Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Elitar-o mman tavo mergytes kambaryje jaukumui truksta ,kokio paveikslelio wub.gif
Atsakyti
Agne,dar 2sienu neparodziau smile.gif ten yra labai grazus balintas veidrodis ir ydomus paveikslas tik neuzkabinti,dar derybos vyksta del ju vietos.
Atsakyti
elitarai, koks fainas mergytes kambariukas wub.gif

Man maziuko kambario irengimo klausimas dar ateity, db tik istapetavom ir lempuka pakabinom, uzteks pradziai ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, ax.gif

Kadangi labai mažai laiko turiu, o darbų pilna prašau patarymų ir pasiūlymų savo būsimai jaukiai virtuvei. blush2.gif
Viską iki smukmenų apmasčiau tačiau, gal kas pirkote baltą virtuvės komplektą kartu su baltu stalu, kėdėmis (gali būti provanso ar klasikinio stiliaus) ir galite patarti į kokias parduotuves ar firmas užsukti? ax.gif

Planuoju dažyti plytinės (ar kaip ji vadinasi blush2.gif vienu žodžiu tamsiai) spalvos sienas ir statyti baltus baldus. Grindys ir plytelės palei sieną šviesios spalvos, tačiau nesendintos. Kažkur jau mačiau, o ir pati patyriau jų plovimo malonumą. doh.gif
Tykiuosi, Jūsų visų supratymo ir pagalbos. Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dagys: 28 liepos 2011 - 14:23
Elitarai, grazu 4u.gif perstatei lovyte merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 11:32)
Pasidalinu pradiniais savo namu vaizdais, kadangi gyvenam tik savaite, manau daug kas dar bus tobulinama ir grazinama blush2.gif


Linuxxx, jauku wub.gif
Mano akimis WC veidrodis prasosi masyvesniu remeliu. Vonios plyteles ir ju komponavimas labai patiko , gal tik kampo nebuciau isskyrusi. Laikrodis foto isties labai kontrastingai ziurisi, bet galbut erdveje taip nera . Juolab jei krosnele atsiras
tikrai nebus vienisas , perdazyti galima bus ir veliau, jei noresis. Virtuves langas iki pat zemes, kaip gyvas paveikslas wub.gif
Ir svarbiausia spalvu vientisumas wub.gif , saunuoliai thumbup.gif
Kodel bijotes juodos krosneles biggrin.gif , as iki siol negaliu atsidziaugti. Na ji nevisai juoda, bet tas juodas metalo azuras, tiesiog wub.gif
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 13:37)
RK,nera toks tamsus kambarys,vakarine foto ydejau,tad keliu dar kart dienine foto,tik spintute prie lovos nebaigta,veliau ketinau rodytis.Kambariai vaiku tik miegoti skirti-zaidimams yra kita erdve,gal todel ,kad nera daug zaislu atrodo per rimtai 3m panelytei smile.gif

Elitarai, mielas kambariukas wub.gif
Komodeliu rankeneliu neissirenkat biggrin.gif , pagalvojau , kad labai su uzuolaidom susisauktu, keramikines su rozytem is Gritijos, bet , kad nemazai kaip tokiai komodelei ju reikia, kaina siaip sau gaunasi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 28 liepos 2011 - 14:36
Kiek besidomiu sau patinkančiu stiliumi vis atsitikdavo taip, kad atsidurdavau šiame psl. Čia daug sukaupta informacijos.
Labai gaila, kad ignoruojate (kartais taip pasitaiko, kai žmogus staiga įlenda). Maniau sulauksiu patarimų viso namelio įsirengimui. Kadangi turiu labai mažai laiko (Norime iki Kalėdų įsikelti). Tikėjausi, kad čia rasiu bendraminčių, bet... verysad.gif
Atsakyti
nagi kaip ir zadejau: dedu dukros kambario vaizdus pries ir po
tiesa jis iski galo neuzbaigtas, bet jau kita savaite pazadejo man baldininkas lovos groteles pegaminti, ciuzinys jau yra, tad belieka tik sulaukt tos kitos savaites ir bus viskas, taciau noriu jums parodyti vien tik del sienu spalvos kaip pasikeite kambarys

taigi - nuotraukos jusu teismui:
kambarys iki
user posted image

kambarys po
user posted image

is arciau sienu spalva
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(dagys @ 2011 07 28, 15:45)
Kiek besidomiu sau patinkančiu stiliumi vis atsitikdavo taip, kad atsidurdavau šiame psl. Čia daug sukaupta informacijos.
Labai gaila, kad ignoruojate (kartais taip pasitaiko, kai žmogus staiga įlenda). Maniau sulauksiu patarimų viso namelio įsirengimui. Kadangi turiu labai mažai laiko (Norime iki Kalėdų įsikelti). Tikėjausi, kad čia rasiu bendraminčių, bet... verysad.gif


nepykit, manau tikrai kazkas atsakys ir patars, visos cia labai draugiskos, bet naivu tiketis atsakymo per pusvalandi g.gif
pirmoji jusu zinute 15.21 val o jau 15.45 jus skundziates, kad mes ignoruojame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 28, 15:55)

nepykit, manau tikrai kazkas atsakys ir patars, visos cia labai draugiskos, bet naivu tiketis atsakymo per pusvalandi  g.gif
pirmoji jusu zinute 15.21 val o jau 15.45 jus skundziates, kad mes ignoruojame  doh.gif


4u.gif atsiprašau. Man jau galva sukasi nuo tokio greičio, kad atrodo ir kiti viską greit daro. Mano tempas dabar neišpasakytas: reikėjo suorganizuoti kas padidins langus ( pasirodo ne visi turi tokių skirtuku kokių mums reikia, surasti antrus tokius pat vartus ir t. t. Kadangi daugybę darbų sukasi vienu metu tai pati kvaištu jau.
Ryt pažiūrėsiu, gal ryt bus kas parašęs.
Turiu nusipiešusi preliminarų virtuvės planą, gal žinot kas projektuoja baldus? Ačiū.
Kaip įkeliate nuotraukas?
Atsakyti
MamaSandra, koooooookios grindys!!!! karsta.gif wub.gif
Ir kur kažkuri įkėkėt nemažai namo nuotraukų, linuxx berods smile.gif man labai patiko wc pirmam aukšte smile.gif kažko panašaus ir aš norėčiau... o pas jus čiaupas tualete kokios spalvytės? auksinis ar sidabrinis? aš noriu vonioj kabinti veidrodį auksiniais rėmais, bet bijau, kad pjausis su sidabriniu čiaupu, tai taip ir nedarau nieko kolkas.. g.gif
Atsakyti
gal man kas patars del grindu ax.gif
Atsakyti
mamaSandra, laaabai super pokyčiai thumbup.gif wub.gif kaip diena nuo nakties skiriasi drinks_cheers.gif gražios pastelinės spalvos, skoninga ir šilta wub.gif ypač komplimentai kad senųjų užuolaidų atsisakėt lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti