Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(*ABC* @ 2011 08 08, 20:43)
Šviesu, jauku wub.gif Aš ir pati mielai tokiam miegamajam įsikurčiau  flirt.gif Labai gražūs baldeliai.
Kadangi visų temukių nesekiau, tai labai smalsu paklausti ar baldelius tokius ir pirkote, ar renovavot?  ax.gif


Baldus pirkau Vokietijoj, pazistamas surado, mokejau 1000eur + 500lt parsiuntimas, stovis absoliuciai idealus, jokiu nudauzymu, ibrezimu, kokius parvezem, tokius ir pastatem.
Man patiko tai, kad mediena naturali, jokiu mdf ploksciu ar pan.
Papildomai kainavo ciuzinys ir groteles.
Su viskuo - merginos baldai gavosi man ~4500Lt, manyciau LT tokiu nebuciau gavus uz tiek.
O renovuoju siuo metu antikvarinius, daugiau kaip 100metu autentiskus baldus, pasirodysiu veliau. Va jie tai wub.gif
Ziuresiu kaip gausis.
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 08, 22:50)
Norėtųsi jaukaus, šilto, neperkrauto kambario blush2.gif  gal galėtumėte pameteti kokių nors idėjų 4u.gif

o koki pavyzduka, kas jums atrodo grazu ir ko nors mazdaug noretumete, turite?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 08, 21:05)
as asmeniskai tokiam santuriam vaiko kambariui isivaizduoju nesunku metalini (gal karnizu spalvos) sviestuva taip pat ir bra, su "zvakemis" arba "zvakes" su gaubteliais


wow koks sviestuvelis dailus, kur tokiu yra? kokios cia firmos katalogas?
tiesa, pas mus klp yra keletas sviestuvu parduotuviu ir tikrai graziu sviestuvu yra, ale pirkt uz 4 tukst neleidzia man sirdis, juolab i vaiko kambari doh.gif
Galvojau gal i Rietava palekt, prisiziurejau cia kokiu lobiu galima rasti ten ax.gif
Atsakyti
Beveik baigtinis dukros kambario variantas:
pagaliau padare mums groteles ir susirinkom lova bei spinta
Zinai,turiu pagirti,super kambarys,kaip miela,gi esu tokio stiliaus megeja 4u.gif
Atsakyti
MamaSandra man tam kambarėly norisi ko nors labai lengvo. Vienas iš variantų gal toks tiktų. Na, gal dar lengvesnio norėtųsi g.gif
Vida777 labai gražų šviestuviuką įdėjo drinks_cheers.gif

Spėjot prirašyt, kol aš lempų ieškojau ir po namus laksčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 08 rugpjūčio 2011 - 21:45
Man parkeliauja vaiko kambariui lova is Liuksemburgo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 08, 21:19)
wow koks sviestuvelis dailus, kur tokiu yra? kokios cia firmos katalogas?

is firmos ebay biggrin.gif :
http://www.google.de.../...tx=32&ty=30

naujo kaina 975 € doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 08, 22:40)
Beveik baigtinis dukros kambario variantas:
pagaliau padare mums groteles ir susirinkom lova bei spinta
Zinai,turiu pagirti,super kambarys,kaip miela,gi esu tokio stiliaus megeja 4u.gif


Dekui Elitarai, deja man dar toli iki daugelio sios temos asiu blush2.gif
Dabar verdu visa - kiek ideju ir noru, o svarbiausia padaryti kokybiskai, bet nebrangiai.
Va gaila neturiu progos po Airijos arba UK blusu turgus pasvaiksciot, va ten tai prasikosciau lotuliukas.gif
Atsakyti
mama sandra-Tobula 4u.gif
Atsakyti

Dekui Elitarai, deja man dar toli iki daugelio sios temos asiu
Dabar verdu visa - kiek ideju ir noru, o svarbiausia padaryti kokybiskai, bet nebrangiai.
Va gaila neturiu progos po Airijos arba UK blusu turgus pasvaiksciot, va ten tai.
Net susimasciau,gerai man ,tiek turiu galimybiu blush2.gif Pakuzdesiu,man patiketa dabar pastatyti namely 150kv.m.ir yrengti wub.gif niezti naguciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 08, 22:16)
Baldus pirkau Vokietijoj

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gal ir LT galima rasti neblogų, tik kainytė tikrai išauga gerokai. Aš vieną komplektuką irgi esu nusižiūrėjusi, bet jį tikrai reikėtų renovuoti, o to namie niekaip negaliu padryti net prie didžiausių norų verysad.gif Pas mus be 5T, tai net į tą pusę geriau nežiūrėti biggrin.gif
O natūralų medį ir aš labai mėgstu wub.gif Mano virtuvytė su naturalaus medžio durelėm, tai neatsidžiaugiu, nors priežiūros, tai reikalauja nemažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 08, 22:43)
is firmos ebay  biggrin.gif :
http://www.google.de.../...tx=32&ty=30

naujo kaina 975 €  doh.gif .


nugi velnias, kaip paziuret ne per ebay paieska, o tiesiog per ebay.de ta pati rast doh.gif
Atsakyti