėms rasti tokių gražių daiktų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 06 26, 15:14)
Man labai patiko tos pastatomos lempos baltais gaubtais  thumbup.gif
Tapetai tai man pirmieji  wub.gif


Lemputes po 5lt, nes reikia gaubtelius keist -bet man tai ne beda, turiu papirkus nerealios provansiskos medziagos wub.gif

Aciu uz nuomone Grice 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 17:14)
Lemputes po 5lt, nes reikia gaubtelius keist -bet man tai ne beda, turiu papirkus nerealios provansiskos medziagos wub.gif

Aciu uz nuomone Grice 4u.gif


man tapetai pirmieji labiau, ale pilki su gelsva komoda gali nelabai kaip artodyt g.gif
Nors ir baltų su gelsva neįsivaizduoju g.gif
o grobiai tai superiniai wub.gif
as ta juoda sviestuva grobciau lotuliukas.gif

tiesa, parodyk kilimus prasau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 26 birželio 2011 - 16:25
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 26, 16:23)
man tapetai pirmieji labiau, ale pilki su gelsva komoda gali nelabai kaip artodyt  g.gif
Nors ir baltų su gelsva neįsivaizduoju  g.gif
o grobiai tai superiniai  wub.gif
as ta juoda sviestuva grobciau  lotuliukas.gif

tiesa, parodyk kilimus prasau


Va va, kazkaip prasoviau su abejais tapetais, ale treciu jau nepirksiu, teks is situ kazka issirinkt blush2.gif
Juodas sviestuvas irgi prasosi perdazomas, bet kai moki 20lt uz ji, tai reikalavimai iskart prekei sumazeja biggrin.gif
Kilimai dziusta po valymu/plovimu, parodysiu kai isdzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 17:14)
Lemputes po 5lt, nes reikia gaubtelius keist -bet man tai ne beda, turiu papirkus nerealios provansiskos medziagos wub.gif

Aciu uz nuomone Grice 4u.gif

Ar Jūs keičiat pati tuos lempų gaubtus, teisingai supratau? Pamokykit mane, a? ax.gif Turiu toršerą su diideliu gaubtu, kuris prašosi pakeičiamas. Bet naujo neperku, atnaujinti nemoku, tai taip ir stovi... Bandžiau tik plauti atsargiai su šepetuku, bet tai ne tai, ko reikia vaizdui pagerinti g.gif
Grįžtant prie tapetų. Turiu užuolaidas su labai panašiu raštu ir spalva, kaip pirmieji tapetai. Gal todėl man jie ir patiko labiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 26 birželio 2011 - 17:20
QUOTE(Gricė @ 2011 06 26, 17:18)
Ar Jūs keičiat pati tuos lempų gaubtus, teisingai supratau? Pamokykit mane, a? ax.gif Turiu toršerą su diideliu gaubtu, kuris prašosi pakeičiamas. Bet naujo neperku, atnaujinti nemoku, tai taip ir stovi... Bandžiau tik plauti atsargiai su šepetuku, bet tai ne tai, ko reikia vaizdui pagerinti  g.gif


Deja, sito meno ir as noreciau ismokt -nunesu siuvejelei ir padaro ji mano gaubtus kaip naujus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 18:20)
Deja, sito meno ir as noreciau ismokt -nunesu siuvejelei ir padaro ji mano gaubtus kaip naujus  biggrin.gif

Ji juos apsiūna ant viršaus? Ar nuima tą ankstenę medžiagą ir naujai viską deda? Klijuoja? Ir aš noriu tokios siuvėjos - auksarankės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 06 26, 17:24)
Ji juos apsiūna ant viršaus? Ar nuima tą ankstenę medžiagą ir naujai viską deda? Klijuoja? Ir aš noriu tokios siuvėjos - auksarankės doh.gif


Palieka metalini karkasa ir pasiuva nauja medziagini gaubteli ant senojo virsaus:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 26 birželio 2011 - 17:45
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 26, 18:45)
Palieka metalini karkasa ir pasiuva nauja medziagini gaubteli ant senojo virsaus:4u:

o kaip pakietina?
negausim barti, kad čia dialogą išvystėm?
Atsakyti