Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 20:27)
Labai grazus, ale as kaip visada nerimstu: kas gamino, kiek kainavo? ax.gif

Kas man dar labai patinka, kad tiek virtuveje, tiek miegamajame, juntamas tas pats ramus stilius bei spalvingumas thumbup.gif

dekui, kad neisbrokyjai ax.gif raportuoju "chebrytei", kad gamino Leksima..jie gamina ivairias gobelenu trauktas lovas pagal italu dizaina..maniske lova 180x200 kainavo apie 2700..bet noriu visas perspeti, jei kas susidometu, kad jie deda labai prastas groteles..t.y. groteles su 7 cm tarpais doh.gif tokios groteles netinka nei lateksiniams, nei poliuretaniniams ciuziniams schmoll.gif ..apejau puse Vilniaus, visi ciuziniu gamintojai perspejo, kad galima sugadinti ciuzini, garantija negalios..realiai net spyruokliniams su mazom spyruoklem netinka..as liepiau atsiimt groteles, grazino man juokingus 100 lt, pirkau naujas doh.gif

kazkaip visai netycia, nieko nederinant taip gavosi, kad miegamajame, dukros kambary, vonioj vyrauja alyviniai-kakaviniai tonai..tik pas vyra darbo kambary sienos ryskiai zalios bigsmile.gif labai norejo tokios angliskos zalios, pas drauga nusiziurejo..

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 21:58)
Visada labai kirbejo pasakyti, kad kai zmogus nemoka ar nezino kaip patalpa paversti dekoratyvia, puosnesne, naudoja viena vieninteli buda - ima ir isklijuoja viena kambario siena ryskesniais tapetais. Pastaruoju metu tai tarsi tabu ir tai mane liudina verysad.gif

tai as tuomet irgi nuliudinsiu verysad.gif miegamajam tapetuota tik viena siena, bet istapetavus visa kambari man butu per rysku g.gif o kazkokio akcento visgi norejosi unsure.gif
Atsakyti
Cobre - baik, nenuvyliai irnesakyk.gif smile.gif O zmogaus tiesumas man visada imponavo mirksiukas.gif

Zaneta75 - pasirodyk tapetus, smalsu gi bigsmile.gif
O tai visai be baldu nori likti ar kaip?

Kvietkai - niu va verysad.gif Bet kad man monitorius rodo super ramius pastelinius tapetus thumbup.gif Bet gal taip tik atrodo g.gif
Manau ir visas kambarys butu grazus, tada tik tekstile (uzuolaidos, lovos patalai, kilimuks) galetu buti vienspalve, rami, lygi wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 rugpjūčio 2011 - 23:04

Kvietkai - niu va verysad.gif Bet kad man monitorius rodo super ramius pastelinius tapetus thumbup.gif Bet gal taip tik atrodo g.gif
Manau ir visas kambarys butu grazus, tada tik tekstile (uzuolaidos, lovos patalai, kilimuks) galetu buti vienspalve, rami, lygi wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
[/quote]
Niu gražu...
Papildyta:
[
Mupi, o cia radau prie buto foto virtuves vaizda is arciau
user posted image
[/quote]
Labai gražios plytelės...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 23:57)
Kvietkai - niu va verysad.gif Bet kad man monitorius rodo super ramius pastelinius tapetus thumbup.gif Bet gal taip tik atrodo g.gif
Manau ir visas kambarys butu grazus, tada tik tekstile (uzuolaidos, lovos patalai, kilimuks) galetu buti vienspalve, rami, lygi wub.gif

taip, tapeto spalva tokia prigesinta, rami.. taciau visvien nera labai sviesi, pabijojau, kad gal bus tamsoka kambary unsure.gif ..kita vertus, nepigus tapetas, tai bais brungu butu visa kambari tapetuot doh.gif ai nu jau yra kaip yra irnesakyk.gif

kai grisiu, nufotkinsiu savo baltas spintas rolleyes.gif

kazkas klause, kas gamino virtuve, jau esu rasius 2 kartus, kad Adeko..plyteles lenkiskos Tubadzin Majolika, pirkau Iris
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 05, 22:01)
tai jei jau taip pameni viska, tai gal pameni ir vonia?

pamenu. Ypac pamenu virtuves grazias sienas ir stala su kedem wub.gif .

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 22:32)
*Man labai patinka tobuli klasikiniai vaiku kambariai wub.gif

**Man lipdukai panasus i pasto zenklus - as nieko pries smile.gif
Juos galima rinkti/kolekcionuoti ir klijuoti i piesimo sasiuvinius, albumus, bet ne ant sienu, saldytuvu, veliau ant ranku ar koju, dar veliau ant automobiliu, ir galop tatuiruociu pavidalu.

* nuostabus kambariai, bet tokiems kambariams reikia ir tobulu vaiku. Su kai kuriais vaikais situ kambariu po poros dienu nebeatpazintum biggrin.gif .

**sutinku visu 1000 procentu.

p.s. Del vienos sienos tapetu, kaip ir visame kame derinant, jei jie parinkti svelnus/romantiski, kitaip sakant neissisokantys is aplinkos, tai dar nedidele beda, juolab, kad kai kurie tikrai stipriai kerta per biudzeta. Bet jei ta viena siena (tapetas arba fototapetas) kartais buna tokio ryskumo, kad net akis suparalyziuoja, tai cia tiesiogine to zodzio prasme yra pats tikriausias klyksmas (mados laugh.gif ).


QUOTE(kvietkas @ 2011 08 06, 08:50)
plyteles lenkiskos Tubadzin Majolika, pirkau Iris

ar nesudetinga plyteliu prieziura del ju grubaus (jei teisingai iziuriu) pavirsiaus? Tikrai grazios plyteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 rugpjūčio 2011 - 09:54
QUOTE(vida777 @ 2011 08 06, 10:53)
ar nesudetinga plyteliu prieziura del ju grubaus (jei teisingai iziuriu) pavirsiaus? Tikrai grazios plyteles.

Vida, man dar neteko plyteliu valyti, nes dar nepersikraustem..ju pavirsius nelygus, bet ant virsaus glazura, tai manau problemu nebus
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 23:32)
Man labai patinka tobuli klasikiniai vaiku kambariai wub.gif


Man ir patinka, bet ir pas mane vaikai netobuli... Be to as labiau linkusi proto ribose atsizvelgti i vaiko norus ir nuomone.

Dabar diskutavom pries keleta dienu su dicke del jos busimo kambario priestate. As jai siulau daryt klasikini, o jai minimalizmas/modernizmas patinka doh.gif
Isderejau tiek, kad san mazgas kuris jai priklausys bus klasikiniam stiliuje, ten gi pokyciu daznai neivedinesi. O vat kambari labiau atsizvelgsim i jos norus, kai issikels, persitvarkysim pagal sekancia dukra biggrin.gif
Kol kas dicke apie architektura ir dizaina galvoja, tai bus jai galimybe pasireiksti, dar dadesiu "proto ribose" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 23:57)
Zaneta75 - pasirodyk tapetus, smalsu gi bigsmile.gif
O tai visai be baldu nori likti ar kaip?


Labai ankstas tas musu tamburelis ir prieskambaris... Ir spinta nepatogi, bei per maza... Laukiu nesulauskiu priestato kai erdves prasiples ax.gif
Be baldeliu neiseis turbut, kaip sakiau suoliuko reikia mano 'senutems', konsoles visokiam slamstui sudeti, kurio isvengti jau nebeturiu vilties... Dar labai man truksta didelio veidrodzio (jei reikalas yra, begu i antra auksta i miegama pasiziuret i save 'visu ugiu' doh.gif ), galvoju gal ta Jyskini dideli vietoj konsoles ant tos sienos pakabinti g.gif
Kad suprastumet apie ka kalbu nuotraukyciai:
Taip buvo PRIES tapetavima
user posted image
Taip yra PO tapetavimo
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Patalpos planelis:
user posted image
A- tamburas, B- prieskambaris, C- katiline/WC, D - spinta
Kai statysim priestata, A ir B bus sjunjungta i koridoriuka, is D bus padarytas sandeliukas Virtuves smulkiajai technikai, saldikliui/dezei ir kt virtuves rakandams nes virtuveje nebetelpu doh.gif
Visi baldeliai (pazymeta raudonai) buvo sustatyti palei ta pacia siena. Tambure spintute kiemo batams (apgyvendinau katilineje), prieskambary suoliukas - o virs jo Ikejine kabykla, uz kampo konsole su veidrodeliu.

Daiktai kurie buvo/gali buti prieskambary:
user posted image

Kaip minejau - noriu kabint dideli veidrodi, tinkamiausia mano manymu vieta vietoj konsoles (kuria beje, jei palikti prieskambary - reikia nudazyti, tik neapsisprendziu tamsiai ar sviesiai doh.gif ) Atnesiau veidrodi is miegamo kad ivertinti padeti
Kadangi spinta anksta, rudeni labai gerai tureti kabykla, kur gali pakabinti dregna striuke iki ji isdzius... tai kabykla kaipo tokia ji reikalinga butu, tik klausimas ar palikt tai ka turim, ar tiesiog prie sienos pritvirtint kazkokius paprastus kabliukus, ar kazka kas neuzgriozdins erves g.gif MB nuomone zinau - turi gera daikta, kam ieskot kuo ji pakeisti... Tiesos tame yra, juolab visai tai tikiuos kokiems metams Bet mane baugina tai, kad nera nieko pastovesnio uz laikinuma... 'Vdrug' nuplauks musu priestatas, tada tai ka padarysiu bus nebelaikina...
Didziausia dilema - konsole... ismest/palikt... doh.gif g.gif Kokia psalva dazyt... Pati konsole kada nors taip pat bus pakeista - kokybe jos prasta (a la Thomas Philips stiliuje). Jei visgi nuspresiu mest ja lauk is prieskambario - dicke ji panaudos kaip kosmetini staliuka del kurio svaigsta paskutiniu metu doh.gif
Dar niuansai - tambure ir koridoriuj yra elektros ivadas, signalizacijos pultelis priejimas prie kanalizacijos vamzdziu... viso to neismesi... Tambure galvojau koki lengva paveiksliuka pakabinsiu kad paslepti elektos ivada g.gif
Vienu zodziu smile.gif Dabar pastaciau tik suoliuka - ir dziaugiuos atvirom svariom, nenuciupinetom ir nenuspardytom sienom smile.gif
Atsakyti
Zaneta, man viskas grazu, bet viskas is skirtingu operu. Tapetai grazus, bet pjaunasi su plytelem siaubingai. Ikejine kabykla nudazius vienoda spalva su konsole, kaip ir butu geriau kiek . Rinkciausi rusva spalva gal g.gif palikciau as ta konsole, geras ir naudingas daiktas prieskambaryje, tik veidrodi virs jos tai rinkciausi didesni, nes tas kuris yra dabar, tai nei grozio, nei funkcionalumo, nebent lupas padazyti pries iseinant smile.gif . Ir ant suoliuko viesnpalvi audini uzmesciau, o dar geriau, tai ar ciuzinuka koki aptraukciau ir uzdeciau, ar kazkaip kitaip tvarkingiau padaryciau, nes dabar atrodo, kaip koks skuduras uzmestas butu. Ir ta B dali, kiek imanoma kokiu vienspalviu kilimuku dengciau, vis maziau margumyno butu.
Siaip mane labai zavi tavo sugebejimas daryti greitus pokycius thumbup.gif Malacius, primeni man mano mama biggrin.gif As kai esu letapede, tai tokio charakterio zmones, kaip tu, mane labai gerai nuteikia. Va ir dabar sedziu issisiepusi - nu saunu gi kaip biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 08 06, 12:57)
Labai ankstas tas musu tamburelis ir prieskambaris... Ir spinta nepatogi, bei per maza... Laukiu nesulauskiu priestato kai erdves prasiples  ax.gif
Be baldeliu neiseis turbut, kaip sakiau suoliuko reikia mano 'senutems', konsoles visokiam slamstui sudeti, kurio isvengti jau nebeturiu vilties... Dar labai man truksta didelio veidrodzio (jei reikalas yra, begu i antra auksta i miegama pasiziuret i save 'visu ugiu'  doh.gif ), galvoju gal ta Jyskini dideli vietoj konsoles ant tos sienos pakabinti  g.gif

o man pirma mintis, atejusi po tokiu pokyciu buvo: "dabar nors grindys prie sienu tinka" smile.gif . Pries tai buvo toks kontrastas...
Kabykla (bet geriau kita ax.gif ) arba kabliukus kabinciau prie lauko duru, ant tos sienos, kur dabar skeciai. Suolelio tokioj misrainej visai nedeciau (senutes greiciau atjaunes, kai nebus kur uzpakaliu padeti), o jo vietoje - konsole. Tiesiog, kai nera vietos, reikia rinktis reikalingesnius ir funkcionalesnius baldus. Ant konsoles gali staline lempa, zvakide ar foto padeti, ant skydines - "skelbimu lenta" pakabinti. Kaip dazyti konsole g.gif ? Turbut tamsesniu tapetu atspalviu, nes sviesi visai iskristu is visu aplinkiniu baldu konteksto. Kazkodel man is nuotrauku atrodo, kad jos dabartine spalva visai tinka.
Del Jyskinio veidrodzio neturiu nuomones. Labai apsunkina reikala ta moderni spinta. Apklijuok ta spinta irgi tapetais, tada ir veidrodis tiks thumbup.gif . Gal veidrodis geriau atrodytu salia spintos ant tos sienos, kur priesais lauko duris. Jam butu truputi daugiau erdves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 rugpjūčio 2011 - 18:18
o man pirma mintis, atejusi po tokiu pokyciu buvo: "dabar nors grindys prie sienu tinka" . Pries tai buvo toks kontrastas...
....mano akimis dabar labai stiprus nesuderinamumas,ramus tapetai,norisi lygios spalvos grindu,plyteliu rastas.....nu nepykit bet tikrai negrazu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 06, 18:54)
o man pirma mintis, atejusi po tokiu pokyciu buvo: "dabar nors grindys prie sienu tinka"  . Pries tai buvo toks kontrastas...
....mano akimis dabar labai stiprus nesuderinamumas,ramus tapetai,norisi lygios spalvos grindu,plyteliu rastas.....nu nepykit bet tikrai negrazu. g.gif

as konstatuoju tik tai, kad man dabar geriau margiau/silciau atrodo, nei buvo - saltos baltos sienos su plytelemis, reikalaujanciomis silto kolorito interjero.
O tapetai nepasakyciau, kad tokie jau ir ramus.
Atsakyti