Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

masyvo nepataria det ant sildomu grindu del medzio "vaiksciojimo" o det galima visur ir viska tik po keliu metu galima turet nelabai gera rezultata unsure.gif

as kolkas apsistojau prie uosiniu matiniu laku lakuotu grindu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 02, 10:29)
o as kiek ziurejau - maniau, kad cia vadinama sauso tinko technika, kai pavirsius gaunasi toks kaip marmuras, kiek su svelniu blizgesiu...
bet tokios apdailos 1m2 ~140lt kainuoja  doh.gif
nors grazu ge galo
http://www.tindirind...ic.php?id=10815
va cia tema radau apie tai
yra ir foto pavyzdziu

pas mano viena giminaite yra vonia iki pises plytelem isklijuota ir virsus ta apdaila, atrodo  thumbup.gif
ir dregmes nebijo


as matyt susimaisiau , kalbejau ne apie toki sienu apdirbima ax.gif
pas mano tevus ir kalidorius ir virtuve daryta tokiu lyg vaskiniu sluoksniu , jis nelygios spalvos bet pacios iskilios fakturos neturi . tikiuosi ka nors supratot doh.gif
Atsakyti
[quote=dagys,2011 08 02, 11:40]
Kadangi esame pasiskirstę darbais tai jau radome baltas duris Burbiškėse. O šiaip daugelis gamina puikių durų man atrodo ir "Alsekoje" galima jas užsisakyti. Dviverius langus ir balkono duris tikrai gražius padarė. Manau, ten sakysimes ir pakeitimui lauko duris.
Gal galima ju duris ku paziureti, kokia kaina g.gif
Alsekos durims mano "blauzdos per skystos" blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 02 rugpjūčio 2011 - 16:35
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 11:43)
Jei jau tas gamyklinis taip blogai alyvuotas, tai parsiveze peraliejuosite ir bus ramu. Jau kazkada esu rodziusi eksperimenta su saviskem aliejuotom (na nebent ne sioje temoje), kai ir tusinuku braukiau, ir raudona vyna ispylusi ar ne 1.5 val laikiau. Musu grindims per tuos kelis metus absoliuciai nieko nenutiko. Didele kinroze irgi ant ju stovejo. tiesa, vazonas buvo ant padekliuko su kojytem, bet budavo, kad laistai ir vanduo pro sona issipila, tai jei skubedavau, tai net nepavalydavau. Nieko nenutiko. Bent jau man didziausia grauzatis, kad diduma pirmo auksto plytelemis isklota. Reikejo viska masyvu ir aliejuoti ji, buciau dabar kaip ponia gyvenusi, o dabar esu plyteliu tarnaite  doh.gif  Siaip sakyciau jei nenori blizgiu, kaip stiklas grindu, tada geriau alyvuoti, nei matiniu ar pusiau matiniu laku lakuoti.

Kodel g.gif blogai valosi g.gif kokias dejot g.gif as visa pirma aukta plytelem planuoju unsure.gif Beje prie pieno spalvos sienu ir ne perdaugiausia sveisos, kokios spalvos plyteles rinktis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 02 rugpjūčio 2011 - 17:28
QUOTE(Mupi @ 2011 08 02, 18:49)
Kodel  g.gif blogai valosi  g.gif kokias dejot  g.gif

Purvinai baltos, matines. Maniskes valosi labai prastai. Visu pirma jos man pastoviai atrodo nevalytos, nes ant ju viskas matosi, visu antra, plauti jas labai sunku, jei norim, kad atrodytu graziai, tai plauname kasdiena, jei patingim, tai antra diena jos jau kaip po karo. Visu trecia, tai maniskes jei savaite paplausi paprastai, tai vistiek po savaites jau be specialiu purva atkelianciu priemoniu plaunant neapseisi, neis jis tiesiog geriasi i plyteles.O dar tie grioveliai tarp plyteliu doh.gif Man medines prisiziuri paprasciau ir atrodo graziau. Tai mano subjektyvi nuomone, liecianti tik mane pacia, tikrai nesiruosiu diskutuoti sia tema. Jei netureciau savo mylimu alyvuotu grindu gabaliuko, gal kalbeciau kitaip. Dabar vat yra tokia realybe.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 02, 12:25)
NAuju nuotrauku nedariau, imeciau senas. Nezinau ar ka matysi cia is ju.  Na

o kaip dabar jos atrodo? neatsirado tarpai?
Is nuotrauku dailiai atrodo
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2011 08 02, 16:46)
as kolkas apsistojau prie uosiniu matiniu laku lakuotu grindu  rolleyes.gif
[


nenoriu pirs savo nuomones, bet jus apie matini laka gerai pagalvokit, as buvau juo islakavus pirma auksta tai man kaip asla pasirode doh.gif
gal pirma pabandykit kokiam vienam kambaryje, paziuresit kaip atrodo...
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 08 02, 19:39)
Purvinai baltos, matines. Maniskes valosi labai prastai. Visu pirma jos man pastoviai atrodo nevalytos, nes ant ju viskas matosi, visu antra, plauti jas labai sunku, jei norim, kad atrodytu graziai, tai plauname kasdiena, jei patingim, tai antra diena jos jau kaip po karo. Visu trecia, tai maniskes jei savaite paplausi paprastai, tai vistiek po savaites jau be specialiu purva atkelianciu priemoniu plaunant neapseisi, neis jis tiesiog geriasi i plyteles.O dar tie grioveliai tarp plyteliu  doh.gif  Man medines prisiziuri paprasciau ir atrodo graziau. Tai mano subjektyvi nuomone, liecianti tik mane pacia, tikrai nesiruosiu diskutuoti sia tema. Jei netureciau savo mylimu alyvuotu grindu gabaliuko, gal kalbeciau kitaip. Dabar vat yra tokia realybe.


mano virtuveje plyteles sviesios, beveik baltos, bet su glazura - plaunasi super, tik kad kiekviena diena ta reikia daryt, bet atrodo labai graziai.
Dabar pirmame aukste deciau placias grindines lentas, o virtuveje plyteles dideles, marmuro imitacijos.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 02, 20:39)
o kaip dabar jos atrodo? neatsirado tarpai?
Is nuotrauku dailiai atrodo

Aciu.
Pirma nuotrauka daryta pavasari berods, ar ziema. Jau nepamenu. Ten kazkada diskutavome apie tai, jog ju sudetinga prieziura del visokiu demiu ir pan., tai ispyliau vyna raudona ir palikau.
O antra nuotrauka daryta 2008 rudeni. Niekas pas mus nepasikeite visai, na tamseja gal po truputi . Gal kiek ir vaiksto, bet akivaizdziai mes to nematome, nes tarpai neglaistyti, tai neskilineja, netrupa, todel ir nesimato. Grindys nesildomos. As galvoju, kad gal ta alyva maitina medi, na kaip kremas odai, tai ji ir maziau reaguoja i viska g.gif Musu ir palanges teptos semenu aliejumi. Man patinka. Tik grindims tai netiktu. Teoriskai galima, bet praktiskai tai prieziura taptu kankyne, o ir pavirsius taptu visai matinis, kas sunkintu prieziura.
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 02, 20:44)
*nenoriu pirs savo nuomones, bet jus apie matini laka gerai pagalvokit, as buvau juo islakavus pirma auksta tai man kaip asla pasirode  doh.gif
gal pirma pabandykit kokiam vienam kambaryje, paziuresit kaip atrodo...
Papildyta:
**mano virtuveje plyteles sviesios, beveik baltos, bet su glazura - plaunasi super, tik kad kiekviena diena ta reikia daryt, bet atrodo labai graziai.
Dabar pirmame aukste deciau placias grindines lentas, o virtuveje plyteles dideles, marmuro imitacijos.

* del aslos nieko nesakysiu, nes cia skonio reikalas. Kazkam gal tai butent ir yra grozis. bet prieziura tikrai lengvesne bus jei blizgesniu laku lakuota. Bent jau musu draugai viename aukste blizgiu lakavo, o kitame matiniu. tai ilgai nelauke - greit nusislifavo ir perlakavo blizgiu biggrin.gif Be to jei jau norisi lakuoti matiniu, tada geriau alyva. Finansiskai tikrai geriau, nes gali viska atlikti pats, o gero lako ir geros alyvos kaina ta pati. Atsinaujinti galima irgi paciam. nereiks nei perslifuoti is naujo. Kai pirma karta pati atsinaujinau po metu, tai atsidariau terasines duris, kad kvapas greiciau dingtu, tai pripute dulkiu ant ju, isdziuvo alyva ir dulkes prilipo prie vasko sluoksnio, eini ir jauciasi vos vos siurkstumas. Bet po keliu menesiu nusivaiksciojo, nusitryne matyt, nesijaute nieko absoliuciai. O vargas del prieziuros, tai mitas.
**Man ir mano normaliai atrodo, bet medines graziau. Su glazura irgi nenoreciau, man graziausia kai pusiau matines.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 02, 19:39)
Purvinai baltos, matines. Maniskes valosi labai prastai. Visu pirma jos man pastoviai atrodo nevalytos, nes ant ju viskas matosi, visu antra, plauti jas labai sunku, jei norim, kad atrodytu graziai, tai plauname kasdiena, jei patingim, tai antra diena jos jau kaip po karo. Visu trecia, tai maniskes jei savaite paplausi paprastai, tai vistiek po savaites jau be specialiu purva atkelianciu priemoniu plaunant neapseisi, neis jis tiesiog geriasi i plyteles.O dar tie grioveliai tarp plyteliu  doh.gif  Man medines prisiziuri paprasciau ir atrodo graziau. Tai mano subjektyvi nuomone, liecianti tik mane pacia, tikrai nesiruosiu diskutuoti sia tema. Jei netureciau savo mylimu alyvuotu grindu gabaliuko, gal kalbeciau kitaip. Dabar vat yra tokia realybe.

O tai cia poliruotos plyteles ar ne g.gif gal galit parasyti kokios konkreciai, kad is svetimu klaidu pasimokyt cool.gif Esu macius tokiu plyteliu, kurios, kaip kempine, purva traukia doh.gif
Esu nusiziurejus sias http://www.keramika....a?&ko=1&pid=455 nerandu jokio uzraso poliruotos ar ne unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitinėju temą, nes aktualu medinės grindys, mąstom sodyboje dėti grindinines lentas ir jas alyvuoti, būtų spygliuočių medis, patarkit, kaip jas pašviesint, pabalint, ar tam prieš tai naudojamas gruntas, ar balinanti alyva? Ačiū, kas patars.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geraszmogus: 02 rugpjūčio 2011 - 20:27
QUOTE(Mupi @ 2011 08 02, 21:54)
O  tai cia poliruotos plyteles ar ne g.gif gal galit parasyti kokios konkreciai, kad is svetimu klaidu pasimokyt  cool.gif Esu macius tokiu plyteliu, kurios, kaip kempine, purva traukia  doh.gif

Poliruotos tai ko gero butu jau blizgios, ar pusiau blizgios. Musu absoliuciai matines ir tikrai yra kaip kempine doh.gif
O kokios konkreciai yra musu, tai nepasakysiu (kazkokios italiskos). Nes buvau issirinkusi vienas, rezultate turejau greit apsispresti del tu, kurias turiu dabar. Atrode graziai kai sudejo ir buvau labai patenkinta. pradzioje atrode ir prieziura nesudetinga, net gyriausi forume, kaip viskas ciki.
Papildyta:
QUOTE(geraszmogus @ 2011 08 02, 22:27)
Sveikos, skaitinėju temą, nes aktualu medinės grindys, mąstom  sodyboje dėti grindinines lentas ir jas alyvuoti, būtų spygliuočių medis, patarkit, kaip jas pašviesint, pabalint, ar tam prieš tai naudojamas gruntas, ar balinanti alyva? Ačiū, kas patars.

JUs nueikite i salona, kur tokiom medziagom prekiauja ir jums puikiai patars. O dar geriau i kelias parduotuves, tai suzinosite viska dar geriau. Juk ir medziagos pastoviai vis naujesnes atsiranda, ir vienur vienokios alyvos, kitur kitokios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 02 rugpjūčio 2011 - 20:35
QUOTE(mamaSandra @ 2011 08 02, 19:44)
o kaip dabar jos atrodo? neatsirado tarpai?
Is nuotrauku dailiai atrodo
Papildyta:
nenoriu pirs savo nuomones, bet jus apie matini laka gerai pagalvokit, as buvau juo islakavus pirma auksta tai man kaip asla pasirode  doh.gif
gal pirma pabandykit kokiam vienam kambaryje, paziuresit kaip atrodo...
Papildyta:
mano virtuveje plyteles sviesios, beveik baltos, bet su glazura - plaunasi super, tik kad kiekviena diena ta reikia daryt, bet atrodo labai graziai.
Dabar pirmame aukste deciau placias grindines lentas, o virtuveje plyteles dideles, marmuro imitacijos.


o kaip ta asla atrodo rolleyes.gif ? nelabai supratau to palyginimo
as siandien realiai apziurejau alyvuota azuola ir lakuota uosi po daugiau nei metu naudojimo
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 08 02, 22:58)
as siandien realiai apziurejau alyvuota azuola ir lakuota uosi  po daugiau nei metu naudojimo

Ir ka tai reiskia? biggrin.gif
siaip as siandien imeciau kaip atrodo po keliu metu naudojimo musu alyvuotas azuolas biggrin.gif . matyt alyva alyvai nelygu. O ir atnaujinti galima keliasdesimt kvadratu per kelias valandas (cia as su baldu isnesimu paskaiciuoju biggrin.gif ) ir nekvieciant net vyro i pagalba (aisku jei baldai nesunkus). Tuo tarpu su lakavimu jau taip neprasisuksi smile.gif . Na ir alyvuoti galima palaipsniui - tai yra kiekviena patalpa atskirai, kada upo yra. Alyvavimo, kai norima atnaujinti, as net prie remonto nepriskirciau, greiciau prie generalines tvarkos smile.gif
Bet jusu valia ka rinktis mirksiukas.gif Bet kokiu atveju, reiktu rinktis kokybiskas medziagas. O tai cia vienas dede man karta verke, koks blogis tos alyvuotos grindys pas ji, na tiesiog sugadintas reikalas. Paskui paaiskejo, kad ir ta alyva kazkokia neaiski buvo, manau vos ne kazkas panasaus i semenu alieju, kuriuo palanges mano isteptos. Ten tai tikrai vargas. Kaip palangem, tai man super, bet tai as ant ju ir nevaikstau rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif kad lakuotas pavirsius pasirode daug maziau nusidevejas ax.gif

renkamies pagal save bigsmile.gif as bent dziaugiuosi kad issirinkau biggrin.gif

ir vonios isdestymo ir apsvietimo plana jau turiu thumbup.gif plyteles , tapetai , vonia yra dar reik kriaukles spinteles doh.gif wc ir bide ir aisku auksines spalvos kranu , o kur ju ieskot?
Atsakyti