Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Gricė @ 2011 08 05, 16:20)
Sveiki,
čia jau anksčiau kažkas klausė, bet gal aš atsakymą pražiopsojau  blush2.gif
mamagabi, kokiais dažais dažomi apvadai? Ar tais pačiais kaip lubos, ar kaip durys, ar kaip sienos? (čia ne spalvą turiu omeny)  g.gif


Parasysiu kai tik MB pasirodys smile.gif

QUOTE(kvietkas @ 2011 08 05, 16:25)
jau kad kalba apie lovugali uzejo, parodau savaji ax.gif ne patys meistravom, jeigu ka biggrin.gif
user posted image

Mupi, o cia radau prie buto foto virtuves vaizda is arciau
user posted image


Labai grazus, ale as kaip visada nerimstu: kas gamino, kiek kainavo? ax.gif
Prasom placiau, kad ir man ir "chebrytei" anapus ekrano butu aiskiau lotuliukas.gif
Kas man dar labai patinka, kad tiek virtuveje, tiek miegamajame, juntamas tas pats ramus stilius bei spalvingumas thumbup.gif

Ir velgi kaip kad man budinga mirksiukas.gif - diidelio namo pavyzdys, kuriame taip pat islaikytas tiek stilius, tiek kolioritas smile.gif:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 08 05, 15:20)
mamagabi, kokiais dažais dažomi apvadai? Ar tais pačiais kaip lubos, ar kaip durys, ar kaip sienos? (čia ne spalvą turiu omeny)  g.gif

lubu apvadai dazomi tais paciais dazais kaip sienos, arba kaip lubos. Priklausomai nuo to, kokios spalvos apvadus rinksites. Jie gi ne mediniai, kad dazyti duru (medzio) dazais.
Atsakyti
Mamagabi, labas smile.gif

As vis paklausau, kaip cia kalbama, kad kai lubos apie 2,7 m aukscio, tai cia labai zemai ir apvadai jas suzemina labai ir t.t. ir pan. Bet dabar ziuriu siose nuotraukose, ir man visai gerai atrodo, bent jau man nesusidaro ispudzio, kad jei ju nebutu, tai vaizdas butu zymiai geresnis. Pas mane toks aukstis ir man mano apvadai visai patinka ir nieko jie nezemina, lubos kokios buvo, tokios ir lieka, jokio optinio blogio tame as neiziuriu. Na, bet savo atveju, as esu subjektyvi, man grazu ir manes neperkalbesi. Bet dabar is sono pazvelgiau ir man ir pas siuos amerikonus irgi visai grazu, bent jau graziau, nei kad butu be ju.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 08 05, 21:55)
lubu apvadai dazomi tais paciais dazais kaip sienos, arba kaip lubos. Priklausomai nuo to, kokios spalvos apvadus rinksites. Jie gi ne mediniai, kad dazyti duru (medzio) dazais.

drinks_cheers.gif man grazu tik balti, todel pas mane lubu dazais nudazyti.
Atsakyti
sveikutes ax.gif
Nors mano klausimas visai ne provansiskas, bet jusu tema judriausia (daznai ja skaitineju), patariate daug kam, gal ir man pagelbesite blush2.gif

Gal padesite apsispresti del uzuolaidu svetaineje? 4u.gif
Musu svetaine yra kartu su valgomuoju ir virtuve, atskirta salele nuo valgomojo.
Sienos visam bute baltos.
Svetaines baldu dominuojancios spalvos - tamsiai ruda, ruda ir sviesiai ruda.
Grindys - uosio parketas
Vienoje puseje varstomos durys su prancuzisku balkonu. 150*200. Priesais siuos langus loabai aktyvi kaimynu terasa.
Kitoje puseje vitrininiai langai su varstomomis durimis i balkona. Sakyciau apie 4.6m ilgio ir 2m aukscio.
Prie kiekvieno lango pritvirtinti begeliai, todel galimybe tik tokioms uzuolaidoms.

Patarkite man prasau del spalvu blush2.gif Rinktis kukliai tik tankesnes baltas uzuolaidas ar tiktu dar ir margesnes su rudais atspalviais? g.gif Neprimarginciau kazin perdaug tuom blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 05, 21:00)
Mamagabi, labas  smile.gif

As vis paklausau, kaip cia kalbama, kad kai lubos apie 2,7 m aukscio, tai cia labai zemai ir apvadai jas suzemina labai ir t.t. ir pan. Bet dabar ziuriu siose nuotraukose, ir man visai gerai atrodo, bent jau man nesusidaro ispudzio, kad jei ju nebutu, tai vaizdas butu zymiai geresnis. Pas mane toks aukstis ir man mano apvadai visai patinka ir nieko jie nezemina, lubos kokios buvo, tokios ir lieka, jokio optinio blogio tame as neiziuriu. Na, bet savo atveju, as esu subjektyvi, man grazu ir manes neperkalbesi. Bet dabar is sono pazvelgiau ir man ir pas siuos amerikonus irgi visai grazu, bent jau graziau, nei kad butu be ju.
Papildyta:

drinks_cheers.gif  man grazu tik balti, todel pas mane lubu dazais nudazyti.


Sveikute astrialiezuve 4u.gif Kazko pastaruoju metu tapai labai maloni mirksiukas.gif , o man kartais taip patikdavo, kai tiesiai sviesiai "pavarydavai" ka galvoji thumbup.gif O daba - maloni kaip visos lotuliukas.gif

Lubos 2,70 tai dar labai liuks aukstis.

Cia bendrai atsakysiu:
Imant apvado funkcija - jis pirmiausia dekoratyvus patalpos elementas, kuris puosia patalpa (klasikine) ir "minkstina" sienu bei lubu kampo sandura. Panasiai, kaip kad frezuotos virtuves spinteles arba duru frezavimas.
Optiska ju pagalpa galima patalpa neryskiai tiek suzeminti, tiek ir paaukstinti. Suzeminti: kai apvadas yra platus ir kontrastuojancios spalvos: pvz. sienos ryskios, o apvadas platus ir baltas, arba tiesiog kontastingos spalvos.
Paaukstinti, kai apvadas platus ir nudazytas sienu spalba - tada siena tarsi "uzlipa" ant lubu ir atrodo aukstesne.
Keli pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image

Sienos paaukstinimui dar buna taikomas triukas, kai plonesnis apvadelis klijuojamas netoli nuo kampinio, bet ant paciu lubu.
user posted image
user posted image

Man grazus betkokios spalvos smile.gif :
user posted image
user posted image

Visada labai kirbejo pasakyti, kad kai zmogus nemoka ar nezino kaip patalpa paversti dekoratyvia, puosnesne, naudoja viena vieninteli buda - ima ir isklijuoja viena kambario siena ryskesniais tapetais. Pastaruoju metu tai tarsi tabu ir tai mane liudina verysad.gif
Ir dar prisiminiau - vidutinio ilgio "midi" (pasibaigianciu ties radiatoriaus viduriu) uzuolaidu klasikiniuose/stilinguose/skoninguose namuose nebuna, kaip ir lipduku ant sienu. Tai reiktu rasyti vaiko kambario temoje, bet ten tiek ju gerbeju, kad akmenimis uzmetys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 rugpjūčio 2011 - 21:15
QUOTE(pakasiukas @ 2011 08 05, 22:21)
Patarkite man prasau del spalvu  blush2.gif Rinktis kukliai tik tankesnes baltas uzuolaidas ar tiktu dar ir margesnes su rudais atspalviais?  g.gif  Neprimarginciau kazin perdaug tuom  blush2.gif
4u.gif

Gali pakenkti, o gali, kaip tik viska pagrazinti smile.gif Sunku manau patarti nematant kiek baldu, koks rudos atspalvis dominuos - sviesus ar tamsus, koks apsvietimas, ir galu gale kokios tos uzuolaidos prie viso to bus. Priklauso ir kokie pavirsiai bus bute, man tarkim norisi truputi blizgumo, truputi minkstumo ir svelnumo.
Cia tau fantazijai pakurstyti
user posted image

sitas butas mazdaug tavo spalvu paletes ir su margom uzuolaidom.
http://www.salon.ru/...a...ior&rid=286


Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 05, 20:00)
As vis paklausau, kaip cia kalbama, kad kai lubos apie 2,7 m aukscio, tai cia labai zemai ir apvadai jas suzemina labai ir t.t. ir pan. Bet dabar ziuriu siose nuotraukose, ir man visai gerai atrodo, bent jau man nesusidaro ispudzio, kad jei ju nebutu, tai vaizdas butu zymiai geresnis. Pas mane toks aukstis ir man mano apvadai visai patinka ir nieko jie nezemina, lubos kokios buvo, tokios ir lieka, jokio optinio blogio tame as neiziuriu. Na, bet savo atveju, as esu subjektyvi, man grazu ir manes neperkalbesi. Bet dabar is sono pazvelgiau ir man ir pas siuos amerikonus irgi visai grazu, bent jau graziau, nei kad butu be ju.

tai kad dar ne viskas nuo aukscio priklauso, lygiai taip pat priklauso ir nuo plocio ax.gif . Jei patalpa maza, tai paaukstinta ji atrodys dar mazesne, o jei labai didele ir zema, tada jau reiketu aukstinti.
Pats geriausias pavyzdys, kaip galima labai akivaizdziai suzeminti patalpa, kas man atrodo gal ir mandrai padaryta, bet nelogiskai. O pastelinemis ir balta spalva galima tuos aukscius tik daugiau ar maziau pakoreguoti.

O jus, Cobre, dejote lubu apvadus ir mansardiniuose kambariuose? Pamenu miegamajame lyg ir nebuvo, nes as labai isiziurejus buvau ta balta dazyta juostele ant sienu uzleista ir ypac graziai su tapetais atrode wub.gif .
Mes visur palikom ta juostele (esu labai patenkinta) ir tik svetaineje isklijavom apvadus. Man kazkaip visur "nelipo", o ir daug kur netiko tie apvadai, nebent dar rusyje kada isklijuociau, nes ten visur lygios lubos.
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 08 05, 15:25)
jau kad kalba apie lovugali uzejo, parodau savaji ax.gif ne patys meistravom, jeigu
Mupi, o cia radau prie buto foto virtuves vaizda is arciau
user posted image



kas dare virtuve? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2011 08 05, 21:21)
sveikutes  ax.gif 
Nors mano klausimas visai ne provansiskas, bet jusu tema judriausia (daznai ja skaitineju), patariate daug kam, gal ir man pagelbesite  blush2.gif

Gal padesite apsispresti del uzuolaidu svetaineje?  4u.gif
Musu svetaine yra kartu su valgomuoju ir virtuve, atskirta salele nuo valgomojo.
Sienos visam bute baltos.
Svetaines baldu dominuojancios spalvos - tamsiai ruda, ruda ir sviesiai ruda.
Grindys - uosio parketas
Vienoje puseje varstomos durys su prancuzisku balkonu. 150*200. Priesais siuos langus loabai aktyvi kaimynu terasa.
Kitoje puseje vitrininiai langai su varstomomis durimis i balkona. Sakyciau apie 4.6m ilgio ir 2m aukscio.
Prie kiekvieno lango pritvirtinti begeliai, todel galimybe tik tokioms uzuolaidoms.

Patarkite man prasau del spalvu  blush2.gif Rinktis kukliai tik tankesnes baltas uzuolaidas ar tiktu dar ir margesnes su rudais atspalviais?  g.gif  Neprimarginciau kazin perdaug tuom  blush2.gif
4u.gif


Laba mirksiukas.gif

Tikrai labai reikia nuotrauku arba buto arba baldu ir norimu uzuolaidu g.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 21:58)
Sveikute astrialiezuve 4u.gif Kazko pastaruoju metu tapai labai maloni mirksiukas.gif , o man kartais taip patikdavo, kai tiesiai sviesiai "pavarydavai" ka galvoji thumbup.gif O daba - maloni kaip visos lotuliukas.gif

Lubos 2,70 tai dar labai liuks aukstis.


Sienos paaukstinimui dar buna taikomas triukas, kai plonesnis apvadelis klijuojamas netoli nuo kampinio, bet ant paciu lubu.


Man grazus betkokios spalvos smile.gif :
user posted image


Visada labai kirbejo pasakyti, kad kai zmogus nemoka ar nezino kaip patalpa paversti dekoratyvia, puosnesne, naudoja viena vieninteli buda - ima ir isklijuoja viena kambario siena ryskesniais tapetais. Pastaruoju metu tai tarsi tabu ir tai mane liudina verysad.gif
Ir dar prisiminiau - vidutinio ilgio "midi" (pasibaigianciu ties radiatoriaus viduriu) uzuolaidu klasikiniuose/stilinguose/skoninguose namuose nebuna, kaip ir lipduku ant sienu. Tai reiktu rasyti vaiko kambario temoje, bet ten tiek ju gerbeju, kad akmenimis uzmetys smile.gif


Labai gera ideja apvadams wub.gif thumbup.gif

BET del lipduku nesutiksiu schmoll.gif . Lipdukai yra vaikui cool.gif Mazo vaiko kambarys gali buti klasikinis, bet jis gali ir privalo buti zaismingas. Kai vaikas dievina CARS herojus, tai man paprasciau yra suteikti jam toki dziaugsma ir priklijuoti mylima masinyte ant sienos. Negaliu daryti 2 metu vaiko kambario tobulai klasikinio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 08 05, 22:58)
Sveikute astrialiezuve 4u.gif


Kai kas pasakys nesamone ir as tiksliai zinosiu, kad taip yra (o ne man taip atrodo), tada ir pavarysiu mirksiukas.gif rekauti, vardan rekavimo ne mano stiliuje. Jei galvojai kitaip - turiu nuvilti. smile.gif
Na fainai cia pasamprotavai apie tuos apvadus ir su viskuo tarsi ir sutikciau. Mano supratimu, tai apvadas skirtas tik pagrazinimui. todel manau, kad jais galima grazinti visokio aukscio patalpas, blogiau jos nuo to neatrodys tikrai, nei pazemes, nei paaukstes. Tik reikia tinkamai parinkti ju ploti. Visose tavo nuotraukose man plotis parinktas tinkamai, isskyrus ta juoda reikala. Arba su skoniu ten susipyko, arba toki tiksla ir turejo (noreciau manyti, kad taip ir yra) - parinkus netinkamo plocio apvada ir dar ji isryskinus paryskinti kambario zemuma.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 08 05, 23:23)
tai kad dar ne viskas nuo aukscio priklauso, lygiai taip pat priklauso ir nuo plocio  ax.gif . Jei patalpa maza, tai paaukstinta ji atrodys dar mazesne, o jei labai didele ir zema, tada jau reiketu aukstinti.
Pats geriausias pavyzdys, kaip galima labai akivaizdziai suzeminti patalpa, kas man atrodo gal ir mandrai padaryta, bet nelogiskai. O pastelinemis ir balta spalva galima tuos aukscius tik daugiau ar maziau pakoreguoti.

O jus, Cobre, dejote lubu apvadus ir mansardiniuose kambariuose? Pamenu miegamajame lyg ir nebuvo, nes as labai isiziurejus buvau ta balta dazyta juostele ant sienu uzleista ir ypac graziai su tapetais atrode  wub.gif .
Mes visur palikom ta juostele (esu labai patenkinta)  ir tik svetaineje isklijavom apvadus. Man kazkaip visur "nelipo", o ir daug kur netiko tie apvadai, nebent dar rusyje kada isklijuociau, nes ten visur lygios lubos.

tai jei jau taip pameni viska, tai gal pameni ir vonia? ten juk labai zema ir labai mazute patalpa. Bet siauri ir apvadai, ir jie man tikrai nezemina patalpos.
O juodos juostos pvz, tai galiu pasakyti, tai, ka jau ka tik parasiau: patalpa nera auksta ir parinkus toki apvado ploti ir tokia spalva, tai tik paryskino. Tai ir sakau, patys apvadai, jei kalbesim bendrai apie juos, o ne konkretu apvada, konkreciai patalpai, patalpos nesuzemins, jei bus tinkamai parinkti. Tiesiog, kaip ir kiekviena daikta, taip ir apvadus reikia parinkti tinkamai.

mansardiniuose nedejau. Man apvadai, daugiau toks klasikinis, prabangesnis reikalas. O vat mansarda man niekaip su tais dalykais asociaciju nekelia. tai ir pabijojau prisizaisti, kai kartais norima graziau, o gaunasi tiesiog juokingai. As sau visada sakau, kad jei nezinai ar bus gerai, tada reikia daryti paprasciau. Kaip tu ir sakai - man irgi nelipo cia apvadas, bet tiesiog del daugybes kampu, suzemejimu dideliu, nes kazkaip nesiziuretu man lubu apvadas vos ne bambos aukstyje biggrin.gif
Atsakyti
Labukai kurejos smile.gif
As apsivertus sia vasara darbais tai retas svecias prie kompo...
Bet judejimas vyksta ir pas mane, vat MB kaip ir kasmet isleidau i sporto stovykla, tai sumasciau prieskambari istapetuot... bus jam siurprizas... tiksliau jam pateiksiu kaip siurpriza jam, o is tiesu man ta savaite jo enbuvimo yra metas kai galiu padaryti ko noriu as ax.gif Jei viskas gerai, kitamet statysim priestata ir remontuosim namu, bet jau ziuret nebegalejau i tas baisias nuspardytas ir nuciupinetas prieskambario ir tamburo sienas... Ieskojau nebrangiu tapetu, ir manau radau visai tinkamus Senukuose. Dicke mano pagelbejo pradzioj klijuojant - dabaigiau viena pati uzvakar 4 val nakti... Ryte atsikelus nenusivyliau, rastus sutaikiau - o prieskambaris tapo jaukus wub.gif
Dabar sprendziu dilema: stovejo prieskambarys suoliukas, konsole, o tambure nedidele batu spintele kieminiams batams. Nu taip man ju dabar nebesinori deti atgal i vietas... Batu spintele apgyvendinau katilinej, manau pagyvens ten. Suoliuko jauciu ismes neis, nes mano paneles pencininkes - prisest vis reikia doh.gif O vat ka daryt su konsole g.gif jos stalciai man kaip isganymas visokiam "SH" sudeti (vaiku ir MB numesti raktai, mokejimo lapeliai, smulkus pinigeliai ir tt ir pan)... jau matau, jei jos nepastatysiu - visas tas geris kaupsis virtuveje ant kampuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 08 05, 22:32)
Laba  mirksiukas.gif 

BET del lipduku nesutiksiu schmoll.gif . Lipdukai yra vaikui  cool.gif  Mazo vaiko kambarys gali buti klasikinis, bet jis gali ir privalo buti zaismingas. Kai vaikas dievina CARS herojus, tai man paprasciau yra suteikti jam toki dziaugsma ir priklijuoti mylima masinyte ant sienos. Negaliu daryti  2 metu vaiko kambario tobulai klasikinio.
user posted image


Ta pati mylima heroju/jus galima ideti i remelius, kas ir keicia esme smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Man labai patinka tobuli klasikiniai vaiku kambariai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Man lipdukai panasus i pasto zenklus - as nieko pries smile.gif
Juos galima rinkti/kolekcionuoti ir klijuoti i piesimo sasiuvinius, albumus, bet ne ant sienu, saldytuvu, veliau ant ranku ar koju, dar veliau ant automobiliu, ir galop tatuiruociu pavidalu.
Atsakyti