Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Elitar-grazu,tik tie "medinukai kilimukai " ant stalo man neitin schmoll.gif
Atsakyti
Kai fotografau,pamirsau nuimti,apdengiau jais ir virtuves ir saliono stalus,nes yra 2 zmogai,kur istisai ka nors nutepa,ispila.
Atsakyti
Aš čia pas Jus kai įlendu, tai man vis norisi visus namus aukštyn kojom apverst hihihi.gif

Elitarai
labai gražu wub.gif Jaučiu varysiu ryt kardelių pirkt lotuliukas.gif

MamaSandra Mano vaikinas, pamatęs Jūsų kamabriuką, irgi tokio užsimanė biggrin.gif Aš vis įlendu ta spalvyte pasigėrėt bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 30 liepos 2011 - 20:16
as siandien po grindu paiesku doh.gif visai pasimetus esu
o iki kardeliu man dar visai toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 07 30, 19:16)
Elitarai[/b] labai gražu  wub.gif Jaučiu varysiu ryt kardelių pirkt  lotuliukas.gif




Nusisypsojau anapus ekrano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)
vėl kreipiuosi į Jus patarimo. Na, tikrai žavi Jūsų klasikos ir provanso gerbėjų skonis ir išradingumas.
Kaip Jūs išsprendžiate klausimą su sieninėm spintom, na tomis taip vadinamomis, slenkančiomis sistemomis? Visur, kur tik beieškau siūlo tą "negyvą" laminuotą plokštę, stiklą, dar kažin ką, kas klasika net nekvepia. O norisi kažko šiltesnio.

Jei Jūs susidūrėte su šia problema, parašykite,kaip sprendėte,kur gaminotės. Juk tikrai į namus neįsileidote laminato  ax.gif Prisidarėm namuose spintoms nišų, tik neaišku man dabar, kuom jas užpildyti.

ačiū už patarimus  4u.gif


Kadangi neipirkau talpios azuolines spintos, tokia "Slenkanciu sistemu" produkcija derinau su dryzuota sofkute ir azuolo stalu bei komoda 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 07 30, 14:07)
Mama Sandra , gal galit parasyti tiksliau apie tuos dazus. Ilindau i to Flugger puslapi, ten visokio blizgumo ju yra, o kokius jus naudojot? Ir kaip kaina, gal galit parasyti nors apytikriai?  4u.gif


Blizgumas kiausinio luksto, berods 7, kaina ~26lt litras
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 30, 21:30)
as siandien po grindu paiesku  doh.gif  visai pasimetus esu
o iki kardeliu man dar visai toli  biggrin.gif

Pasidalinkit ka ir kur pavyko surasti ax.gif as taip pat grindu paieskose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 30, 23:50)
Pasidalinkit ka ir kur  pavyko surasti  ax.gif as taip pat grindu paieskose  mirksiukas.gif

kadangi dar nezinau ko tiksliai mes norim tai neiskojau butent kazko o dairiausi i spalvas , fakturas , aiskinausi kas patvariau , graziau , praktiskiau ir t.t

vienas pardavejas sake sau desis tik laminata g.gif bet man jis kazkodel nepatrauklus bet su medinem ( realiai klijuotom ,kaitintom ir kitaip apdorotom) daug vargo , alyvavimai , demes ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 31, 11:08)
bet su medinem ( realiai klijuotom ,kaitintom ir kitaip apdorotom) daug vargo , alyvavimai , demes ir t.t

Kokios demes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 30, 22:34)
Blizgumas kiausinio luksto, berods 7, kaina ~26lt litras


Labai aciu 4u.gif O ar bandete valyti jau, kaip valosi, ar nrlieka to blizgumo? Mes ketiname svetaine perisdazyti, tai noriu dazu, kad galeciau valyt, nes dabartinius, kur patrinu, ten sakes, kaip blizga. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 11:09)
Kokios demes?  g.gif


ka nors ispylus ant alyvuoto pavirsiaus gali likti deme nes neuzdarytos medzio mikroporos g.gif

visa laik pragyvenus su parketu lakuotu ir visai jo nesaugant bijau kad galiu greit "apsiterlint"
Atsakyti