Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rutele_S @ 2011 06 24, 18:19)
Gerai sako mamaSandra thumbup.gif  drinks_cheers.gif
o ir nematau reikalo test apie tai diskusija biggrin.gif  nebent patarkit, mamaSandra, ar kedems darytumet minkstus atsisedimus ar visgi palikt taip, na kai matosi jau visas komplektas. I sienas neziurekit nes remontas dar nedarytas tame kambaryje ax.gif


as palikciau originalias kedes, siuciau tik pririsamas pagalveles sedimai daliai.
Jei pagalveles siusit, darykit uzvalkaliukus nuimamus, bus patogiau isskalbt, o ir siaip pagal nuotaika galima pasikeist paskui ax.gif
Atsakyti
Rutele_S, super pirkinukai 4u.gif

O as jau audziu minti si savaitgali vel Rietave apsilankyt.. ax.gif

Beje, gal kuri patarsit -zinau, kad apie lovugalius jau buvo kalbeta, bet galbut kuri Kaune turi koki zmogeli baldininka, kuris apsiimtu padaryti grazu lovugali nebrangiai? Nusipirkom miegamojo lova su oda aptrauktu galu -pirkau tik su ta mintim, kad aptrauksiu ji arba gaminsiu nauja ax.gif
Dar pasigirsiu -kokia medziaga pagriebiau audiniu parduotuvej wub.gif siusiu lempai gaubta ir pagalveles prie jos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 24, 19:22)
Rutele_S, super pirkinukai  4u.gif

O as jau audziu minti si savaitgali vel Rietave apsilankyt.. ax.gif

Beje, gal kuri patarsit -zinau, kad apie lovugalius jau buvo kalbeta, bet galbut kuri Kaune turi koki zmogeli baldininka, kuris apsiimtu padaryti grazu lovugali nebrangiai? Nusipirkom miegamojo lova su oda aptrauktu galu -pirkau tik su ta mintim, kad aptrauksiu ji arba gaminsiu nauja ax.gif
Dar pasigirsiu -kokia medziaga pagriebiau audiniu parduotuvej wub.gif  siusiu lempai gaubta ir pagalveles prie jos blush2.gif


tu lovugali nori nauja medziaga aptraukt?
ar medinio nori?
jei aptraukt - klaipedoj yra kelios imones tuo uzsiimancios.
Atsakyti
Mamasandra, šitas spalvinimo būdas yra vadinamas žalsvu, žaliu ir pan. dėl fabrikinio dažymo ant šviežio medžio, vyravusio tais metais.
Pardavėja daug ką galio sakyti iš nežinojimo arba suinteresuotumo. Baldo architektūra iškart pasako jo kilmę ir jokia pardavėjos iškalba čia nieko pakeisti negali.
Ta virvelė nieko neįrodo ir neneigia. Ir dabar jas deda. Aš nesiginčiju dėl 10 - 15 metų laiko skirtumo, nes tai labai mažas laiko tarpas, neįtakojantis vertės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 24 birželio 2011 - 18:55
QUOTE(Daina76 @ 2011 06 24, 19:51)
Mamasandra, šitas spalvinimo būdas yra vadinamas žalsvu, žaliu ir pan. dėl fabrikinio dažymo ant šviežio medžio, vyravusio tais metais.
Pardavėja daug ką galio sakyti iš nežinojimo arba suinteresuotumo. Baldo architektūra iškart pasako jo kilmę ir jokia pardavėjos iškalba čia nieko pakeisti negali.
Ta virvelė nieko neįrodo ir neneigia. Ir dabar jas deda. Aš nesiginčiju dėl 10 - 15 metų laiko skirtumo, nes tai labai mažas laiko tarpas, neįtakojantis vertės.


Daina76, dekui uz atsakyma, nors to visai ir neklausiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad ne tam žmogui adresavau.

Tinka ir patinka man tie baldeliai - nesupraskite klaidingai. Kai kuriose mano patalpose jokio antikvaro nėra ir jo kitiems nebruku. Kiekvienas renkasi pats ...
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2011 06 24, 20:03)
Atsiprašau, kad ne tam žmogui adresavau.

Tinka ir patinka man tie baldeliai - nesupraskite klaidingai. Kai kuriose mano patalpose jokio antikvaro nėra ir jo kitiems nebruku. Kiekvienas renkasi pats ...


nieko tokio, dabar keliu nuotraukas, labai tikiuosi tavo patarimu baldu restauravimo temoje blush2.gif
Atsakyti
labas vakarelis,kam aktualus virtuves kurimas,paziurekite paruostus derinius,yra ir klasikos tematikos My Webpage
Atsakyti
Rutele- daili indauja:)

iki Rietavo turgaus nedavaziavom... bet vakar buvom Taurages turguj--anyta indelius stiklinius su melchioriniu dangciuku cukrui, druskai ir tt nuciupo;)

as nieko is baldeliu sau neradau..
Atsakyti
Gal kam pravers tokia idėja http://grazinosbalda...daujos=Indaujos (5-ta nuotrauka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 26 birželio 2011 - 11:28
as vakar po ilgo laiko tarpo pamaciau kaip garazams ir terasai ruosiami pamatai wub.gif , taip niezti nagai greiciau viska daryt...o truksta pinigu, laiko...kaip ta kantrybe uzsiaugint doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 24, 18:45)
tu lovugali nori nauja medziaga aptraukt?
ar medinio nori?
jei aptraukt - klaipedoj yra kelios imones tuo uzsiimancios.


Noriu medziaga aptraukt ir ieskau imones/zmogaus is Kauno 4u.gif

Sveikos gyvos ax.gif as po Rietavo turgelio, nenuvaziavusias galiu paguost -prastokas snd buvo, nors zmoniu mases smile.gif nors paciupau vistiek nemazai grobio, veliau ikelsiu parodyt jei idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 26 birželio 2011 - 13:43