Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Liniuxxx, kilimukas fantastiškas wub.gif ir pati virtuvė man graži, tokia šilta, jauki ir neperkrauta. Ir dar plytelės, kuriomis vonia išklijuota, labai patiko.
Atsakyti
Linuxxx-laaabai grazu ,laikrodis puikus,labai suzavejo wc pirmame aukste, Ir visam kontekste ,kas labiausiai patiko -sviesios spalvos ax.gif Virtuveje kilimas labai grazus, tik ar bus patogu juk ir trupiniai visokie ir pan ax.gif laugh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -*Agnė*-: 28 liepos 2011 - 13:15
Linuxxx,lengvi namai,sviesios spalvos visada teigiamai veikia ir jauki virtuvele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 28, 12:32)
Pasidalinu pradiniais savo namu vaizdais, kadangi gyvenam tik savaite, manau daug kas dar bus tobulinama ir grazinama blush2.gif
Nezinau, kiek daug man cia provanso ar klasikos gavosi, taciau manau detalemis bus dar sukurtas siu stiliu dvelksmas ax.gif


patiko vonios plyteles, kilimelis virtuveje (jei jis originalus prancuzu aubusson, tai neikainojamas) apverskit antra puse kilimelio, ar ten yra issipesiojusiu siulu, ar rankom austas.
Laikrodis labai patiko, taciau ant baltos kolonos gal kiek issisoka g.gif
man noretusi ta laikrodi nupurkst sviesiais dazais ir patrint kol dazai nenudziuvo g.gif na toki biski sendinta ir ne toki juoda padaryt.
Nors cia skonio reikalas, kitiems gal atvirksciai - labai grazu, kad jis toks ryskus.
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 07 28, 13:54)
Ai, Elitarai, nesigrauzkite Jus del tos rozines spalvos - mergaite yra mergaite, juk tik viena karta pabus maze mergaiciuke ir tures galimybe rozinem spalvytem dabintis thumbup.gif 

as dar pakabinciau plonulytes (gal kazka tokio zaismingai naivaus, kais Zyliukas buvo uzkabinusi) dienines uzuolaidas - ir langa su radiatoriumm uzdengs ir truputi kambari "praskies", nes dabar kiek sunkokai atrodo.

Vat as irgi ta pati galvoju del tos ruzavos spalvos. Svarbu parinkti atspalvi, kad nebutu "rekiantis".
Elitarai, o tas kambarys tik atrodo tamsiai ar tos uzuolaidos dalinai ant lango duoda tamsumo? Siaip tikrai grazu, bet labai rimtas kambarys atrodo, nepasakytum, kad mergaitei 3 metai ax.gif

QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 07 28, 14:14)
Linuxxx-laaabai grazu ,laikrodis puikus,labai suzavejo wc pirmame aukste, Ir visam kontekste ,kas labiausiai patiko -sviesios spalvos  ax.gif Virtuveje kilimas labai grazus, tik ar bus patogu juk ir trupiniai visokie ir pan  ax.gif  laugh.gif  4u.gif

Linuxxx, grazu.
As irgi virtuvej tiesiu kilimelius prie kriaukles ir kaitlentes, jie bus nedideli, galim bus kyst i skalbenke.
Atsakyti
O mano akimis tas veidrodis liuks,nubalinus jy ar aptrynus-susilies ir nebus astraus akcento erdveje g.gif
Papildyta:
Laikrodis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 14:31)
O mano akimis tas veidrodis liuks,nubalinus jy ar aptrynus-susilies ir nebus astraus akcento erdveje g.gif
Papildyta:
Laikrodis blush2.gif

Butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 14:31)
O mano akimis tas veidrodis liuks,nubalinus jy ar aptrynus-susilies ir nebus astraus akcento erdveje g.gif
Papildyta:
Laikrodis blush2.gif


as apie laikrodi rasiau ar ir tu apie ta pati ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras ir grazius zodzius 4u.gif
Del laikrodzio, tai jis tikrai issisoka savo juoda spalva, taciau ji kolkas palieku toki, nes svetaineje numatyta krosnele, tai yra tikimybe, kad ji bus juoda, nors as lb priesinuosi sitai spalvai, taciau tokiu atveju ji deretu su situo laikrodziu ax.gif pasendint visad spesiu manau mirksiukas.gif
Kilimukas, deja, manau ne ranku darbo, del to ir negaila man jo laikyt virtuveje ax.gif

Svetaines ir kt kambariu foto dar nekeliu, siek tiek truksta ten jaukumo ir baldu dar, pamazu pamazu viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 28 liepos 2011 - 13:36
RK,nera toks tamsus kambarys,vakarine foto ydejau,tad keliu dar kart dienine foto,tik spintute prie lovos nebaigta,veliau ketinau rodytis.Kambariai vaiku tik miegoti skirti-zaidimams yra kita erdve,gal todel ,kad nera daug zaislu atrodo per rimtai 3m panelytei smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 07 28, 14:37)
RK,nera toks tamsus kambarys,vakarine foto ydejau,tad keliu dar kart dienine foto,tik spintute prie lovos nebaigta,veliau ketinau rodytis.Kambariai vaiku tik miegoti skirti-zaidimams yra kita erdve,gal todel ,kad nera daug zaislu atrodo per rimtai 3m panelytei smile.gif
user posted image

Dabar aisku 4u.gif
Pavydziu kai vaikai turi atskira zaidimu erdve. Mes to nepasidarem ir labai gailiuosi, nes vaiku kambariai tik po 16 kvadratu, jie dar neirengti. Laikinai vyksta zaidimai tuscioje svetaineje 50 kvadratu, ziuriu tiek uztektu zaidimams biggrin.gif
Atsakyti
[quote=elitarai,2011 07 28, 15:37]
RK,nera toks tamsus kambarys,vakarine foto ydejau,tad keliu dar kart dienine foto,tik spintute prie lovos nebaigta,veliau ketinau rodytis.Kambariai vaiku tik miegoti skirti-zaidimams yra kita erdve,gal todel ,kad nera daug zaislu atrodo per rimtai 3m panelytei smile.gif
Gražu , mergytėm niekada nebus perdaug ružavos spalvos biggrin.gif . O žaismingumą nebutinai tik žaisliukai sukuria... Pas Jus lovelė ir lentynėle su labai simpatiškom širdelėm - jau žaisminga... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oma: 28 liepos 2011 - 13:45