Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 10:57)
dekui ir tau  4u.gif
siandien pat nuleksiu i tuos Hainco baldus paziuret ko gero turi


As vakar buvau Haince, pakankamai ispirkta db pas juos, veidrodziu zadejo uzsivezt (yra vienas lb ispudingas baltas baisinio dydzio, puse kambario sienos turbut uzimtu biggrin.gif ), o siaip daug smulkmenu turi, gal kazkas tiks ir patiks mirksiukas.gif geriausia butu sekti ir laukti naujos siuntos 4u.gif
Atsakyti
vėl kreipiuosi į Jus patarimo. Na, tikrai žavi Jūsų klasikos ir provanso gerbėjų skonis ir išradingumas.
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis? Visur, kur tik beieškau siūlo tą "negyvą" laminuotą plokštę, stiklą, dar kažin ką, kas klasika net nekvepia. O norisi kažko šiltesnio.

Jei Jūs susidūrėte su šia problema, parašykite,kaip sprendėte,kur gaminotės. Juk tikrai į namus neįsileidote laminato ax.gif Prisidarėm namuose spintoms nišų, tik neaišku man dabar, kuom jas užpildyti.

ačiū už patarimus 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 10:57)
dekui ir tau  4u.gif
siandien pat nuleksiu i tuos Hainco baldus paziuret ko gero turi


buk gerute,imesk kainas apytiksles,nes svetainej ju nera ax.gif aciu
Atsakyti
Pažvelkit, koks gražus interjeras smile.gif http://www.namasiras...a...7&item=1461 Man per sterilus, bet pažiūrėti tikrai gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 22 birželio 2011 - 15:33
Gal kuri turit nuorodele kaip pasigrazint papkes, kazkada prisimenu buvo idetas linkas, dabar perziurejau niekur nerandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 22, 12:01)
As vakar buvau Haince, pakankamai ispirkta db pas juos, veidrodziu zadejo uzsivezt (yra vienas lb ispudingas baltas baisinio dydzio, puse kambario sienos turbut uzimtu biggrin.gif ), o siaip daug smulkmenu turi, gal kazkas tiks ir patiks mirksiukas.gif  geriausia butu sekti ir laukti naujos siuntos 4u.gif


na va, buvau nulekus ten ir galiu papasakot ka maciau:
keli nedideli veidrodukai, kainos iki 100Lt
labai daug indu, pagrindas taures, stikliukai, stiklines (stilius ~60 metu)
Yra kilimu neblogu, keleta maciau vilnoniu ranku darbo, aisku reikia isvyniot ir gerai apziuret ar nesugrauzti kandziu, po cheminio valymo turetu neblogai atrodyt, svarbiausia, kad naturalios vilnos.
keletas komodeliu, viena visai nebloga buvo, liuto kojom, reikia restauracjos.
daug zalvariniu ir variniu indu, bet visi mazuliukai, mazos vazeles, statuleles.
Keletas paveikslu (kainos padorios, pagrintas - peizazai), graziais mediniais remais.
Na kol kas tiek, palikau pardavejai tel. nr., kad pasuktu man kai veidrodziu gaus.
O del to veidrodzio balto - jis replika, plastmasiniai kinietiski remai doh.gif
Kaina 600lt, zodziu - nekas.
Siaip graziu veidrodziu maciau (yra keletas su mediniais drozinetais remais) minijos baldu centre, II aukste, salia valentinos uzuolaidu salono.

Papildyta:
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 22, 16:31)
Pažvelkit, koks gražus interjeras smile.gif http://www.namasiras...a...7&item=1461  Man per sterilus, bet pažiūrėti tikrai gražu smile.gif


na mano akimis ziurint statlelis prie lango (miegamajame) visiskai nedera ten g.gif
o va lemputes - angeliuko noreciau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 22 birželio 2011 - 16:25
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 06 22, 10:15)

o tai Kauno Aleksoto turguje randat ka nors gero?

kažkaip man ten nesiseka, nieko doro nerandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 06 21, 21:02)
Ar zinai sia krautuvele Siauliuose http://www.metulaikai.eu/
Jie turi saloniuka ir Vilniuje (siandien kaip tik buvau mirksiukas.gif )
Savininke turi gera skoni, pati su vyru veza prekes - gal galima butu su ja pasikalbeti ir uzsisakyti pageidaujamu prekiu, jei neskubiai reikia.

Papildyta:
As ji tik foto maciau, pries kokiu pora metu, bet prisimenu smile.gif
Kainu nezinau, matyt reikia skambinti ir klausti.
Keista, kad jis dar neparduotas - jei visgi apie ji kalba mamaSandra.


Metu laikuose nuolaidos -30proc!!! Issikrausto kitas savaite

Kokiu ten melynu indu uzmaciau ir sviestuva wub.gif
Atsakyti
Aciu uz info, reiks uzvaziuot, jei ka doro rasiu pasigirsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis?

as niekur nedariau spintu stumdomom durim schmoll.gif man jau bloga nuo ju..visi kaip pradejo daryt tokias spintas pries kokiu 15 metu, tai pas visus vienodai..
pas mus bus spintos varstomom durim..pacios spintos nuo grindu iki lubu, taip pat kaip varstomos buna..o duris darom is dazytos plokstes (bus baltos ir grietineles spalvos, kaip virtuves baldai) su sendintom rankenelem..pas mane bute ir dabar yra varstomos spintos, jokiu trukumu schmoll.gif stumdomu net nepasigendu
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 06 22, 22:13)
as niekur nedariau spintu stumdomom durim schmoll.gif man jau bloga nuo ju..visi kaip pradejo daryt tokias spintas pries kokiu 15 metu, tai pas visus vienodai..
pas mus bus spintos varstomom durim..pacios spintos nuo grindu iki lubu, taip pat kaip varstomos buna..o duris darom is dazytos plokstes (bus baltos ir grietineles spalvos, kaip virtuves baldai) su sendintom rankenelem..pas mane bute ir dabar yra varstomos spintos, jokiu trukumu schmoll.gif stumdomu net nepasigendu



ir as va apie tą patį mąstau, tik nežinau, kaip tai išspręsti techniškai. Ar įmanoma nišoje padaryti varstomas duris? Į kokius baldžius tuomet reikėtų kreiptis? O kas tuomet padaro spintos vidų? Mąstau tegul tie stumdomų spintų gamintojai padaro vidų, o duris tuomet kas? Na, atsiprašau už tiek kvailų klausimų, bet todėl ir klausiu, nes tikrai užstrigau ties šiuo punktu. Gal rekomenduokite savo baldininkus, būčiau be galo dėkinga. Virtuvę darėmės Siguldoje, tai jie tokie brangoki, spintas gal eičiau gamintis pas ką kitą. Ačiukas nuoširdus dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 16:22)
O del to veidrodzio balto - jis replika, plastmasiniai kinietiski remai  doh.gif
Kaina 600lt, zodziu - nekas.


O tai tau -arciau prasibrovus prie to veidrodzio nebuvau, o tuo labiau neciupinejau, bet is toli jis man taip graziai atrode, nebuciau pamanius, kad visiskas slamstas doh.gif
Atsakyti