Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Cobre, mamaSandra, ačiū didžiausias už nuomones. Pamačiau Liniuxxx mozaikines plyteles ir nešiojausi jas visą dieną galvoje. Na reiks dar šitą idėją išsigryninti, tačiau va mamosSandros komentarai dėl kampinės vonios visiškai nuginklavo ir galbūt tikrai reikia pasižvalgyti stačiakampės vonios. Tuomet ir išlaidų papildomų nebūtų cool.gif
Liniuxxx, o kokia pas jus vonia?

Aš dar dėl užuolaidų blush2.gif Na man bais gražu romanetės, tačiau kaži kiek jos patogios vonioje. Gi reiks kaskart nuleidinėti prausiantis, nes per langą vis tiek viskas švies g.gif Labai atsiprašau už buitinę nuotrauką, bet gal ji padės geriau vaizdą susidaryti - tame kampe planuojama vonia.
user posted image
Atsakyti
Na o aš dėl tokio albumo nuliūsčiau unsure.gif
Aš nesireiškiu čia kasdien, nes negaliu patarinėti kitiems, pati nieko neišmanydama, tačiau kartais pasiklausiu patarimo, pati esu rodžiusi savo namus, taip pat susilaukiau kritikos, bet nu... padiskutavom ir baigėsi, judu toliau, turėsiu ką naują ir vėl parodysiu biggrin.gif ir pasižvalgyti laaabai reikia ir smagu, man patinka visos šios temos idėjos ir visų jūsų namai wub.gif
Kadais jau buvo kalba apie tuos užrakintus albumus ir vėl prie to pačio grįžtama... verysad.gif
Atsakyti
O as prasyciau senbuves naujai atidarinesiancios tema sukurt toki albuma, pabandykim kas is to gausis. jei bus noras - is albumo ikelt nuotrauka bet kada bus galima.

Drua,
Pagalvociau toj vietoj apie vonia ant kojeliu.
Ar tik ne Elitarai tokia turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2011 08 11, 19:00)

Aš dar dėl užuolaidų  blush2.gif Na man bais gražu romanetės, tačiau kaži kiek jos patogios vonioje. Gi reiks kaskart nuleidinėti prausiantis, nes per langą vis tiek viskas švies  g.gif Labai atsiprašau už buitinę nuotrauką, bet gal ji padės geriau vaizdą susidaryti - tame kampe planuojama vonia.
user posted image

Pas mus kitoj vonioj romanete del grozio, o ant lango uzklijuota plevele su neryskiu rastu- sviesa praleidzia, o svetimos akys nieko nemato.NUsibodo kasdien ta romanete traukinet. blush2.gif
Pas mane vonia asimetrine (160x 105), ne kampine.Ja esu labai patenkinta.Del kampiniu nepraktiskumo drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 08 11, 20:03)
Kadais jau buvo kalba apie tuos užrakintus albumus ir vėl prie to pačio grįžtama... verysad.gif

As pritariu, bet vien tam, kad issakyti ir kita nuomone. Nes niekas vistiek juk sukurti neuzdraus. Jei baisu isgirsti kritika, tai na nedekite tu nuotrauku, niekas juk nevercia. Aisku, bus gaila, bet jei dedi, tai turi buti pasiruoses ir kritikai, man atrodo tai normalu. Ar cia tik pagyru laukiama? Jei tik kritika, tai reikia moketi moketi priimti, je nesamones raso, tai na psiuskite tolyn ta zmogu.

As sunkiai issivaizduoju diskusija apie Onutes lova, forume, pries tai paziurejus privaciame albume. Kiti tiesiog skaitys neaisku ka, neaisku apie ka. Tada kraustomes i Bendraminciu tema ir neisileidziam ten jokio prasalaicio. Klaipedieciu, kaunieciu ar kitu -ieciu temos yra to rato temos, statomi namai, neretai nurodomos vietos, kur jie randasi, o parasius, kad isvykstu atostogauti, dar ir gali sulaukti sveciu su sunkvezimuku pasiruosusiu viska isvezti, juk nesunku zinant mazdaug rajona ir namo isvaizda tai padaryti. Albumas apsaugo ne tik nuo svetimu komentuotoju, bet ir nuo nepageidaujamu sveciu. O sita, kaip ir bendra, kitos tik skaito ir ziniu semiasi, ideju. Tai jos ka, noredamos suzinoti, kas pas Onute toje lovoje ne taip, tures arba visai ne i tema komentarus sistemingai parasyti, arba kas kazkelinta posta rasyti, kad pritariu kazkieno nuomonei, tam, kad gauti priejima prie albumo?

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 11, 19:13)
Drua,
Pagalvociau toj vietoj apie vonia ant kojeliu.
Ar tik ne Elitarai tokia turi  g.gif

Ech, ta vonia ant kojelių - sena mano svajonė, tačiau MB jos nė per kur neprisileidžia doh.gif
Caca*, o kur tą plėvelę pirkote? Ji tonuota?
Atsakyti

Niekad nerašiau šioje temoje, bet kasdien pasiskaitau ir pasidžiaugiu kitų namais, o ir savo taip pat.
Tad būdavau kaip ir neoficiali dalyvė šios temos.
O dabar kaip bus?
Man jau kelias čia bus uždarytas?
O kiek tokių kaip aš!
Ir tik todėl, kad niekad nepakomentavau ir neparodžiau savo namų?
Žiauru! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2011 08 11, 19:00)
Cobre, mamaSandra, ačiū didžiausias už nuomones. Pamačiau Liniuxxx mozaikines plyteles ir nešiojausi jas visą dieną galvoje. Na reiks dar šitą idėją išsigryninti, tačiau va mamosSandros komentarai dėl kampinės vonios visiškai nuginklavo ir galbūt tikrai reikia pasižvalgyti stačiakampės vonios. Tuomet ir išlaidų papildomų nebūtų  cool.gif
Liniuxxx, o kokia pas jus vonia?

Aš dar dėl užuolaidų  blush2.gif Na man bais gražu romanetės, tačiau kaži kiek jos patogios vonioje. Gi reiks kaskart nuleidinėti prausiantis, nes per langą vis tiek viskas švies  g.gif Labai atsiprašau už buitinę nuotrauką, bet gal ji padės geriau vaizdą susidaryti - tame kampe planuojama vonia.
user posted image


Aš pasirinkau kampinę simetrišką, 1,30x1,30 m. Rinkausi todėl, kad tokia labai tiko į turimą vonios kampą. Ji mažutė, tai vandens tikrai ne daugiau nei stačiakampėje sunaudojama. Yra siauresnė ir gilesnė už stačiakampę, todėl stambesniam žmogui ko gero būtų nepatogu maudytis. Šiaip ta vonia vaikų - jiems labai patogi. Kai aš pati smulkaus sudėjimo, tai neretai ir pati lendu į vaikų vonią - dėl gilumo ir patogių išlenkimų rankoms man ten labai patogu skaityti vonioje blush2.gif
Čia mano kampinukė vaikų vonia
user posted image
user posted image

Caca, įmesk kontaktus pas ką ėmei plėvelę. Ar į namus atvažiavo? Stiklajuostes išėminėjo ir plėvelę po stiklajuostėm suleido? Kaip naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2011 08 11, 20:39)
Niekad nerašiau šioje temoje, bet kasdien pasiskaitau ir pasidžiaugiu kitų namais, o ir savo taip pat.
Tad būdavau kaip ir neoficiali dalyvė šios temos.
O dabar kaip bus?
Man jau kelias čia bus uždarytas?
O kiek tokių kaip aš!
Ir tik todėl, kad niekad nepakomentavau ir neparodžiau savo namų?
Žiauru!  smile.gif

Nu nepykit, bet nesusiturėsiu nepakomentavusi... kokios pretenzijos blink.gif tokie komentarai - tarsi stebėjimas kitų gyvenimų pro rakto skylutę doh.gif Nors aš pati čia ilgą laiką buvau pasyvi stebėtoja, nes namų "auginimas" labai jau lėtu tempu vyksta, tačiau nė minties nešautų kažkam priekaištauti jog nebenori savo namų viešinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2011 08 11, 20:39)
Niekad nerašiau šioje temoje, bet kasdien pasiskaitau ir pasidžiaugiu kitų namais, o ir savo taip pat.
Tad būdavau kaip ir neoficiali dalyvė šios temos.
O dabar kaip bus?
Man jau kelias čia bus uždarytas?
O kiek tokių kaip aš!
Ir tik todėl, kad niekad nepakomentavau ir neparodžiau savo namų?
Žiauru!  smile.gif


savo paslapčiom džiaugiatės ir tik nedrįskit uždraust į kitų žiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti