Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika





Aš taip pat myėčiau tokį. smile.gif
Atsakyti

Viena diena neuzeik ir tenka skaityti puse vakaro doh.gif thumbup.gif

Kiek nuotruaku graziu wub.gif

Elitarai, mergyte kambarys labai svelnus, ta rozine tokia prigesinta, labai jauku.



QUOTE(dagys @ 2011 07 28, 15:45)
Kiek besidomiu sau patinkančiu stiliumi vis atsitikdavo taip, kad atsidurdavau šiame psl. Čia daug sukaupta informacijos.
Labai gaila, kad ignoruojate (kartais taip pasitaiko, kai žmogus staiga įlenda). Maniau sulauksiu patarimų viso namelio įsirengimui. Kadangi turiu labai mažai laiko (Norime iki Kalėdų įsikelti). Tikėjausi, kad čia rasiu bendraminčių, bet... verysad.gif


Jus konkreciu klausimus uzdavinekite, konkreciai ir atsakys kas zinos.
Mielai cia visi padeda, bet reikia zinoti is ko renkates, kas patnka, pvz daugiau. mirksiukas.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 19:37)
o mano groziu rodymas baigesi - papyle maziukas balta nagu laka ant naujo svetaines kampo  cray.gif  cray.gif


verysad.gif Gal atsargiai pavalyti su valykliu nagu lakui kur be acetono g.gif



Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 16:53)
Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje  blush2.gif  o veidrodį auksiniais rėmais  blush2.gif  ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal jūs šviežiu žvilgsniu aiškiau matysit  g.gif

man truputi pjaunasi ta auksine su sidabrine ,iskart zvilgtelejus i nuotrauka kliuvo akis uz ciaupu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 15:55)
sienu spalvos
is arciau sienu spalva
user posted image

MamaSandra, grazus kambario pasikeitimai ir labai svelni sienu spalva thumbup.gif Gal isduosit spalvos gamintoja, pavadinima ar numeriuka blush2.gif Mano dukryte kai pamate, uzsimane tokios spalvos ir sieniniu lipduku -drugeliu smile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taj @ 2011 07 28, 23:55)
MamaSandra, grazus kambario pasikeitimai ir labai svelni sienu spalva  thumbup.gif  Gal isduosit spalvos gamintoja, pavadinima ar numeriuka blush2.gif Mano dukryte kai pamate, uzsimane tokios spalvos ir sieniniu lipduku -drugeliu  smile.gif
Aciu  4u.gif


Gamintojas Flugger kodas 4342, jei kambarys nera labai sviesus - imkit vienu tonu sviesesne spalva
Papildyta:
QUOTE(*ABC* @ 2011 07 28, 21:21)
Pas mane toks miegamasis (komplektas toks), bet nelabai aš jį myliu  ax.gif


baldai nera negrazus, bet miegamaji reikia myleti, reikia noreti jame buti.
Tad butina apsispresti ka darysite su baldais. Is kitos puses - keisti baldus labai brangu, o dar ir islaidos remontui...brangu, bet jei galit sau leist sia prabanga - darykite taip kaip paciai norisi, juk kita karta verciau priimt sprendima del didesniu islaidu nei veliau gailetis...
Man patiktu prie siu baldu lengvo provanso tapetai, gal su kokiom gelytem g.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 17:53)
Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje  blush2.gif  o veidrodį auksiniais rėmais  blush2.gif  ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal jūs šviežiu žvilgsniu aiškiau matysit  g.gif


Vonia labai graži wub.gif aišku, jei būtų auksinės spalvytės čiaupai tai būtų dar gražiau smile.gif kaip tik vakar netyčia internete užmačiau irgi panašų derinį, tik ten plytelių spalva kitokia, bet kažkodėl parinkta būtent sidabro spalvos čiaupai ir auksiniai rėmai. jei dizaneriai taip komponuoja, reiškias, ir mes galim smile.gif) greičiausiai ir aš taip darysiu.. na nebent pasiskaičiuosiu ir pamatysiu, kad galim leisti sau aukso spalvos čiaupus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 11:32)
Mazytis kampelis vonios, kur dar truksta ciaupu blush2.gif
Mano issvajotas laikrodis isitaise ant kolonos wub.gif
Ir virtuve rolleyes.gif
Nezinau, kiek daug man cia provanso ar klasikos gavosi, taciau manau detalemis bus dar sukurtas siu stiliu dvelksmas ax.gif

labai puiku vonioje thumbup.gif
kazkas minejo,del laikrodzio aptepliojimo.mano akiai jis ir per juodas ant baltos kolonos
virtuve grazi,aisku,papuosit detalemis

man ir gaunasi tik klasika,nesutarem seimoje,nes visi jau suauge,mazu vaiku neturiu,kiekvienas mato is savo kampo

QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 13:37)
RK,nera toks tamsus kambarys,vakarine foto ydejau,tad keliu dar kart dienine foto,tik spintute prie lovos nebaigta,veliau ketinau rodytis.Kambariai vaiku tik miegoti skirti-zaidimams yra kita erdve,gal todel ,kad nera daug zaislu atrodo per rimtai 3m panelytei smile.gif

thumbup.gif net mantau ta klecka mieganti biggrin.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 14:55)
nagi kaip ir zadejau: dedu dukros kambario vaizdus pries ir po
tiesa jis iski galo neuzbaigtas, bet jau kita savaite pazadejo man baldininkas lovos groteles pegaminti, ciuzinys jau yra, tad belieka tik sulaukt tos kitos savaites ir bus viskas, taciau noriu jums parodyti vien tik del sienu spalvos kaip pasikeite kambarys


puiku
sienu spalva sia as svetainej pasirinkau
mano mergiotes bus panasus baldai,tik balti

dar gamina,aisku parodysiu

QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 15:53)
Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje  blush2.gif  o veidrodį auksiniais rėmais  blush2.gif  ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau

plytele grazios
na sas keisciau net negalvodama ciaupus.na man taip norisi ju auksiniu ax.gif
remai nuostabus

ka gi,nesireiskiu cia daug,bet pasakiau ir savo nuomone lotuliukas.gif

as pati renkuosi viska,skaitau seniai sia tema,kas tinka kraunuos galvon ax.gif

jau ir mes baiginejames,laukiam dar kai kuriu baldu,sviestuvo dar truksta,uzuolaidas siuna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 29 liepos 2011 - 11:16
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 16:53)
Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje  blush2.gif  o veidrodį auksiniais rėmais  blush2.gif  ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal jūs šviežiu žvilgsniu aiškiau matysit  g.gif

Labai grazu, o kriaukle tai isvis nuostabi, tik ta krano spalva schmoll.gif

QUOTE(Mupi @ 2011 07 28, 18:04)
man taip pat noretusi jeigu jau ne medzio masyvo virtuvinio, tai bent jau filingu  ax.gif pati dabar ieskojimu stodijoj  doh.gif ir metalo spalvos buitine technika  schmoll.gif

Nu nera taip jau baisiai ta metalo buitine technika ax.gif . Pas mus metalobuitine prie rudo/raudono medinio virtuvinio. MB dabar plyteles klijuoja ir pasirodysiu smile.gif


Atsakyti

Na vat, sakau, kad iš šalies žiūrint, geriau matyt mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

Ačiū, mergaitės mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kurios ieskojote azuriniu remeliu.
Vakar buvau minijos baldu centre ir antrame aukste (virs dubingiu) deco salone maciau tokius remelius, buvo dvejopu: zalvario ir sendinto zalvario, as suzaveta, amn jiemlabai patiko tik kaina doh.gif
Buvo ir veidroduku ant stoveliu, tai veidrodelio kaina ~450lt doh.gif
dukra su telefonu nuotraukas padare, tai jei pavyks - pabandysiu ikelti cia.
Atsakyti
Mama Sandra , gal galit parasyti tiksliau apie tuos dazus. Ilindau i to Flugger puslapi, ten visokio blizgumo ju yra, o kokius jus naudojot? Ir kaip kaina, gal galit parasyti nors apytikriai? 4u.gif
Atsakyti
Matyt kurimosi ir grazinimosi manija mane ir po ysikurimo neapleidzia smile.gif ,kiekviena kart istraukta vaza is indaujos atrodo vel naujai primerkus geliu.Namuose jaukiau ir man smagiau smile.gif
user posted image
[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL
user posted image
user posted image
Atsakyti