Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 09:59)
O kita mano mergina visiskai kitokia: visiskai tas pats kuom apsirengs, nesvarbu kad kambaryje netvarka, per asaras reikia susitvarkyt, nesvarbu kokie baldai stoves, lai mama rupinasi.
Taigi ne viskas priklauso nuo auklejimo, cia pavyzdys kaip du tos pacios seimos vaikai visiskai supranta skoni, kokybe ir grozi.
Dar labai tikiuos, kad viduriniuke pasikeis kiek. Bus matyt po 2 m., tuomet jai pazadetas kambario remontas, ziuresiu ka ji rinksis.

nesijaudink, kai bus reikalas, prisimins ko mokyta buvo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 10, 11:05)
nesijaudink, kai bus reikalas, prisimins ko mokyta buvo  smile.gif .


labai tikiuosi ax.gif
Lai jusu zodziai Dievui i ausi.

Perziurejau klaiskiniu voniu tema ale ji kiek apmirusi, tai bandysiu ieskot patarimo cia:
Noriu pakeisti vonioje praustuve ir baldus. Siuo metu antrame aukste (kur miegamieji) teturime tik viena vonia, bet ji erdvi ~12m2 ir galvoju ja kiek pertvarkyt.
Didziausi nepatogumai ryte, kai visi skuba ir reikia nusiprausti, tad nusprendziau pakeisti praustuve, padaryt dviguba.
Baldininka turiu, jis padarys baldus pagal mano pageidavimus, ale kur pavyzdziu ieskot g.gif
kazkaip internete nerandu klasikiniu vonios baldu pavyzdziu...
isivaizduoju kazkokia lieto marmuro dviguba praustuve imontuota i siek tiek drozinetus baldus.
Spintele su veidrodziu turetu but kaip istisas baldas.
Gal matet tokiu pavyzdziu?
Buciau dekinga uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 10:29)
Gal matet tokiu pavyzdziu?
Buciau dekinga uz nuorodas  4u.gif

http://www.google.de...t...680&bih=858
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 11:29)
isivaizduoju kazkokia lieto marmuro dviguba praustuve imontuota i siek tiek drozinetus baldus.
Spintele su veidrodziu turetu but kaip istisas baldas.


kazkas panasaus (jei as teisingai supratau):
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o as irgi turiu prasyma.. gal kuri uzmatet tokios medziagos uzuolaidoms, arba labai panasios- ir pageidautina nelabai brangiai ax.gif :
user posted image

Atsakyti

QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 11:29)
labai tikiuosi  ax.gif
Lai jusu zodziai Dievui i ausi.

Perziurejau klaiskiniu voniu tema ale ji kiek apmirusi, tai bandysiu ieskot patarimo cia:
Noriu pakeisti vonioje praustuve ir baldus. Siuo metu antrame aukste (kur miegamieji) teturime tik viena vonia, bet ji erdvi ~12m2 ir galvoju ja kiek pertvarkyt.
Didziausi nepatogumai ryte, kai visi skuba ir reikia nusiprausti, tad nusprendziau pakeisti praustuve, padaryt dviguba.
Baldininka turiu, jis padarys baldus pagal mano pageidavimus, ale kur pavyzdziu ieskot  g.gif
kazkaip internete nerandu klasikiniu vonios baldu pavyzdziu...
isivaizduoju kazkokia lieto marmuro dviguba praustuve imontuota i siek tiek drozinetus baldus.
Spintele su veidrodziu turetu but kaip istisas baldas.
Gal matet tokiu pavyzdziu?
Buciau dekinga uz nuorodas  4u.gif

gal čia ką rasit mirksiukas.gif
http://www.kristinos...kastytis-85/lt/
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 10, 12:57)


labai idomiai pasirode duso kabina atskirta naktinemis uzuolaidomis, negi tokio rasto audiniu buna neperslampamu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 10, 12:27)
kazkas panasaus (jei as teisingai supratau):


patiko tas sviesus, tik daryciau veidrodi i viena apjungta

jums butinai su juostelemis medziagos reikia? nes jei be juosteliu tai cia panasu i paprasta tafta
ebay.co.uk nebrangios taftos yra po 5 svarus uz metra ir pan
iveskit paiskoje taffeta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 10 rugpjūčio 2011 - 12:28
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 13:23)
labai idomiai pasirode duso kabina atskirta naktinemis uzuolaidomis, negi tokio rasto audiniu buna neperslampamu  blink.gif
Papildyta:
patiko tas sviesus, tik daryciau veidrodi i viena apjungta

jums butinai su juostelemis medziagos reikia? nes jei  be juosteliu tai cia panasu i paprasta tafta
ebay.co.uk nebrangios taftos yra po 5 svarus uz metra ir pan
iveskit paiskoje taffeta

galima neperslampama pamusala prisiut 4u.gif
tai pasitobulinsit pagal save- is keliu viena nusipaisysit 4u.gif as su batu deze taip dariau- is penkiu variantu sudeliojau viena biggrin.gif
nu labiau noreciau su tokiom vos vos matomomis juostelemis....
Aciu 4u.gif reiks isivesti paziureti ka siulo... gal ka uzmatysiu... praeita savaite sviestuva e-bay "pralosiau" verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
man taip pat idomiai pasirode duso uzuolaida g.gif Taip pat tapetas duse g.gif

Taftos nereikia taip toli ieskoti, Vilniuje prie Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje po 14 Lt yra, brangesnioji berods po 22 Lt - seniai bebuvau ten kainu paklaida gali buti
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 10, 09:04)
tai tiesa, bet tikrai ne tik i jusu. Tokiu zmoniu yra daug ir ne vien interjero srityje. Ir visiskai nesakau, kad ir man paciai taip neatsitinka  blush2.gif .
Skonis turi buti lavinamas (geriausiai nuo mazens) arba igimtas.

Juk tiesa, kad daugelis mamu vaikus dziugina menkaverciais dalykais - papuosaliukai, zaisliukai, pigios (ne pinigine prasme) vaiku kambario dekoracijos...
Kaip mamagabi ir sake, nuo lipduku ant sienu su laiku pereinama prie tatuiruociu ant kuno. Zinoma nebutinai taip ir atsitiks, bet izanga jau yra...


Aha, kad skonis koks jis ten bebūtų- įgimtas ar ne - turi būti ugdomas/lavinamas tai sutinku, bet kad geras skonis yra tik klasika arba tai, kas peršama suaugusiųjų (nes jie žino geriau) tai jau visiška nesąmonė. O kaip su savojo "aš", saviraiškos, stiliaus ir skonio paieškos? Taip, tėvai neprivalo tenkinti bet kokių vaiko įgeidžių, bet jų nuolaidos vaikams (žinoma, proto ribose) dėl tų "menkaverčių" dalykų, lipdukų ir kt. nebūtinai sužlugdys vaiko ateitį biggrin.gif
Pvz. Mamossandros (atrodo) mergaitės kambarys MAN toks...joks- viešbutinis. Gal kad nematau bendro vaizdo, nėra kitų detalių viskas labai sterilu ir minimalistiška, bet jei mergaitė rinkosi pati, jai tai prie širdies, tai puiku, bet kuo blogesni kambariai su kokiais nors lipdukais, plakatais, koliažais ant sienų ar kokiom kitom detalėm? Kas pasakė, kad jie turi būti būtinai kičiniai arba vaikas išaugs degradu? Mano manymu tai kaip tik leidžia pasireikšti kūrybiškumui ir savęs ieškojimui.
Dėl tatuiruočiu tai visai nesupratau kuo jos susijusios, bet žinote, paauglystė yra toks laikas kai net klasikiniškiausiame interjere gyvenantis švariausias ir tyriausias vaikas paauglystėje gali pradėt maištaut ar visai nutrūkt nuo grandinės, ir skonis interjerui ir gražiems daiktams su tuo visai nesusijęs.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 10, 10:59)
ji pas mane tiesiog maza dama, nuo mazens mokinta, kad verciau tureti viena bet gera ruba nei xx skarmalu su kuriais niekur i zmones nepasirodysi. Uztat dabar kiek asaru buna, kad tas ar anas netinka  doh.gif
O kita mano mergina visiskai kitokia: visiskai tas pats kuom apsirengs, nesvarbu kad kambaryje netvarka, per asaras reikia susitvarkyt, nesvarbu kokie baldai stoves, lai mama rupinasi.
Taigi ne viskas priklauso nuo auklejimo, cia pavyzdys kaip du tos pacios seimos vaikai visiskai supranta skoni, kokybe ir grozi.


Mano vidurinele lygiai taip kaip jusu kita megina doh.gif Gyventu ant siuksliu ir vargo nematytu... doh.gif As net pas psichologa vaiku buvau, bet nieko paguodziancio neisgirdau - 'isaugs' manes siai dienai netenkina...

As zinau, kad pirsti vaikui savo nuomone kas yra grazu kas ne yra negerai, bet paciai man to isvengt nepavyksta blush2.gif Sutinku su Marla, kad vaikui pirsti jog Klasika, tai jega, o modernas tai beskonybe yra absoliuti neteisybe...
Pamenu kolege mano viena savo mergaitei ipirsus buvo nuostata, kad Barbes tai kicas. Mergaite prie motinos pas mus sia fraze istarus buvo, kai manoji pasiule pazaist kartu. Bet kita karta kai mamos nebuvo salia - zaide su didziausiu malonumu...
As sutinku kad penkiametis sau neissirinks tinkamu spalvu, baldu, bet padiskutuoti su vaiku juk galima, tai jam tik bus i nauda, o jei dar ir i jo nuomone bus atsizvelgta - vaikas jausis saugesnis, pasitikejimas savimi augs. As seses mergaitems kambari irengineju, oj kaip i domu su penkiamete padiskutuoti!

As tariuosi vis ka namie darydama su savo dicke - kol kas ji galvoja apie architekturos ir dizaino specialybe - kuo anksciau pajus kas tai, manau tuo geriau. Del tapetu prieskambariui taip pat tariausi - ji balsavo uz kitus. Kai pamate rezultata - pasake savo nuomone kad mano jog klydo siulydama kitus tapetus... Geriau dabar klaidas lai daro ir mokosi jas pripazinti - tai manau didele vertybe, kurios daugleis turetume pasimokyti.

Beje, rysio tarp tatuiruociu ir lipduku as taip pat nerandu... Kaip tik kiek zinau spalvingi vaizdai tam tikram vaiko amziaus tarpsny atlieka labai svarbu lavinamaji darba smile.gif

Filosofijos valandele... ups... blush2.gif
Atsakyti
is sesmes Marla teisi - geras skonis, tai toli grazu nebutinai klasikos megimas. gali visiskai nemegti klasikiniu interjeru, bet tureti gera skoni ir atvirksciai. Manau skoni labiau apibudina ne polinkis is kazkuri stiliu, bet gebejimas atskirus elementus sujungti i viena ir sukurti organiska visuma. Ir netgi tie lipdukai nera blogai, tik zinoma ne tada kai koks trolis mumis isitaiso virs Liudviko XIV stiliaus komodos:) Juk tai vaikiska; vaikai mato tuos personazus per televizoriu, mato zaisliukus ir tai yra ju vaikiskos kulturos dalis. Sakysite, kad "as tai vaikams perku/ darau tik ranku darbo originalius ir naturaliu medziagu zaislus ir visokiu troliu mumiu nerodau"; bet prisiminkite, kad Jusu vaikiuka supa pasaulis gerokai platesnis uz Jusu skoni ir Jusu nuomone - draugai darzelyje, kieme, zaisliukai nuejus i parduotuve ir t.t. tam tikra prasme visikai stengtis atriboti vaika nuo tu kiciniu/masiniu dalykeliu taip pat negerai, nes jis neturedamas "populiariosios" patirties gali tiesiog nepritapti kolektyve.
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 10, 12:57)

O, radau visai neblogų idėjų smile.gif Pas mane virtuvėj panašios spintelės smile.gif Tik aš buvau pradėjus regzti mintį, kad gal visai neblogai būtų, jei eilė spintelių eitų prie lango, bet ekstremaliem pokyčiam kol kas nesiryžtu, nes kažin kaip toks variantas atrodytų nedidelj virtuvytej g.gif
Atsakyti