Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

..na tapetus lyginau su grindimis.Pries lygias sienas-neabejoju ju ramumu.Manau zaneta pati viska sekmingai suderins,nes kiti jos namu kampeliai tikrai skoningai pertvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 08 06, 20:21)
as konstatuoju tik tai, kad man dabar geriau margiau/silciau atrodo, nei buvo - saltos baltos sienos su plytelemis, reikalaujanciomis silto kolorito interjero.
O tapetai nepasakyciau, kad tokie jau ir ramus.

drinks_cheers.gif pritariu. Dabar daug šilčiau. Ir jei grindų nenumatoma keist, tai geriau tebūnie taip. Kokį kilimuką ramų įdomu būt pamatyt... Man atrodo, kad natūroj vaizdas visai kitoks nei foto, ne taip pjaunasi, ir tas suoliukas išvis nekrenta į akis.... Na būna tokiuose ryškesniuose interjeruose - vienaip yra, kitaip iš foto sprendžiama ... Bet tobulumui ribų nėra - suoliukui galima ramesnį audinį parinkt, o va konsolei kokią spalvą parinkt, tai išvis nežinau. Galima jį pastatyt vietoj suoliuko, o prisėst mažą kėdutę, visai mažą (vienam užpakaliui), kad abu daiktai sutilptų.
Žodžiu, perversmui TAIP
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2011 08 06, 22:42)
drinks_cheers.gif pritariu. Dabar daug šilčiau.

koks skirtumas, silciau ar salciau, vistiek nesiderina. o gaila, juk buvo proga viska padaryti ciki. Man tos plyteles tokios pietiniu saliu stiliuko, o tapetai visai is kitos operos. Du grazus, man net labai grazus dalykai, kurie visai nesiderina. Siaip man be galo grazu, kai derinami atrodo nederinami daiktai, audiniai, stiliai, bet tai turi ir pavykti. dabar nepavyko. Siaip man po miegamojo nuostabaus pertvarkymo sitas pertvarkymas nustebino. Sakyciau, kad Zanetai puikiai pavyksta derinti spalvas, bet prisimenant dar ir uzuolaidu virtuvei paieskas, tai sakyciau, kad rastai derinasi sunkiau kazkaip g.gif
Manau, kad kiek imanoma reiktu dengti grindis kazkuo vienspalviu, tikrai butu graziau. Ar praktiskiau, cia jau spresti seimininkei.
Jei butu mano valia, tai aplamai, as siuo atveju buciau ciupusi sodresniu, siltesniu spalvu dazus, ar strukturinius dazus ir padirbejusi jais blush2.gif Vidurzemio saliu klasika (ot termina sumasciau, bet jei kas domejosi, tai manau supras apie ka as cia biggrin.gif ) irgi geris ir grozis smile.gif

Ir sutinku, kad nuotraukos daznai iskraipo spalvas, bet rastu tai neiskraipo juk. Siaip nuotraukose neretai pamatai tai, ko niekaip nepastebi 100 kartu eidamas pro sali.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 06, 22:27)
koks skirtumas, silciau ar salciau, vistiek nesiderina. o gaila, juk buvo proga viska padaryti ciki. Man tos plyteles tokios pietiniu saliu stiliuko, o tapetai visai is kitos operos. Du grazus, man net labai grazus dalykai, kurie visai nesiderina. Siaip man be galo grazu, kai derinami atrodo nederinami daiktai, audiniai, stiliai, bet tai turi ir pavykti. dabar nepavyko. Siaip man po miegamojo nuostabaus pertvarkymo sitas pertvarkymas nustebino. Sakyciau, kad Zanetai puikiai pavyksta derinti spalvas, bet prisimenant dar ir uzuolaidu virtuvei paieskas,  tai sakyciau, kad rastai derinasi sunkiau kazkaip  g.gif
Manau, kad kiek imanoma reiktu dengti grindis kazkuo vienspalviu, tikrai butu graziau. Ar praktiskiau, cia jau spresti seimininkei.
Jei butu mano valia, tai aplamai, as siuo atveju buciau ciupusi sodresniu, siltesniu spalvu dazus, ar strukturinius dazus ir padirbejusi jais  blush2.gif Vidurzemio saliu klasika (ot termina sumasciau, bet jei kas domejosi, tai manau supras apie ka as cia  biggrin.gif ) irgi geris ir grozis  smile.gif

Ir sutinku, kad nuotraukos daznai iskraipo spalvas, bet rastu tai neiskraipo juk. Siaip nuotraukose neretai pamatai tai, ko niekaip nepastebi 100 kartu eidamas pro sali.

sutinku su viskuo kas buvo pasakyta šiame poste drinks_cheers.gif

vis skaitineju ka parasote, ka idedate, patys šiuo metu remontuojame butą, vienas kambarys bus klasika kur dominuos juoda balta raudona, kitas kolkas sutvarkytas (iššpakliuotas pruostas dazymui) beliko išsitapetuoti arba išsidažyti ir susideti grindis, tam turime menesį laiko, kadangi šiandien užsisakėm baldus (tamsiai rudos spalvos odines dvi dalys) g.gif
Mergaites, gal galetumete mestelti kokiu nors ideju? kambarys 18 kv. tamsokas, tai norisi kad sienu spalva būtų labai šviesi (norejau ir minkstos dalies šviesios, bet jų ir priežiūra sunkensne blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 06, 23:46)
vienas kambarys bus klasika kur dominuos juoda balta raudona

siuo atveju man viskas absoliuciai pjaunasi, kazkaip sunkiai man susidelioja klasika, ir savokos juod-balta-raudona g.gif Sis spalvu derinys paprastai buna gana agresyvus, klasika vistik gan ramus reiklas, gali buti sunkus, gali buti siltas, romantiskas, cia jau link kokio kampo pakreipsi (nes mes cia ta klasika, kaip bendrini termina daugiau kiek suprantu vartojam, kad lengviau bendrauti ir susikalbeti butu ax.gif ). O vat juoda-balta-raudona... man iskart rytietiski interjerai sukasi galvoje, bet ten aukso imaisyta, tai iskart pasilteja viskas. Na net suintrigavo jusu variantas, ka jus ten idomaus sumastete (vat asociacijos, kad su jauna pora ko gero susidureme, kur norisi dar daug astriu pojuciu, tame tarpe ir is interjero rolleyes.gif ). Raudona-juoda, kai papildomai tapetu ar tekstiles rastuose yra kitu siltu atspalviu, as dar kazkaip sudeliojau galvoje, bet kad dominuotu visos trys paminetos spalvos..

o su kambariu, kuris jau turi dvi rudas odines sofas, tai ka jums ir patarineti dar biggrin.gif laisve fantazijai. Na tik jei sunkokas vienas kambarys, tai ir si nepadarykite per lengva. Odines sofos jau i tema.
Nieko nepatariau, tiesiog suintrigavote, tai pasamprotavau cia sau garsiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 06, 23:11)
siuo atveju man viskas absoliuciai pjaunasi, kazkaip sunkiai man susidelioja klasika, ir savokos juod-balta-raudona  g.gif

O vat juoda-balta-raudona... man iskart rytietiski interjerai sukasi galvoje

as irgi kazkaip sunkiai isivaizduoju tokiu spalvu klasika g.gif
man tos spalvos su visisku modernu asocijuojasi..daug tokiu spalvu interjeru teko matyt zurnaluose
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 08 07, 00:20)
as irgi kazkaip sunkiai isivaizduoju tokiu spalvu klasika g.gif
man tos spalvos su visisku modernu asocijuojasi..daug tokiu spalvu interjeru teko matyt zurnaluose

na, gal tai siuolaikine klasika, o gal mums tiesiog fantazijos ir ziniu trukumas.. sunku kazka pasakyti nemacius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 06, 23:11)
siuo atveju man viskas absoliuciai pjaunasi, kazkaip sunkiai man susidelioja klasika, ir savokos juod-balta-raudona  g.gif  Sis spalvu derinys paprastai buna gana agresyvus, klasika vistik gan ramus reiklas, gali buti sunkus, gali buti siltas, romantiskas, cia jau link kokio kampo pakreipsi (nes mes cia ta klasika, kaip bendrini termina daugiau kiek suprantu vartojam, kad lengviau bendrauti ir susikalbeti butu ax.gif ). O vat juoda-balta-raudona... man iskart rytietiski interjerai sukasi galvoje, bet ten aukso imaisyta, tai iskart pasilteja viskas. Na net suintrigavo jusu variantas, ka jus ten idomaus sumastete (vat asociacijos, kad su jauna pora ko gero susidureme, kur norisi dar daug astriu pojuciu, tame tarpe ir is interjero rolleyes.gif ). Raudona-juoda, kai papildomai tapetu ar tekstiles rastuose yra kitu siltu atspalviu, as dar kazkaip sudeliojau galvoje, bet kad dominuotu visos trys paminetos spalvos..

o su kambariu, kuris jau turi dvi rudas odines sofas, tai ka jums ir patarineti dar   biggrin.gif laisve fantazijai. Na tik jei sunkokas vienas kambarys, tai ir si nepadarykite per lengva. Odines sofos jau i tema.
Nieko nepatariau, tiesiog suintrigavote, tai pasamprotavau cia sau garsiai   biggrin.gif

biggrin.gif
ačiū už išsakytą nuomonę biggrin.gif
tuoj pasirausiu kompe fotkiu, tik bus be minkšyosios dalies biggrin.gif
Prašom, viena siena tokia, visos kitos baltas, prie baltos sienos stoves raudonos spalvos sofa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotutee: 06 rugpjūčio 2011 - 22:38
Ateis mamagabi ir bars tave del tos sienos biggrin.gif ir vida777 irgi bars, nes cia butent tas aki reziantis vienos sienos variantas, kurs jai manau ne prie sirdies bus biggrin.gif . O prie jo dar raudona sofa biggrin.gif kazkaip sunkiai as cia su klasika matau rysi, todel tikriausiai manau svarbiausia, kad jums tinka tai ka darote. Nebent vistik norite tureti klasikos nors kazkiek daugiau ir reikia patarimu, kol dar galima kazka taisyti ? rolleyes.gif
O tapetas saltas, labai saltas ir kiek isivaizduoju, tai cia nebus pats geriausias interjero pvz. Sakyciau is tos operos, ka rusai vadina euroremontu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 06, 23:45)
Ateis mamagabi ir bars tave del tos sienos  biggrin.gif  ir vida777 irgi bars, nes cia butent tas aki reziantis vienos sienos variantas, kurs jai manau ne prie sirdies bus  biggrin.gif . O prie jo dar  raudona sofa  biggrin.gif  kazkaip sunkiai as cia su klasika matau rysi, todel tikriausiai manau svarbiausia, kad jums tinka tai ka darote. Nebent vistik norite tureti klasikos nors kazkiek daugiau ir reikia patarimu, kol dar galima kazka taisyti ?  rolleyes.gif
O tapetas saltas, labai saltas ir kiek isivaizduoju, tai cia nebus pats geriausias interjero pvz. Sakyciau is tos operos, ka rusai vadina euroremontu.


Oi Cobre - nu tu fainuole thumbup.gif lotuliukas.gif Kaip pirstu i aki bigsmile.gif
As cia pridurti tikrai nelabai galiu ka, tai einu sau liulia kebab su sypsena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 07, 01:00)
Oi Cobre - nu tu fainuole thumbup.gif  lotuliukas.gif Kaip pirstu i aki  bigsmile.gif
As cia pridurti tikrai nelabai galiu ka, tai einu sau liulia kebab su sypsena  biggrin.gif

taip negalima schmoll.gif reikia zmogui padeti mirksiukas.gif
cia radau interjera su raudona sofa.
http://www.salon.ru/...le.plx?id=10494
Interjeras sviesus, praktiskai baltas. bet ir ne balta is esmes. tinkamai parinkus sienu spalva, sofa tapo gana miela ir jauki, akcentas ryskus, bet ne nemaloniai reziantis aki, koks bus jusu, lotutee, interjere. Siulau, kol ne velu, plesti tapeta ir isdazyti tinkama jaukia spalva. Aisku, gal nusipirkti papildomai tapeto ir isklijuoti butu paprasiau ir idomiau, bet tapetas siuo atveju tam netinkamas, isklijuosite visas sienas ir galva ims suktis ir pykinti, tokie jau tie sokantys vingiuojantys rastai pavojingi mirksiukas.gif
Pagalvojau, kad jei vistik reiktu tapetuoti viena siena, o kita dazyti, tai imciau gal kokios smelines ar samanines, o gal kokios gelsvos spalvos dryzuota tapeta ir kitas sienas analogiska tapetuociau - uzmusciau kazkaip ta raudonos agresyvuma, o ir toks ramus, net nuobodokas dryzeliu atsikartojimas irgi nors kiek ramintu ta raudona sofa. Kiek supratau, tai norejote patarimo. Tik kiek supratau, tai ne del sio kambario rolleyes.gif , ale, kad noras gelbeti butent si kambari mane apeme smile.gif . Jei norite kazko panasaus i klasika, likite sioje temoje, gal gausite kitu, geresniu nei mano patarimu. O jei norite sia kryptimi judeti, kurie judate dabar, tai nemanu, kad kazkurios is cia esanciu patarimai jums bus tinkami. Jusu bendraminciu tikrai yra ir ju daug, bet tiesiog manau, kad ne cia smile.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotutee @ 2011 08 06, 22:34)
Prašom, viena siena tokia, visos kitos baltas, prie baltos sienos stoves raudonos spalvos sofa biggrin.gif

o kodel tik vienas kambarys klasika? o koks antras, trecias?
gerame interjere nebuna vienas kambarys klasikinis ax.gif . Jei, zinoma, termina klasika suprantame ne kaip pastaruju keletos metu mada.


QUOTE(Cobre @ 2011 08 06, 22:45)
Ateis mamagabi ir bars tave del tos sienos  biggrin.gif  ir vida777 irgi bars...

nelabai megstu kritikuoti, kai jau padaryta, ir juo labiau, jei zmogus neketina nieko keisti (nors man daznai ir ne viskas patinka, tada geriau patyliu rolleyes.gif ) . O jeigu zmogui kyla abejoniu del savo paties pasirinkimo, tada galima jau kategoriskiau pakomentuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 rugpjūčio 2011 - 23:41