Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 15:55)
is arciau sienu spalva

Labai labai gražu thumbup.gif wub.gif

Aš va vis dairinėjuosi, skaitinėju, pas visas taip gražu, o aš negaliu apsispręsti ko noriu doh.gif Pirmiausia, tai noriu pokyčių miegamajame, norėjau keisti komplektuką, bet dabar galvoju gal palikt g.gif o keisti tik tapetus ir užuolaidas. Žodžiu - apmąstymai biggrin.gif
Atsakyti
o mano groziu rodymas baigesi - papyle maziukas balta nagu laka ant naujo svetaines kampo cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 28, 18:04)
Tante  thumbup.gif tik man uzkliuvo dekoras virs kriaukles, jis pasleptas  unsure.gif maisytuva keisciau tuoj pat  mirksiukas.gif


ačiū už komentarus drinks_cheers.gif taip ir galvojau, kad maišytuvus reikia keist... rolleyes.gif MB neapsidžiaugs lotuliukas.gif

O dėl dekoro, čia apie tą juostą kalbi kur aplink visą vonios kamb. eina ir apačią kriauklės bortelis uždengia? g.gif Man kažkaip netrukdo, o ir valymo atžvilgiu tik pliusas ax.gif lotuliukas.gif O taip atsitiko todėl, kad būtent tokiam aukštį juostos norėjosi, vonios atžvilgiu... o kriauklė su spintele turėjo būt gaminama pagal užsakymą ir baigtis su juostos pradžia, bet.... pamačiau šitą kriauklę su koja ir įsimylėjau wub.gif

Liniuxxx 4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif gal kaip nors įmanoma išvalyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 18:59)
Liniuxxx  4u.gif  4u.gif  4u.gif   console.gif  gal kaip nors įmanoma išvalyt?  g.gif


Aciu, bet vaizdelis po valymo toks, kad jauciu ryt keliausiu i salona ir maldausiu, jog atsiustu tos medziagos gabala, kad butu galima pertraukt doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 28 liepos 2011 - 19:08
Sveikos,merginos,radau plyteles parduodamas Lietuvoje,kuriu daug kas buvo ikele ankstesnese temose,o Arvile minejo nesenai (kitoje temoje),kad ieskoMy Webpage smile.gif man jos grazu ir voniojeMy Webpageir virtuvejeMy Webpage mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 28 liepos 2011 - 19:22
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 18:36)
mamasandra, na fantastiskas pokytis, kaip silta ir jauku wub.gif  wub.gif kur siutos/pirktos uzuolaideles ir ar brangiai kastavo?? ax.gif



uzuolaidas pirkau klaipedos studlendo uzuolaidu parduotuvej, pasiuvimas visiskai paprastas, be jokiu pribumbasu: tik juostele virsuje.
Dar siuvau lovatiesie ir dvi nedideles pagalveles. Uz viska (iskaitant ir karnizus) mokejau 2200Lt
na brangoka, ale audinys brangus 130lt/1m
Atsakyti
QUOTE(dagys @ 2011 07 28, 15:21)
Sveikos mergaitės, ax.gif

Kadangi labai mažai laiko turiu, o darbų pilna prašau patarymų ir pasiūlymų savo būsimai jaukiai virtuvei.  blush2.gif
Viską iki smukmenų apmasčiau tačiau, gal kas pirkote baltą virtuvės komplektą kartu su baltu stalu, kėdėmis (gali būti provanso ar klasikinio stiliaus) ir galite patarti į kokias parduotuves ar firmas užsukti? ax.gif

Planuoju dažyti plytinės  (ar kaip ji vadinasi blush2.gif  vienu žodžiu tamsiai)  spalvos sienas ir statyti baltus baldus. Grindys ir plytelės palei sieną šviesios spalvos, tačiau nesendintos. Kažkur jau mačiau, o ir pati patyriau jų plovimo malonumą. doh.gif
Tykiuosi, Jūsų visų supratymo ir pagalbos. Ačiū. mirksiukas.gif

pirmame sios temos puslapyje tiek daug ivairiu nuorodu i blogus,gamintoju internetines parduotuves,paziurinekit,rasit sau tinkanciu ir patinkanciu pavyzdziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 28, 18:57)
va toki posta buvau parasius pries keleta psl  ax.gif


na grindu pasirinkimas platus:
Jei ketinate deti patys (pataupyt sudejimui) tai rekomenduociau trisluoksnes parketlentes su dvigubu uzraktu, ju kainos nuo 70lt/m2 iki 200lt/m2
jei patys det grindu neketinat, tai tuomet dar didesnis pasirinkimas:
masyvo lentos
mums iprastas standartinis lietuviskas parketas

pigesni variantai:
laminatas
kamstine danga

Asmeniskai as deciau trisluoksnes parketlentes, nes mazesne tikimybe kad "vaikscios" ir ateityje atsiras tarpai, arba masyvo lentas (bet is labai patikimo gamintojo, isitikinus, kad jos gerai isdziovintos).

Rinkites verciau sviesia grindu spalva, tada neteks vergaut grindims.
As isbandziau ir sviesias ir tamsias, tai tamsiu jau niekad nedesiu.
Atsakyti
MamaSandra, kambario pokytis nerealus wub.gif toks jaukus atrodo 4u.gif

QUOTE(Mupi @ 2011 07 28, 17:04)
metalo spalvos buitine technika  schmoll.gif

bet, kad labai mazas pasirinkimas kitokios spalvos buitines technikos unsure.gif siaip klasikiniuose balduose kartais visai gerai isipaiso ir sidabrine technika 4u.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 17:36)
Ziuriu tik pajudint temuke tereikia, o tada -tik spek skaityt  biggrin.gif  thumbup.gif

aha tikrai thumbup.gif aiskiai vaizdu truksta biggrin.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 18:37)
o mano groziu rodymas baigesi - papyle maziukas balta nagu laka ant naujo svetaines kampo  cray.gif  cray.gif

oij unsure.gif o kas per medziaga? Gal su acetonu issivalytu? unsure.gif

QUOTE(bunsha @ 2011 07 28, 19:13)
Sveikos,merginos,radau plyteles parduodamas Lietuvoje,kuriu daug kas buvo ikele ankstesnese temose,o Arvile minejo nesenai (kitoje temoje),kad ieskoMy Webpage  smile.gif

ooo, aciu Labai smile.gif 4u.gif nu bet kaina man ju visai nepatinka lotuliukas.gif Aciu D, man ju nedaug reikia, tai gal rysiuosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 07 28, 19:13)
Labai labai gražu  thumbup.gif  wub.gif

Aš va vis dairinėjuosi, skaitinėju, pas visas taip gražu, o aš negaliu apsispręsti ko noriu  doh.gif Pirmiausia, tai noriu pokyčių miegamajame, norėjau keisti komplektuką, bet dabar galvoju gal palikt  g.gif o keisti tik tapetus ir užuolaidas. Žodžiu - apmąstymai  biggrin.gif


as perklijavau tapetus ir palikau senuosius baldus, nugi vaizdelis visvien - kaip nauja thumbup.gif
gal kita kart ikelsui ir miegamojo nuotraukas
Atsakyti
Liniuxxx,pabandykite ant sofos uzdeti daug ledo maiselyje,o kai gerai susals-pagrandyti,nes viskas kas susala i leda-smarkiai traukiasi,gal ir jusu lakas atsoks nuo medziagos,taip po truputi ir isgtamdysit ,as buvau ant tamsiu dzinsu uzsiteskusi,tai palaikius saldymo kameroje,atkibo,dar patryniau tarp ranku kaip drabuzius plaunant,isbyrejo likuciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 20:36)
as perklijavau tapetus ir palikau senuosius baldus, nugi vaizdelis visvien - kaip nauja  thumbup.gif
gal kita kart ikelsui ir miegamojo nuotraukas

Pas mane toks miegamasis (komplektas toks), bet nelabai aš jį myliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 28 liepos 2011 - 20:22