Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(Rasytee @ 2011 07 31, 12:26)
ka nors ispylus ant alyvuoto pavirsiaus gali likti deme nes neuzdarytos medzio mikroporos  g.gif

visa laik pragyvenus su parketu lakuotu ir visai jo nesaugant bijau kad galiu greit "apsiterlint"

Jei jau tas gamyklinis taip blogai alyvuotas, tai parsiveze peraliejuosite ir bus ramu. Jau kazkada esu rodziusi eksperimenta su saviskem aliejuotom (na nebent ne sioje temoje), kai ir tusinuku braukiau, ir raudona vyna ispylusi ar ne 1.5 val laikiau. Musu grindims per tuos kelis metus absoliuciai nieko nenutiko. Didele kinroze irgi ant ju stovejo. tiesa, vazonas buvo ant padekliuko su kojytem, bet budavo, kad laistai ir vanduo pro sona issipila, tai jei skubedavau, tai net nepavalydavau. Nieko nenutiko. Bent jau man didziausia grauzatis, kad diduma pirmo auksto plytelemis isklota. Reikejo viska masyvu ir aliejuoti ji, buciau dabar kaip ponia gyvenusi, o dabar esu plyteliu tarnaite doh.gif Siaip sakyciau jei nenori blizgiu, kaip stiklas grindu, tada geriau alyvuoti, nei matiniu ar pusiau matiniu laku lakuoti.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 07 31, 11:15)
Labai aciu  4u.gif O ar bandete valyti jau, kaip valosi, ar nrlieka to blizgumo? Mes ketiname svetaine perisdazyti, tai noriu dazu, kad galeciau valyt, nes dabartinius, kur patrinu, ten sakes, kaip blizga. doh.gif


valyt dar neteko g.gif
bet pagal aprasyma - plaunami
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 11:43)
Jei jau tas gamyklinis taip blogai alyvuotas, tai parsiveze peraliejuosite ir bus ramu. Jau kazkada esu rodziusi eksperimenta su saviskem aliejuotom (na nebent ne sioje temoje), kai ir tusinuku braukiau, ir raudona vyna ispylusi ar ne 1.5 val laikiau. Musu grindims per tuos kelis metus absoliuciai nieko nenutiko. Didele kinroze irgi ant ju stovejo. tiesa, vazonas buvo ant padekliuko su kojytem, bet budavo, kad laistai ir vanduo pro sona issipila, tai jei skubedavau, tai net nepavalydavau. Nieko nenutiko. Bent jau man didziausia grauzatis, kad diduma pirmo auksto plytelemis isklota. Reikejo viska masyvu ir aliejuoti ji, buciau dabar kaip ponia gyvenusi, o dabar esu plyteliu tarnaite  doh.gif  Siaip sakyciau jei nenori blizgiu, kaip stiklas grindu, tada geriau alyvuoti, nei matiniu ar pusiau matiniu laku lakuoti.


cia tik mano asmenine nuomone, bet jei interjeras prabangus klasikinis - deciau parketa, lakuota blizgiu laku (musiskis lakuotas amerikieciu ZAR firmos laku, tai devisi puikiai, blizgumas tik po kokiu 10 metu siek tiek nusitryne, bet to kaltininkas vaikstukas ir jo vairuotoja);
Alyvuotos grindys - provanso, country stiliaus namams.
Atsakyti
linuxxx, labai silti Jusu namai wub.gif man labai grazu, kai visi namai spalviskai vienodi, neprimarginti thumbup.gif
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 16:53)
Beje, plytelės kaip pas linuxxx  biggrin.gif

Tokias pacias plyteles ir mes issirinkome. Kokiame aukstyje dejote dekoratyvia plytele, t.y. darete perskyra tarp tamsiu ir sviesiu plyteliu?
linuxxx, tante_, vonios projektelius daretes pacios ar kazkas paprojektavo? Gal pasinaudojot Dvarcioniu Keramikos projektuotuoju paslaugomis? Man idomu per kiek laiko realiai jie projektelius parengia. mastau.gif
mamaSandra, kambario metamorfoze stulbinanti thumbup.gif wub.gif jeigu lova butu paklota, tai sakyciau nuotrauka is interjero zurnalo istraukta wub.gif nu labai labai... sienu spalva thumbup.gif pasizymejau uzrasuose, reiks gyvai apziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drua: 31 liepos 2011 - 13:37
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 31, 14:26)
cia tik mano asmenine nuomone, bet jei interjeras prabangus klasikinis - deciau parketa, lakuota blizgiu laku (musiskis lakuotas amerikieciu ZAR firmos laku, tai devisi puikiai, blizgumas tik po kokiu 10 metu siek tiek nusitryne, bet to kaltininkas vaikstukas ir jo vairuotoja);
Alyvuotos grindys - provanso, country stiliaus namams.

Musu alyva turi grazu, silkini, gilu blizgesi. Bet aisku ne toki veidrodini, kaip jusu, na bet padetas daiktas jose atsispindi siek tiek smile.gif Todel tikrai tinka nebutinai tik jusu nurodytiems stiliams. Nors mes samoningai rinkomes nekondicini masyva, truputi su kirvarpom ir pan, jokio grunto ir kitokiu padailinimu, ir stiliukas pas mus ne grynas bus, bet maisytas. Man taip smagiau - kaip zaidimas koks, kartais pataikau, kartais kiek nugrybauju biggrin.gif Na bet griztant prie alyvos, tai tikrai galima drasiai derinti ir su prabangiais baldais, atrodytu gerai, solidziai.
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 27, 19:20)
Sveikutes

mano remontai jau isibegejo , viskas griuna , dulka  biggrin.gif
ir neplanuotai sugalvojom keist grindis , buvau imetus musu parketo foto , tikrai geras , grazus bet paaiskejo kad po apacia pasislepe 22cm aukscio , del kurio nebuvimo pas mus labiausiai skaudejo galva . tai gi vardan aukscio plesiam grindis  unsure.gif
dabar reik issirinkt naujas nes sunaus kambaryje netrukus jas reiks deti .
kokia spalva rinktis  g.gif ?
sienos bus sviesios , baltos durys , balti apvadai  rolleyes.gif



mes prie dramblio kaulo spalvos sienų, baltų apvadų ir baltų durų pasirinkom balinto uosio matines trisluoksnes parketlentes wub.gif

QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 10:37)
Vega,stalvirsy imtume dabar granitiny,tikrai ne medzio plokstes(kai uzsakinejome virtuviny,truputy taupeme blush2.gif o dabar grauziames)


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dėl to paties dabar gailiuos verysad.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 28, 14:42)
Dabar aisku 4u.gif
Pavydziu kai vaikai turi atskira zaidimu erdve. Mes to nepasidarem ir labai gailiuosi, nes vaiku kambariai tik po 16 kvadratu, jie dar neirengti. Laikinai vyksta zaidimai tuscioje svetaineje 50 kvadratu, ziuriu tiek uztektu zaidimams biggrin.gif


pas mus irgi du vaikų kambariai po panašiai tiek kvadratų, tai vienam padarėm miegamajį, o kitam žaidimų erdvę ax.gif bet jeigu vaikų amžius labai skiriasi, turbūt nepraktiškas būtų toks sprendimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Drua @ 2011 07 31, 14:35)
Tokias pacias plyteles ir mes issirinkome. Kokiame aukstyje dejote dekoratyvia plytele, t.y. darete perskyra tarp tamsiu ir sviesiu plyteliu?
linuxxx, tante_, vonios projektelius daretes pacios ar kazkas paprojektavo? Gal pasinaudojot Dvarcioniu Keramikos projektuotuoju paslaugomis? Man idomu per kiek laiko realiai jie projektelius parengia. mastau.gif


Mes dekorą dėjom virš dviejų plytelių, žiūrint nuo apačios... Dėjom plačią dekoro juostą, o virš jos dar siaurą g.gif jom atskyrėm tamsesnių ir šviesesnių plytelių ribą mirksiukas.gif

user posted image

pasiprojektavau pati, tik DK pagal plotą paskaičiavo kiek ir kokių plytelių reikės. Pirkit visas reikiamas plyteles iš karto, kadangi kiekvienos partijos plytelės yra šiek tiek skirtingos smile.gif

Siauresniąją dekoro juostą dar dėjom ir viršuje, kadangi norėjosi tam tikro išbaigtumo blush2.gif

user posted image

Šiaip šia dekoro juosta planavom įrėmint įklijuotą veidrodį, tačiau, kol nebuvom nieko nusprendę dėl kriauklės, nerizikavom unsure.gif
Atsakyti
Drua, aciu 4u.gif to ir siekiau -kad visi namai butu spalviskai vienodi, daug kas stebejosi tokiu pasirinkimu, mazdaug 'kaip cia visur tokios pacios spalvos tapetai ir plyteles' -pas mus dar isisaknijes poziuris, kad visi kambariai turi buti skirtingos spalvos ir stilistikos, zodziu 'margumynas' doh.gif
Del plyteliu, tai projekta dariausi senukuose, nes ten pirkau, o dekoratyvia plytele dejom virs trecios plyteles nuo apacios rolleyes.gif
Atsakyti
Aš grynai tokias pat plyteles buvau išsirinkusi iš "Travertino" kolekcijos, dizainerė iš DK projektą jau buvo padarius, bet po bemiegės nakties pakeičiau į Linea, nes kai pagalvoju kaip reikės po kiek laiko visus tuos dekorus išvalyt, tai net plaukai šiaušias. O šiaip tai labai prabangiai atrodo. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 15:28)
Na bet griztant prie alyvos, tai tikrai galima drasiai derinti ir su prabangiais baldais, atrodytu gerai, solidziai.

drinks_cheers.gif
Mes kita savaite pagaliau parsivezam dvisluoksnes lentas. Pradzioj issidesim svetaine, nes kitur dar statybu stadija doh.gif
Bent jau turesim virtuve su svetaine aptvarkyta ax.gif

QUOTE(bucinukas @ 2011 07 31, 15:38)
mes prie dramblio kaulo spalvos sienų, baltų apvadų ir baltų durų pasirinkom balinto uosio matines trisluoksnes parketlentes  wub.gif

Butu idomu pamatyti ir vaizdine medziaga bigsmile.gif

QUOTE(tante_ @ 2011 07 31, 16:02)
Mes dekorą dėjom  virš dviejų plytelių, žiūrint nuo apačios... Dėjom plačią dekoro juostą, o virš jos dar siaurą  g.gif  jom atskyrėm tamsesnių ir šviesesnių plytelių ribą  mirksiukas.gif 

user posted image

pasiprojektavau pati, tik DK pagal plotą paskaičiavo kiek ir kokių plytelių reikės. Pirkit visas reikiamas plyteles iš karto, kadangi kiekvienos partijos plytelės yra šiek tiek skirtingos  smile.gif 

Siauresniąją dekoro juostą dar dėjom ir viršuje, kadangi norėjosi tam tikro išbaigtumo    blush2.gif

user posted image

Šiaip šia dekoro juosta planavom įrėmint įklijuotą veidrodį, tačiau, kol nebuvom nieko nusprendę dėl kriauklės, nerizikavom  unsure.gif

Labai grazios plyteles ir dekorai, tiktu man jos i musu vonia, bet brangu. Man kazkaip patinka voniose plyteles isklijuotos apie 120cm. auksio, o auksciau dazyta. Kai visa vonia plytelem, nu man kaip dezej jausmas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 31 liepos 2011 - 21:37
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 11:43)
Jei jau tas gamyklinis taip blogai alyvuotas, tai parsiveze peraliejuosite ir bus ramu. Jau kazkada esu rodziusi eksperimenta su saviskem aliejuotom (na nebent ne sioje temoje), kai ir tusinuku braukiau, ir raudona vyna ispylusi ar ne 1.5 val laikiau. Musu grindims per tuos kelis metus absoliuciai nieko nenutiko. Didele kinroze irgi ant ju stovejo. tiesa, vazonas buvo ant padekliuko su kojytem, bet budavo, kad laistai ir vanduo pro sona issipila, tai jei skubedavau, tai net nepavalydavau. Nieko nenutiko. Bent jau man didziausia grauzatis, kad diduma pirmo auksto plytelemis isklota. Reikejo viska masyvu ir aliejuoti ji, buciau dabar kaip ponia gyvenusi, o dabar esu plyteliu tarnaite  doh.gif  Siaip sakyciau jei nenori blizgiu, kaip stiklas grindu, tada geriau alyvuoti, nei matiniu ar pusiau matiniu laku lakuoti.


o kur isigijot tas grindis?ir gal atsimenat kvadrato kaina?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 31, 23:31)
Kai visa vonia plytelem, nu man kaip dezej jausmas biggrin.gif

Pas mane visur plyteles. Kaip dezeje nesijauciu, bet... Pradine mintis buvo plyteliu deti tik minimuma, ten kur vonia, bet.... Pazistamas, turi plyteliu salona, ten dizaineriai pastoviai sukdavosi, tas zmogus irgi su skoniu lyg ir, na ir itikino, kad kai bus dazyta, tai tarsi man neuzteko pinigu plytelems ir isdaziau kas liko doh.gif Na kvailyste, bet va emiau ir paklausiau blush2.gif Jei vel reiktu kartoti viska, tai dabar jau pasakyciau, kad didziule nesamone toks poziuris, o tada kazkaip ir susibalamutinau biggrin.gif
Daug parasiau, o tenorejau pasakyti, kad man kuo maziau tu plyteliu tuo graziau biggrin.gif O pas mane pacia ju per akis biggrin.gif
Ir aplamai, va dejau plyteliu grindis, kad palengvinciau sau grindu prieziura. Dabar deciau absoliuciai visur tik alyvuota masyva, del kurio taip visi gasdina, o man tai pati puikiausia kada nors matyta danga wub.gif Nezinau, ka gali pasakyti tie, kurie turi gamyklini alyvavima, bet tai ka turime mes man yra puikumelis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 31, 23:40)
o kur isigijot tas grindis?ir gal atsimenat kvadrato kaina?

Atsimenu smile.gif Nekainavo, geras zmogus padovanojo wub.gif Zinau, kad turejo azuolo masyvo gero (ne nekondicinio) 100 kv.m. uz 80 ar 90 lt (pirkosi ji sau, bet aplinkybes susikloste labai nekaip) pardavimui Taurageje. Bet ar dar turi - nezinau. Ar nuleis kazkiek, jei dar turi, irgi nezinau.
Musu masyvas buvo neapdirbtas, klijavo-kale, tada isialyvavau pati. Alyva buvo tokia, kurios nereikejo itrinti, tiesiog dengti su voleliu ir leisti isdziuti. Tada antra karta dengiau ir pakartojau viena dengima po metu.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 30, 10:05)
Merginos, kurios ieskojote azuriniu remeliu.
Vakar buvau minijos baldu centre ir antrame aukste (virs dubingiu) deco salone maciau tokius remelius, buvo dvejopu: zalvario ir sendinto zalvario, as suzaveta, amn jiemlabai patiko tik kaina  doh.gif
Buvo ir veidroduku ant stoveliu, tai veidrodelio kaina ~450lt  doh.gif
dukra su telefonu nuotraukas padare, tai jei pavyks - pabandysiu ikelti cia.


cia "reminimo cento" Minijos gatvej kaip ir filialas- o ten dar didesnis visko pasirinkimas thumbup.gif ir nuolaideles padaro ax.gif ir siaip kiek susiduriau ten pigiausiai 4u.gif vat ju puslapyje ir tie groziai apie kuriuos snekejote yra wub.gif :
http://www.geiste.lt...alijos-687.html
Atsakyti