Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 23:12)
Pas mane visur plyteles. Kaip dezeje nesijauciu, bet... Pradine mintis buvo plyteliu deti tik minimuma, ten kur vonia, bet.... Pazistamas, turi plyteliu salona, ten dizaineriai pastoviai sukdavosi, tas zmogus irgi su skoniu lyg ir, na ir itikino, kad kai bus dazyta, tai tarsi man neuzteko pinigu plytelems ir isdaziau kas liko  doh.gif  Na kvailyste, bet va emiau ir paklausiau  blush2.gif  Jei vel reiktu kartoti viska, tai dabar jau pasakyciau, kad didziule nesamone toks poziuris, o tada kazkaip ir susibalamutinau  biggrin.gif
Daug parasiau, o tenorejau pasakyti, kad man kuo maziau tu plyteliu tuo graziau  biggrin.gif O pas mane pacia ju per akis  biggrin.gif
Ir aplamai, va dejau plyteliu grindis, kad palengvinciau sau grindu prieziura. Dabar deciau absoliuciai visur tik alyvuota masyva, del kurio taip visi gasdina, o man tai pati puikiausia kada nors matyta danga  wub.gif  Nezinau, ka gali pasakyti tie, kurie turi gamyklini alyvavima, bet tai ka turime mes man yra puikumelis  wub.gif
Papildyta:

Atsimenu  smile.gif  Nekainavo, geras zmogus padovanojo  wub.gif  Zinau, kad turejo azuolo masyvo gero (ne nekondicinio) 100 kv.m. uz 80 ar 90 lt (pirkosi ji sau, bet aplinkybes susikloste labai nekaip)  pardavimui Taurageje. Bet ar dar turi - nezinau. Ar nuleis kazkiek, jei dar turi, irgi nezinau.
Musu masyvas buvo neapdirbtas, klijavo-kale, tada isialyvavau pati. Alyva buvo tokia, kurios nereikejo itrinti, tiesiog dengti su voleliu ir leisti isdziuti. Tada antra karta dengiau ir pakartojau viena dengima po metu.

Nu ko tik nesugalvoja pasakyti pardavejai, kad zmogus pirktu biggrin.gif
Kazi, mums dar karta alyvuoti sudejus grindis g.gif ? A brangi ta alyva, tarkim 50 kvadratu kambariui kiek gali kainuot?

QUOTE(indruciukas @ 2011 07 31, 23:34)
cia "reminimo cento" Minijos gatvej kaip ir filialas- o ten dar didesnis visko pasirinkimas  thumbup.gif ir nuolaideles padaro  ax.gif ir siaip kiek susiduriau ten pigiausiai  4u.gif vat ju puslapyje ir tie groziai apie kuriuos snekejote  yra  wub.gif :
http://www.geiste.lt...alijos-687.html

Oi, man cia per daug jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 07 31, 23:34)
cia "reminimo cento" Minijos gatvej kaip ir filialas- o ten dar didesnis visko pasirinkimas  thumbup.gif ir nuolaideles padaro  ax.gif ir siaip kiek susiduriau ten pigiausiai  4u.gif vat ju puslapyje ir tie groziai apie kuriuos snekejote  yra  wub.gif :
http://www.geiste.lt...alijos-687.html


bigsmile.gif kiek groziu cia
Atsakyti

Plyteles vonioj iki puses:
http://4bathroom-rem...gallery...2.jpg


http://www.greathome...room-design.jpg

http://www.rejuvenat...bigimage/22.jpg

http://bathroomremod.../bathroom30.jpg


http://www.bedandbre...edbreakfast.jpg
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 01, 01:34)
Nu ko tik nesugalvoja pasakyti pardavejai, kad zmogus pirktu biggrin.gif

Oi ne, cia visai kita istorija buvo, savi zmones, todel pelnas tik simbolinis buvo, juolab po istorijos pratesimo, tai to pelno neliko visai blush2.gif ten viskas buvo daroma, kad mums kuo pigiau butu, o ne jiems kuo daugiau liktu smile.gif . Italijoje dar net bande antraruses tikrinti, nes buna, kad ir tokios buna labai geros partijos. Na bet neisdege. Siaip zmogui tikrai taip atrodo ir viskas, nuosirdziai patare. Cia man, durnei, klausyti nereikejo blush2.gif
Atsakyti
pas mus irgi bus iki puses plyteles o virs tapetas , net bijau truputeli kas gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 31, 12:26)
cia tik mano asmenine nuomone, bet jei interjeras prabangus klasikinis - deciau parketa, lakuota blizgiu laku (musiskis lakuotas amerikieciu ZAR firmos laku, tai devisi puikiai, blizgumas tik po kokiu 10 metu siek tiek nusitryne, bet to kaltininkas vaikstukas ir jo vairuotoja);
Alyvuotos grindys - provanso, country stiliaus namams.

ir mano tokia pati nuomone. Blizgumas (bet kokios medziagos) jau savaime suteikia prabanga. Tik lakuotas parketas provincialiame stiliuje atrodytu keistai (svelniai tariant), o is alyvuoto galima isgauti bet ka.
Man asmeniskai lakuotas labai grazu, bet ant sildomu grindu lakuoto deti mums nerekomendavo, kad liktu gyvas medis, kuris galetu lengvai kvepuoti esant temperaturu pokyciams ir del to maziau deformuotusi.

O del plyteliu klijavimo iki lubu, esu taip pat gavusi toki "patarima", jog atrodys, kad pritruko... Bet siuo klausimu as turejau tvirtesne nuomone.
Vistik su plytelemis taip pat nereiketu nusimazinti. Ypac problematiskose vietose, kur gali daznai apsitaskyti, issitepti. Kai planuojame, dazniausiai virsu ima grozis, o gyvenant - praktiskumas.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 07 30, 15:55)
Matyt kurimosi ir grazinimosi manija mane ir po ysikurimo neapleidzia smile.gif ,kiekviena kart istraukta vaza is indaujos atrodo vel naujai primerkus geliu.Namuose jaukiau ir man smagiau smile.gif

wub.gif gal galite pasakyti kur pirkote uzuolaidu karnizu apdaila? ax.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 31, 23:53)

thumbup.gif

QUOTE(vida777 @ 2011 08 01, 09:27)
Kai planuojame, dazniausiai virsu ima grozis, o gyvenant - praktiskumas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 01 rugpjūčio 2011 - 10:01
[quote=mamaSandra,2011 07 31, 12:26]
valyt dar neteko g.gif
bet pagal aprasyma - plaunami
Papildyta:


Dar karteli aciu uz info. Bandysim tardyti dar tiekejus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 23:12)
Ir aplamai, va dejau plyteliu grindis, kad palengvinciau sau grindu prieziura. Dabar deciau absoliuciai visur tik alyvuota masyva, del kurio taip visi gasdina, o man tai pati puikiausia kada nors matyta danga  wub.gif  Nezinau, ka gali pasakyti tie, kurie turi gamyklini alyvavima, bet tai ka turime mes man yra puikumelis  wub.gif

Man irgi labai gražu thumbup.gif O vonioj tokios grindys iš viso fantastika wub.gif tik kažin jos neturi būti specialiai impregnuotos? g.gif

Dėl tų plytelių iki pusės, tai tikrai gražiau kai ne visa siena išklijuota, bet čia dar ir nuo namiškių įpročių turbūt priklauso. Maniškiai labai mėgsta taškytis, tai isivaizduoju, kad dažytoms sienos, o juo labiau tapetams, greitai šakės būtų biggrin.gif
Atsakyti
Beieškodama Jūsų sienų spalvytės va ką radau biggrin.gif
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 20:36)
gal kita kart ikelsui ir miegamojo nuotraukas

Tai, kai netingėsit, galėsit ir bus ūpo, labai norėčiau pamatyti pokyčius ax.gif blush2.gif

Kadangi man remontai reikalingas, bet "nedegantis" dalykas, aš vis dar bandau susidėliot viską galvelėj, ko norėčiau, bet jau labai norisi pokyčių biggrin.gif Smagu, kad pas jus randu gerų idėjų biggrin.gif

Beje, Cobre, man rodos, Jūs kažkur buvot išgyrusi meistrus, kurie kokybiškai ištapetavo, gal galima būtų kokius nors kontaktus į A.Ž.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 08 01, 14:59)

Beje, Cobre, man rodos, Jūs kažkur buvot išgyrusi meistrus, kurie kokybiškai ištapetavo, gal galima būtų kokius nors kontaktus į A.Ž.?  ax.gif

Primink man ryt i az, paieskosiu. Jei nepriminsi - garantija, kad pamirsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 01, 14:45)
Primink man ryt i az, paieskosiu. Jei nepriminsi - garantija, kad pamirsiu  rolleyes.gif

OK. Ačiū 4u.gif Gal nepamiršiu pati smile.gif Kažkurią dieną bandžiau cituoti, bet kai nulėkiau nuo kompo, tai taip ir liko biggrin.gif Kol reikalas nespaudžia, tai ir nelendu per daug į akis biggrin.gif
Atsakyti