Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)
vėl kreipiuosi į Jus patarimo. Na, tikrai žavi Jūsų klasikos ir provanso gerbėjų skonis ir išradingumas.
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis? Visur, kur tik beieškau siūlo tą "negyvą" laminuotą plokštę, stiklą, dar kažin ką, kas klasika net nekvepia. O norisi kažko šiltesnio.

Jei Jūs susidūrėte su šia problema, parašykite,kaip sprendėte,kur gaminotės. Juk tikrai į namus neįsileidote laminato  ax.gif Prisidarėm namuose spintoms nišų, tik neaišku man dabar, kuom jas užpildyti.

ačiū už patarimus  4u.gif


tikrai yra gamintojų, kurie stumdomas sistemas gamina is medzio.
Galima imt ir ta pazia plokste, tik dizaina parinkt su filingais, klaiskini.

http://www.virginijo...masyvo_dureles/
man regis sie gamina, negaliu uztikrit 100proc nes spintos nereikejo...
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 06 23, 10:03)
ir as va apie tą patį mąstau, tik nežinau, kaip tai išspręsti techniškai. Ar įmanoma nišoje padaryti varstomas duris?
Į kokius baldžius tuomet reikėtų kreiptis? O kas tuomet padaro spintos vidų? Mąstau tegul tie stumdomų spintų gamintojai padaro vidų, o duris tuomet kas? Na, atsiprašau už tiek kvailų klausimų, bet todėl ir klausiu, nes tikrai užstrigau ties šiuo punktu. Gal rekomenduokite savo baldininkus, būčiau be galo dėkinga.

manau, kad jokiu problemu, pas mane irgi nisoje yra..
spintas gamino tie patys baldininkai, kur ir virtuve bei vonios baldus, jiems jokios problemos pagamint spintu vidu, juk niekuo nesiskiria nuo virtuves spinteliu mirksiukas.gif

man gamino adeko baldai..bet spintu vidu suprojektavom kartu su architekte..beje vidus is laminato, kad pigiau butu blush2.gif

o spintos bus panasios i sitas, tik stalciai nebus taip atskirai isskirti, bus tradiciskai viduj..ir be vyriu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 16:22)

ACIU SANDRA,KO GERO TEKS LEKT IS KAUNO MAN lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 22, 11:40)
Parduotuve Hainco baldai, Tilzes 52 Klaipedoje, uztaikius ant naujos prekiu siuntos galima neblogu dalyku pagriebti 4u.gif

Labai aciu bigsmile.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 11:57)
Na o del rietavo turgaus as ir pasimeciau, jau uzsikabinus buvau sekmadieni lekt  g.gif
Gaunas taip, kad rietavo turguj galesim SM meeta padaryt  lotuliukas.gif

Kadangi lietuviai megstantys pasvesti, tai kazi koks ten turgus bus po tu joniniu g.gif

QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)
vėl kreipiuosi į Jus patarimo. Na, tikrai žavi Jūsų klasikos ir provanso gerbėjų skonis ir išradingumas.
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis? Visur, kur tik beieškau siūlo tą "negyvą" laminuotą plokštę, stiklą, dar kažin ką, kas klasika net nekvepia. O norisi kažko šiltesnio.

Jei Jūs susidūrėte su šia problema, parašykite,kaip sprendėte,kur gaminotės. Juk tikrai į namus neįsileidote laminato  ax.gif Prisidarėm namuose spintoms nišų, tik neaišku man dabar, kuom jas užpildyti.

ačiū už patarimus  4u.gif

Stumdomas klasikines tokias galim uzsisakyt, cia Indruciukas buvo ikelusi pavyzdi kazka:ax: :
O siaip ivesk i google : "closet doors" (closet- sienine spinta biggrin.gif )
user posted image

QUOTE(kvietkas @ 2011 06 22, 23:13)
as niekur nedariau spintu stumdomom durim schmoll.gif man jau bloga nuo ju..visi kaip pradejo daryt tokias spintas pries kokiu 15 metu, tai pas visus vienodai..
pas mus bus spintos varstomom durim..pacios spintos nuo grindu iki lubu, taip pat kaip varstomos buna..o duris darom is dazytos plokstes (bus baltos ir grietineles spalvos, kaip virtuves baldai) su sendintom rankenelem..pas mane bute ir dabar yra varstomos spintos, jokiu trukumu schmoll.gif stumdomu net nepasigendu

Del sieniniu spintu duru ir as tokios nuomones, kad slankiojamu nenoriu. Ir dar plius nepatogu, nuvarai duris i viena puse, matai vienoj pusej kas sudeta, tada nuvarai i kita puse abejas duris, kad paziuret kita puse spintos doh.gif .
Amerikoj visur tokios sulenkiamos per puse:
user posted image

Mes desim si rasta (dazysim baltai) :
user posted image

Tokiom prekiauja "madepar", jie latvijoj (LT mazas pasirinkimas), iki Siauliu atveza. Vienos sulenkiamos kazkur 100 euru. Mes darem spintos anga apie 2m., tai bus i viena spintos anga 2 durys, i kaina i eina tie ten kazkokie begeliai. Maciau tokiu ermitaze, bet kokybes nerasta ten kazkaip...
Atsakyti


o spintos bus panasios i sitas, tik stalciai nebus taip atskirai isskirti, bus tradiciskai viduj..ir be vyriu
user posted image
[/quote]


sitos spintos, Kvietkeli, apsoliutus geris. Ir as apie tokias svajoju, butent balintos kavos. Kaip dabar itikint MB, jis masto, kad kainuos bais brangiai, lyginant su stumdomu duru laminatu. Gal isduosi kaineles, salyginai aisku.
Aciu visoms merginoms, kurios atsakete. Reiks "prasukuot" jusu rekomenduotus gamintojus.
Atsakyti


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 23, 10:39)
Amerikoj visur tokios sulenkiamos per puse:
user posted image

nu irgi liuks bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(axel @ 2011 06 23, 10:44)
Gal isduosi kaineles, salyginai aisku.

pas mus koridoriuj bus 2 spintos - viena 3 duru, kita 2, bendras ilgis 2,87m..miegamajam viena 2,88 ilgio spinta 5 duru..kainuos nepilnus 9tukst.
aisku viskas ir nuo spintos vidaus priklauso, kiek stalciu, ar bus groteles batams ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)
vėl kreipiuosi į Jus patarimo. Na, tikrai žavi Jūsų klasikos ir provanso gerbėjų skonis ir išradingumas.
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis? Visur, kur tik beieškau siūlo tą "negyvą" laminuotą plokštę, stiklą, dar kažin ką, kas klasika net nekvepia. O norisi kažko šiltesnio.


cia keletas labai neblogu pvz yra 4u.gif

http://www.linobalda...?mod=40&infog=3

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 23, 09:39)
Tokiom prekiauja "madepar", jie latvijoj (LT mazas pasirinkimas), iki Siauliu atveza. Vienos sulenkiamos kazkur 100 euru. Mes darem spintos anga apie 2m., tai bus i viena spintos anga 2 durys, i kaina i eina tie ten kazkokie begeliai. Maciau tokiu ermitaze, bet kokybes nerasta ten kazkaip...

ziurejau,ir labai norejau tu spintu,tik kaina kandziojasi labai jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 23, 08:24)
tikrai yra gamintojų, kurie stumdomas sistemas gamina is medzio.
Galima imt ir ta pazia plokste, tik dizaina parinkt su filingais, klaiskini.

http://www.virginijo...masyvo_dureles/
man regis sie gamina, negaliu uztikrit 100proc nes spintos nereikejo...

tik jau nesitoj firmoj mum jie antrus metus nebaige virtuves schmoll.gif aferistai ir tiek teks ieskot kitu kad uzbaigtu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(ziema1 @ 2011 06 23, 23:06)
tik jau nesitoj firmoj mum jie antrus metus nebaige virtuves schmoll.gif aferistai ir tiek teks ieskot kitu kad uzbaigtu gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


blink.gif o man viena pazistama rekomendavo sia imone, sake labai patenkinta virtuviniu g.gif
As pati pas juos nieko nedariau, tik maciau, kad gamina is medzio...
Va galeciau pati rekomenduot meistra Dariu is Plunges, ale kontaktini nr. praradau...visi numeriai telefono atmintyje buvo ivesti, o telefonui ate...
Jis man daug gamines yra.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 06 23, 17:46)
ziurejau,ir labai norejau tu spintu,tik kaina kandziojasi labai jau verysad.gif

Madepar kandziojasi? Tai kad vienos durys susilenkiamos per puse 100 euru, as galvojau, kad cia normaliai. Kiek pamenu tai ar 80 ar 90 plocio, vienoda kaina. Pas mus anga 2 metru, truputi siaurinsim anga is sonu ir desim dvigubas, cia vaiku kambariuose.
Mes is ju neseniai durims praplatinimus ir apvadus pirkom, MB vaziavo i Siaulius atsiimt, nes duris kedro (tik pavirsius) turejom, o apvadu ir praplatinimu LT neradom niekur.

------------------------

Kas ka zinot apie dvisluoksnes lentas alyvuotas bigsmile.gif ??? Vida777 lyg turi ??? MB siandien uzsake tokias, nes del grindu blaskemes amzinybe ........O to alyvavimo man visai nesimato, kaip lentos nedadarytos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, parodysiu ir as kokius paskutinius grobius pagaut pavyko biggrin.gif
rozete luboms:
user posted image
2 remeliai medis ir gipsas:
user posted image
talpi komoda:
user posted image
akvariumui spintele - baras:
user posted image
pietu stalas:
user posted image
indauja:
user posted image
johnson bros , angliskas. gaila tik tiek tebuvo, reiks gaudyt dar kur kitur biggrin.gif
user posted image
porcelianas:
user posted image
na ir veidrodis:
user posted image
Atsakyti