Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

mamaSandra-labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 16:19)
mamaSandra, laaabai super pokyčiai  thumbup.gif  wub.gif  kaip diena nuo nakties skiriasi  drinks_cheers.gif  gražios pastelinės spalvos, skoninga ir šilta  wub.gif  ypač komplimentai kad senųjų užuolaidų atsisakėt  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Oi, MamaSandra, liux gavosi. O uzuolaidos tai jau buvo senoku laiku tongue.gif . Didele lova kaip vienai panelei rolleyes.gif
Na jau pagal fotkes matau, kad reiks labai svelnios ruzavos spalvikes i mazes kambari...
Atsakyti
dekui visoms uz pagyrimus, man paciai tie pokyciai patinka.
pati labai dziaugiuosi del uzuolaidu, audinys super, gaila akd nuotraukoj nesimato, dar ir lovatiese tokia pat pasisiuvom
Na kai viska sutvarkysiu ir daugiau laiko turesiu - ikelsiu geresnes kokybes nuotrauku.
I si kambari dar ieskau lubinio sviestuvo, isivaizduoju kazkoki metalo spalvos kaip uzuolaidu karnizai arba visiskai balta kaip bra ant sienos.
Tiesa dar grindjuostes kambaryje nesudetos, tai sudejus vel vaizdas turetu pasikeisti.

Atsakyti
mamasandra,paprastai,bet neprastai biggrin.gif taip pavadinciau pokycius,saunuole.

dagys,niekas ant rankutes nepades ir neatnes patarimu schmoll.gif ,parodykite kambarius,langus,koks stilius,spalvos prie sirdies galvokite,eikite y interjeras .lt svetaine,sedekite vakarais,googlinkite,taip atsiras minciu,noru,ideju,suprasite ko noretute,o ko ne mirksiukas.gif gal staigiai padetu interjero dizaineris,nes mes cia taip staigiai tikrai dar nesame nei viena sukure savo namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 28, 16:41)
Oi, MamaSandra, liux gavosi. O uzuolaidos tai jau buvo senoku laiku tongue.gif . Didele lova kaip vienai panelei  rolleyes.gif
Na jau pagal fotkes matau, kad reiks labai svelnios ruzavos spalvikes i mazes kambari...


lova 140cm plocio, manau paauglei pats tas, man paciai patinka placiai miegot, kad su savo diedu uzpakaliais nesitrint blush2.gif
kadangi tavo mergytes baldziukai dramblio kaulo - as imciau ruzava is baltos spalvos atspaliu. Na turiu omenyje atskira palete buna baltos spavos atspalviu, tai va tos paletes rozine imciau, gautusi svelniai svelniai ir skaniai rozine wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 28, 16:19)
gal man kas patars del grindu  ax.gif


o ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 07 28, 16:18)
aš noriu vonioj kabinti veidrodį auksiniais rėmais, bet bijau, kad pjausis su sidabriniu čiaupu, tai taip ir nedarau nieko kolkas..  g.gif


Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje blush2.gif o veidrodį auksiniais rėmais blush2.gif ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal jūs šviežiu žvilgsniu aiškiau matysit g.gif

user posted image

user posted image

Beje, plytelės kaip pas linuxxx biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2011 07 28, 16:53)
Aš irgi norėjau auksinės spalvos čiaupų, bet kadangi vonios čiaupus jau buvom susidėję sidabrinės spalvos, tai taupumo sumetimais kol kas dėjau sidabrinius ir kriauklėje  blush2.gif  o veidrodį auksiniais rėmais  blush2.gif  ar pjaunasi nežinau, nes jau priprast spėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal jūs šviežiu žvilgsniu aiškiau matysit  g.gif



na plyteles labai dailios
labai grazus veidrodzio remas
tie maisytuvai nekrinta i akis, kad labai jau netinka, bet jei butu zalvario sp. tai butu idealu ir isbaigta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 17:00)
na plyteles labai dailios
labai grazus veidrodzio remas
tie maisytuvai nekrinta i akis, kad labai jau netinka, bet jei butu zalvario sp. tai butu idealu ir isbaigta  wub.gif



Ateity, manau, bus išmesta ta sidabrinė spalva drinks_cheers.gif nes ir šviestuvas virš veidrodžio auksinis, ir lubinis šviestuvas, manau, bus su aukso elementais... g.gif

Bet kol kas yra svarbesnių darbų, tai patarnaus dar kiek irnesakyk.gif

Nors kaip sakoma: Nėra pastovesnių dalykų už laikinus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Mamasandra, labai liuks mergaites kambario pasikeitimai. Tikai, kaip diena ir naktis - labai grazu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tante thumbup.gif tik man uzkliuvo dekoras virs kriaukles, jis pasleptas unsure.gif maisytuva keisciau tuoj pat mirksiukas.gif
Papildyta:
LiniuXXX Viskas labai grazu wub.gif man taip pat noretusi jeigu jau ne medzio masyvo virtuvinio, tai bent jau filingu ax.gif pati dabar ieskojimu stodijoj doh.gif ir metalo spalvos buitine technika schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 28 liepos 2011 - 17:05
mamasandra, na fantastiskas pokytis, kaip silta ir jauku wub.gif wub.gif kur siutos/pirktos uzuolaideles ir ar brangiai kastavo?? ax.gif
tante_, grazios plyteles biggrin.gif thumbup.gif
mupi, nemink ant zaizdos del virtuves unsure.gif , deja, situacijos jau nebepakeisiu, nors ir man db beproto noretusi filingu.. verysad.gif na, bet ir be ju man mano virtuve kolkas jaukiausias kampelis namuose mirksiukas.gif

Ziuriu tik pajudint temuke tereikia, o tada -tik spek skaityt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 28 liepos 2011 - 17:38
QUOTE(Rasytee @ 2011 07 27, 19:20)
Sveikutes

mano remontai jau isibegejo , viskas griuna , dulka  biggrin.gif
ir neplanuotai sugalvojom keist grindis , buvau imetus musu parketo foto , tikrai geras , grazus bet paaiskejo kad po apacia pasislepe 22cm aukscio , del kurio nebuvimo pas mus labiausiai skaudejo galva . tai gi vardan aukscio plesiam grindis  unsure.gif
dabar reik issirinkt naujas nes sunaus kambaryje netrukus jas reiks deti .
kokia spalva rinktis  g.gif ?
sienos bus sviesios , baltos durys , balti apvadai  rolleyes.gif


va toki posta buvau parasius pries keleta psl ax.gif
Atsakyti