Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(lotaa @ 2011 08 10, 08:48)
merginos klaipėdietės, kokias parduotuves žinote klp, kur galima būtų pasižiūrėti provanso baldelių, aksesuarų, visos tos didžiosios jau praeitos, gal yra kokių butikų, ar pan.šiand važiuosiu į urmo bazę, kur čia reklamavosi užuolaidos ir klasikiniai baldai


As ne klaipediete, ale jei neatmeti sendaikciu, tai yra www.mielaseniena.lt
Visai graziu dalyku buna ir kainos padorios, o jei dar "rankas kas pridetu", tai isvis liuks dalyku galima tureti, kad ir si indauja (750lt) - nudazius sviesiai butu "ledas":
user posted image

Spintele (200lt) -marmurini stalvirsi uzdejai, kriaukle ileidai ir turi dailia nestandartine medine vonios spintele:
user posted image

Idedu kelis "maziau tipines" vonios spinteles pvz.:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 10 rugpjūčio 2011 - 16:28
Jau sy tinklapy norejau uzrodyti seniau,vis pamirstu bigsmile.gif nukovusi grobio esu is ju neblogo ax.gif ryt lova jie atveza,dabar ji rezervuota matosi.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 10, 17:16)
Jau sy tinklapy norejau uzrodyti seniau,vis pamirstu bigsmile.gif nukovusi grobio esu is ju neblogo ax.gif ryt lova jie atveza,dabar ji rezervuota matosi.


Ak tu isdykele - tai va pas ka ji nukeliaus thumbup.gif
Labai daili wub.gif Linkiu, kad labai nebrasketu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 10 rugpjūčio 2011 - 16:27
Kaip nuolatine kliente nukoviau ir ciuzinuka y lova,seimininke labai sukalbama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 10, 18:16)
Jau sy tinklapy norejau uzrodyti seniau,vis pamirstu bigsmile.gif nukovusi grobio esu is ju neblogo ax.gif ryt lova jie atveza,dabar ji rezervuota matosi.

O jie patys atveza? nes as esu senokai balda viena is ju nusiziurejusi. Vis galvoju mastau, ar cia man verta rupintis, kaip atsivezti, paskui dar restauruoti ir aplamai siek tiek perdaryti tektu. Na bet jei patys atveza, tada verta pamastyti rimciau. Kiek atvezimas?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 10, 16:22)
as manau, kaip ir ankstesniame poste rasiau... jog:
- gerai, kai vaikas/paauglys yra mokomas ir sugeba ivertinti daikta, t.y. jo kokybe, verte, funkcionaluma, naudinguma, ir tai nebutinai turi buti klasika,
- ir suvokia kokia aplinka ji supa. O aplinka gali buti ivairi, klasika visai nei prie ko, svarbu kuo anksciau (bent jau ne 30-ties) suprasti kas yra kas.

O del to, kad vaikui, jei jis to nori, irengti kambari visai kitokio stiliaus, nei visi namai, manau yra nelogiska.
Nemanau taipogi, kad kas nors moderniame name irenginetu vaiko kambari rococo stiliumi.


Galima klausimėlį? pagal ką jūs sprendžiate geras tai daiktas ar blogas?gera jo kokybė ar ne?
tamsta kaip pastebejau užbrežiate linijas, ten kur balta ir juoda, nepamirškite yra ir kitų spalvų.
Visada maniau, kad mokytis ir 50-ties nėra per vėlu, pagal tamstos posta matau yra kitaip.

Nenoriu veltis į diskusijas, bet nepamirškite,kad neįmanoma žinoti absoliučiai visko, ir smerkti žmonių vien už tai kad jie vienoje ar kitoje sferoje nelabai ar visiškai nesigaudo, tiesiog negražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 10, 17:00)
O jie patys atveza? nes as esu senokai balda viena is ju nusiziurejusi. Vis galvoju mastau, ar cia man verta rupintis, kaip atsivezti, paskui dar restauruoti ir aplamai siek tiek perdaryti tektu. Na bet jei patys atveza, tada verta pamastyti rimciau. Kiek atvezimas?

radau sau ieskota daikta
skambinau,kita savaite vaziuos kaunan
atveza uz ta pacia kaina,zodz,uz atvezima moket nereik
tai jei tu kazka nuziurejusi,kooperuokis i viena vezima
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 10, 17:25)
...tiesiog negražu mirksiukas.gif

teisingai, nes pirmiausia reikia graziai perskaityti posta, ir pamatysite, kad jame nieko smerkiancio, zeminancio ar dar kokio kitokio blogio nera....
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 10, 19:25)

pievos. siulyciau ismokti skaityti ir rasyti i tema. prirasete dalyku, apie kuriuos net nebuvo kalbeta doh.gif
Atsakyti
aciu merginos uz pastangas surasti sviestuvus:)

deja, bet kiek esu radus tokio stiliaus tai buvo tik juodas. Dar viena sviesu maciau vienoje is Akropolio parduotuviu, bet buvo baisiai didelis ir atitinkamai baisiai brangus doh.gif na bet VIS TIEK kada nors as juos rasiu ir tada tiek islaukti jie dar grazesni atrodys:)
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 10, 19:32)
aciu merginos uz pastangas surasti sviestuvus:)

deja, bet kiek esu radus tokio stiliaus tai buvo tik juodas. Dar viena sviesu maciau vienoje is Akropolio parduotuviu, bet buvo baisiai didelis ir atitinkamai baisiai brangus doh.gif  na bet VIS TIEK kada nors as juos rasiu ir tada tiek islaukti jie dar grazesni atrodys:)


pabandyk nueit i Topolina minijos baldu centre, berods tokius maciau, tik ten kainos biski kosmines.
O merginoms, kurios ieskojo rankeneliu pranesu: siandin maciau labai dailiu naujovisko ir klasikinio stiliaus rankeneliu www.furnitanas.ltten ir keraminiu ir zalvariniu buvo, man labai patiko. Ziurejau realiai parduotuveje.
Atsakyti
I diskusijas nesivelsiu rolleyes.gif

Elitarai, koookia lovyte wub.gif wub.gif
o as ieskau ir ieskau stalu su kedem i virtuve g.gif
Galbut kuri vilniete buvus Riviera home? nusiziurejus esu sita stala http://www.rivieraho...gomojo/stalas74
, tik va gyvai dar nemacius, kazi kaip ten pas juos su kokybe unsure.gif
Atsakyti