Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

O man gražu. Ir patys baldai nėra labai tamsūs. Gal lova kiek didoka vienam miegoti, bet jei mamaiSandrai, juo labiau mergaitei, tinka, tai viskas gerai smile.gif Be to, galvoju, kad vis tiek kambariuke pasikabins šviestuvas, apsigyvens mergaitės visokios smulkmenėlės, knygos, paveikslėliai ir kambarys dar labiau sušils drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, koks pavadinimas furnitura prekiaujancios imones, kur pasirinkimas idomesniu kojeliu, rankeneliu ir tt??aciu
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 09, 18:42)
Sveikos, koks pavadinimas furnitura prekiaujancios imones, kur pasirinkimas idomesniu kojeliu, rankeneliu ir tt??aciu



Rankeneles pirkau "Gritijoj", parduotuve yra Kaune ir Vilniuj. Yra ju ir tinklapis.
Atsakyti
va, va, taip ir prisiminiau kad is g raides:))
dekui labai:)
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 08 09, 11:55)
MamaSandra, noriu pasitikslinti. Is to kaip sureset kainas, iseitu, kad jum lovos groteles ir ciuzinys 500 lt tik kainavo. Gal galit pasidalinti kur pirkote taip pigiai, mes kaip tik dabar pigaus ieskom.  4u.gif


dariau ciuzini pas vietinius privatininkus (jie gamina minkstus baldus pagal uzsakymus ir ciucinius) ciuzinys is vokisku medziagu su 7 zonu spyruokles + 5cm viskoelastine medziaga, kiek man aiskino - ima is tu paciu vokietijos tiekeju kaip ir "brandiniai" ciuzinistai, taigi sutaupiau, kad nemokejau uz varda.
jei norite - kontaktus imesiu i az, nenoriu cia forume ju reklamuot.
Kokybe esu patenkinta.
Uz matmenis 130*190 mokejau berods 500 ar 550 (kartu su grotelemis).
Papildyta:
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 08 09, 13:46)
Labai pritariu Zanetai:) Kaip tik norejau klausti, kiek dukrai metu g.gif  bent jau man tai kambarys labiau panasus i brandaus amziaus sutuoktiniu poros, nei i jauno zmogaus ar tuo labiau paauglio g.gif

p.s. nors uzuolaidos tikrai labai labai grazios ir man labai patiko, kaip jos pakabintos:super


dukrai 13m, baldus rinkosi pati. Ji norejo romantisko kabario su platoka lova.
Visus aksesuarus, paveikslus, kilima rinkomes kartu.
Galutiniu variantu ji pati labai patenkinta.
Iki siol miegojo lovoje 90*190 tai jai kaip ir siauroka buvo...
Baldai gal tik nuotraukoje masyvus atrodo, realybeje jie tikrai tokie smulkuciai, pati komodele, spinta nedidele, o tos kojeles viska "lengvina".
Na sutuoktiniams 130*190 lova manau tikrai butu mazoka, nebent kuduciu paaugliu porelei, bet tikiuos maniskes lovoje dar ilgai joks paauglys nesivartys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 09, 20:21)
dukrai 13m, baldus rinkosi pati. Ji norejo romantisko kabario su platoka lova.

tiesiog nuostabu, kai vaikai jau nuo vaikystes sugeba ivertinti daikta ir suvokia, kokia aplinka juos supa, o tai paskui kaip buna, kad savo namus kurtis reikia ir nusipirkus modernu balda ar tapeta, galvojama, jog tai klasika verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 09, 23:26)
tiesiog nuostabu, kai vaikai jau nuo vaikystes sugeba ivertinti daikta ir suvokia, kokia aplinka juos supa, o tai paskui kaip buna, kad savo namus kurtis reikia ir nusipirkus modernu balda ar tapeta, galvojama, jog tai klasika  verysad.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif akmuo į mano daržą biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos įmetu nuorodą, visokių smulkmenų ir baldų, tokios ligtais nebuvo
http://palazzo24.tradoria.de
merginos klaipėdietės, kokias parduotuves žinote klp, kur galima būtų pasižiūrėti provanso baldelių, aksesuarų, visos tos didžiosios jau praeitos, gal yra kokių butikų, ar pan.šiand važiuosiu į urmo bazę, kur čia reklamavosi užuolaidos ir klasikiniai baldai
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 10, 06:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif akmuo į mano daržą  biggrin.gif  lotuliukas.gif

tai tiesa, bet tikrai ne tik i jusu. Tokiu zmoniu yra daug ir ne vien interjero srityje. Ir visiskai nesakau, kad ir man paciai taip neatsitinka blush2.gif .
Skonis turi buti lavinamas (geriausiai nuo mazens) arba igimtas.

Juk tiesa, kad daugelis mamu vaikus dziugina menkaverciais dalykais - papuosaliukai, zaisliukai, pigios (ne pinigine prasme) vaiku kambario dekoracijos...
Kaip mamagabi ir sake, nuo lipduku ant sienu su laiku pereinama prie tatuiruociu ant kuno. Zinoma nebutinai taip ir atsitiks, bet izanga jau yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 10 rugpjūčio 2011 - 08:08
Labas 4u.gif

QUOTE(lotaa @ 2011 08 10, 07:48)
sveikos įmetu nuorodą, visokių smulkmenų ir baldų, tokios ligtais nebuvo
http://palazzo24.tradoria.de
merginos klaipėdietės, kokias parduotuves žinote klp, kur galima būtų pasižiūrėti provanso baldelių, aksesuarų, visos tos didžiosios jau praeitos, gal yra kokių butikų, ar pan.šiand važiuosiu į urmo bazę, kur čia reklamavosi užuolaidos ir klasikiniai baldai



as seile pavarvinu (kol neturiu ka issirengineti) Daukanto g. (priesais medikana) antikvare (baldu yra, sviestuvu ir pan.), ir kainos ten salyginai neblogos

bazei? idomu kur bigsmile.gif salia dirbu, o nieko nezinau, kelintas sandelys?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 10, 07:04)
Skonis turi buti lavinamas (geriausiai nuo mazens) arba igimtas.

Juk tiesa, kad daugelis mamu vaikus dziugina menkaverciais dalykais - papuosaliukai, zaisliukai, pigios (ne pinigine prasme) vaiku kambario dekoracijos...
Kaip mamagabi ir sake, nuo lipduku ant sienu su laiku pereinama prie tatuiruociu ant kuno. Zinoma nebutinai taip ir atsitiks, bet izanga jau yra...

.....labai protinga nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 09, 23:26)
tiesiog nuostabu, kai vaikai jau nuo vaikystes sugeba ivertinti daikta ir suvokia, kokia aplinka juos supa, o tai paskui kaip buna, kad savo namus kurtis reikia ir nusipirkus modernu balda ar tapeta, galvojama, jog tai klasika  verysad.gif .


tai ir geris ir savotiskas galvos skausmas, ji pas mane tiesiog maza dama, nuo mazens mokinta, kad verciau tureti viena bet gera ruba nei xx skarmalu su kuriais niekur i zmones nepasirodysi. Uztat dabar kiek asaru buna, kad tas ar anas netinka doh.gif
O kita mano mergina visiskai kitokia: visiskai tas pats kuom apsirengs, nesvarbu kad kambaryje netvarka, per asaras reikia susitvarkyt, nesvarbu kokie baldai stoves, lai mama rupinasi.
Taigi ne viskas priklauso nuo auklejimo, cia pavyzdys kaip du tos pacios seimos vaikai visiskai supranta skoni, kokybe ir grozi.
Dar labai tikiuos, kad viduriniuke pasikeis kiek. Bus matyt po 2 m., tuomet jai pazadetas kambario remontas, ziuresiu ka ji rinksis.
Atsakyti