Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

gal galite pasakyti kur pirkote uzuolaidu karnizu apdaila?

Valpurgija,pirkta Marijampoleje,prie bobturgio,mazoje tapetu ir karnyzu parduotuveje,jie brangus,tad tik uzsakyti galima,po 10d.parveza.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 01, 14:17)
Valpurgija,pirkta Marijampoleje,prie bobturgio,mazoje tapetu ir karnyzu parduotuveje,jie brangus,tad tik uzsakyti galima,po 10d.parveza.

tikrai? o as visa laika maniau, kad tas karnyzas virtuves baldininko darytas mastau.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 01 rugpjūčio 2011 - 18:16
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 14:55)
taigi - nuotraukos jusu teismui:

pasikeitimas kardinalus, super gražiai, kambarys padarytas atitinkantis mano skoniui, ir labai patiko sienų bei užuolaidų spalva, bandysiu nuvaziuoti dažų spalvytę pažiūrėti, jei ir ant pletės patiks, išsidažysiu svetainės sienas, noriu šiltos spalvytės, bet kad kambarys būtų šviesus, nes jis pas mus potamsis g.gif

mergaitės, kaip renkate užuolaidas? g.gif vienas kambarys pas mus jau pilnai suremontuotas, sienos balta juoda, nežinau, kokios spalvos turėtų būti užuolaidos doh.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 31, 23:53)

jūs kaip labiau patyrusios, gal galėtumėte pasakyti kaip ten padaryta virš plytelių?kas ten per medžiaga?
ir dar kaip atrodo didelės erdvės vonios klijuotos iki pusės tai tikrai liuks atrodo, bet kaip atrodytų mažos erdvės? g.gif
Atsakyti
Oi,ne tuos karnyzus aprasiau,vida777 jus teisi,juos pagamino man.
Papildyta:
mergaitės, kaip renkate užuolaidas? vienas kambarys pas mus jau pilnai suremontuotas, sienos balta juoda, nežinau, kokios spalvos turėtų būti užuolaidos

Nu tikrai ne raudonos ar zalios,rinktis is minetu spalvu,kaip sienos.
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2011 08 02, 08:15)
užuolaidos doh.gif
jūs kaip labiau patyrusios, gal galėtumėte pasakyti kaip ten padaryta virš plytelių?kas ten per medžiaga?
ir dar kaip atrodo didelės erdvės vonios klijuotos iki pusės tai tikrai liuks atrodo, bet kaip atrodytų mažos erdvės? g.gif


cia dazyta specialiu budu , tas pavirsius nebijo vandens , patepliojimu ir t.t LT jo didelis pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 10:43)
Jei jau tas gamyklinis taip blogai alyvuotas, tai parsiveze peraliejuosite ir bus ramu. Jau kazkada esu rodziusi eksperimenta su saviskem aliejuotom (na nebent ne sioje temoje), kai ir tusinuku braukiau, ir raudona vyna ispylusi ar ne 1.5 val laikiau.

parodykite, apie ką kalbate - tas grindis:)
bet pagalvojau, ant šildomų grindų jauč negalima dėt masyvo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taburete: 02 rugpjūčio 2011 - 08:31
QUOTE(elitarai @ 2011 08 02, 07:47)


Nu tikrai ne raudonos ar zalios,rinktis is minetu spalvu,kaip sienos.

aš tą ir pati suprantu, kad ne raudonas ir ne žalias, ir net ne juodas, nes tada visiškai užsitamsins kambarys unsure.gif

QUOTE(Rasytee @ 2011 08 02, 07:49)
cia dazyta specialiu budu , tas pavirsius nebijo vandens , patepliojimu ir t.t LT jo didelis pasirinkimas

kur būtų galima apie tą dažymą pasiskaityti? ir kaip jis vadinasi gal žinote? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 08 02, 08:49)
cia dazyta specialiu budu , tas pavirsius nebijo vandens , patepliojimu ir t.t LT jo didelis pasirinkimas


o as kiek ziurejau - maniau, kad cia vadinama sauso tinko technika, kai pavirsius gaunasi toks kaip marmuras, kiek su svelniu blizgesiu...
bet tokios apdailos 1m2 ~140lt kainuoja doh.gif
nors grazu ge galo
http://www.tindirind...ic.php?id=10815
va cia tema radau apie tai
yra ir foto pavyzdziu

pas mano viena giminaite yra vonia iki pises plytelem isklijuota ir virsus ta apdaila, atrodo thumbup.gif
ir dregmes nebijo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 02 rugpjūčio 2011 - 09:29
QUOTE(Mupi @ 2011 07 04, 23:48)
help.gif siandien aplekiau kelis duru gamintojus, prekiautojus Vilniuje ir neradau to ko noriu  unsure.gif tik labai jau keistai i mane ziurejo, jau maniau pirsta prie smilkinio pasukios  unsure.gif noras toks paprastas- mediniu baltai dazytu duru  rolleyes.gif Pasidalinkit savo patirtim, kur gavote  ax.gif

Kadangi esame pasiskirstę darbais tai jau radome baltas duris Burbiškėse. O šiaip daugelis gamina puikių durų man atrodo ir "Alsekoje" galima jas užsisakyti. Dviverius langus ir balkono duris tikrai gražius padarė. Manau, ten sakysimes ir pakeitimui lauko duris.

QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 16:42)
dagys,niekas ant rankutes nepades ir neatnes patarimu schmoll.gif ,parodykite kambarius,langus,koks stilius,spalvos prie sirdies galvokite,eikite y interjeras .lt svetaine,sedekite vakarais,googlinkite,taip atsiras minciu,noru,ideju,suprasite ko noretute,o ko ne mirksiukas.gif gal staigiai padetu interjero dizaineris,nes mes cia taip staigiai tikrai dar nesame nei viena sukure savo namu smile.gif

To ir nenoriu, kad kas man ką nors atneštų pačiai nepajudinant nei piršto, todėl ir ieškau įdėjų visur kur galima. Tad ir čia užsukau. Kai įsibėgės darbai parodysiu kaip padariau.
Išsiunčiau tą pačią dieną daugeliui firmų paklausimus apie norimą virtuvės komplektą kainos man pasirodė gana drąsios už nieką 12 000, o tai kas patinka 30 000 be įrangos. blink.gif doh.gif Man tiek protu nesuvokiama mokėti. Išeitis, radau patinkančias baltas kabančias spinteles ir kas suprojektuos pagal mano pavyzdį apatinę dalį. Kadangi jau esame patys darę (drožę, klijavę ir dažę ir t.t.) spinteles tai manau, ir čia išsisuksime. "Prieš" ir "po" parodysiu po Kalėdų.



Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 08 02, 10:22)
parodykite, apie ką kalbate - tas grindis:)
bet pagalvojau, ant šildomų grindų jauč negalima dėt masyvo..


NAuju nuotrauku nedariau, imeciau senas. Nezinau ar ka matysi cia is ju. Na normalios grindys, puikus fonas bet kokiam interjerui, viskas priklausys nuo to, kokia mediena desite, kokiu rastu ir t.t. Ant sildomu grindu deti galima is principo, bet cia jau as ne konsultante. Vida777 geriau jums paaiskins.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 02, 11:25)
NAuju nuotrauku nedariau, imeciau senas. Nezinau ar ka matysi cia is ju.  Na normalios grindys, puikus fonas bet kokiam interjerui, viskas priklausys nuo to, kokia mediena desite, kokiu rastu ir t.t. Ant sildomu grindu deti galima is principo, bet cia jau as ne konsultante. Vida777 geriau jums paaiskins.

rasydama apie medzio masyvo grindis, nuolat akcentuoju, jog pas mus jos sudetos ant grindinio sildymo. Kartais jau net nebepatogu, kad taip daznai kartojuosi, bet pasirodo, kad zmones, ieskodami informacijos, net ir praeito puslapio neperskaito smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 02 rugpjūčio 2011 - 14:08
QUOTE(vida777 @ 2011 08 02, 14:03)
net ir praeito puslapio neperskaito  smile.gif .

nu sorry, atrodo skaičiau.
bet dažnai skaitau "tarp eilučių", t.y. kas antrą eilutę 4u.gif
Atsakyti