Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(elitarai @ 2011 07 27, 21:09)
Dukra dar mergaiciuke 3m.Pagaliau sunus pribrendo baldus rinktis,nes vis budavo spyriojasi,nieks netinka smile.gif ,jo pasirinkimu likau patenkinta,tai ka pasirinko ,,neiskris,,is bendro namu interjero konteksto. rolleyes.gif


Elitarai, na man sienų spalvą visvien norisi pakeisti...
as gal ryt įkelsiu foto kur maniškis rožinis kambarys prieš ir po ax.gif
O kilimukas dailus, kiniečių darbo, aubusson technika rolleyes.gif
Atsakyti
Ir man ta ruzava doh.gif ,pas sunu melyna doh.gif ,dabar dazytume baltai vaikams kambarius,nes zaislai suteikia tieeeeek spalvingumo.Gal ateityje ir perdazysime.Negalime sau atleisti uz virtuves stalvirsy-jy keisime pirmu numeriu.
Atsakyti
Kas negerai su stalvirsiu?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 07 27, 21:36)
Ir man ta ruzava doh.gif ,pas sunu melyna doh.gif ,dabar dazytume baltai vaikams kambarius,nes zaislai suteikia tieeeeek spalvingumo.Gal ateityje ir perdazysime.Negalime sau atleisti uz virtuves stalvirsy-jy keisime pirmu numeriu.

dziaugiuosi elitarai uz jusu grazius namucius wub.gif , ir labai dziaugiuosi, kad nesusitaikai su tuo, kas ne taip. Jei tik galimybes neriboja, tai zinoma geriau kuo greiciau pakeisti tai, kas netinkama. Istaisysi klaida ir toliau galesi megautis namais, o ne grauztis.
Daznai pagalvoju, ar terasa jau isisrengete, gal vistik persigalvojote del medziagu ax.gif ?
Atsakyti
Vida,terasa bus medine,mediena jau uzsakyta,terasa didele 16kv.m jau braizymuose ja turiu,bus aisku ir uzuolaidos wub.gif .Vakar laimejau nemokama 2val konsultacija aplinkos apzeldinimo klausimais su vaizdinio pateikimu kompiuteryje ir isdestymu bigsmile.gif mano norai klasikiniai,tai....ziuresim ,ka pasiulys,nes akmenuku ir tuju tikrai neysivaizduoju savo sodelyje.Pakuzdesiu turiu pirmaja moters statula y sodely.
Papildyta:
Vega,stalvirsy imtume dabar granitiny,tikrai ne medzio plokstes(kai uzsakinejome virtuviny,truputy taupeme blush2.gif o dabar grauziames)
Atsakyti
Stalvirsi dejot medini ar kaip dauguma deda- is Eger, Termopalo ir kitu ploksciu?
kokios konkreciai problemos su juo?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 27, 21:51)
Elitarai, na man sienų spalvą visvien norisi pakeisti...
as gal ryt įkelsiu foto kur maniškis rožinis kambarys prieš ir po  ax.gif

Butinai ikelk foto, nes as zadu mazajai kambari daryt rozini g.gif

QUOTE(elitarai @ 2011 07 27, 22:36)
Ir man ta ruzava doh.gif ,pas sunu melyna doh.gif ,dabar dazytume baltai vaikams kambarius,nes zaislai suteikia tieeeeek spalvingumo.

O tai kas negerai su ta spalva?
Maniske nori tiktai ruzavos spalvos ir ne kitaip biggrin.gif . Baldai jos kremines spalvos ax.gif
Atsakyti
Pasidalinu pradiniais savo namu vaizdais, kadangi gyvenam tik savaite, manau daug kas dar bus tobulinama ir grazinama blush2.gif
Musu pirmo auksto wc:
user posted image

Mazytis kampelis vonios, kur dar truksta ciaupu blush2.gif
user posted image

Mano issvajotas laikrodis isitaise ant kolonos wub.gif
user posted image

Ir virtuve rolleyes.gif
user posted image

Nezinau, kiek daug man cia provanso ar klasikos gavosi, taciau manau detalemis bus dar sukurtas siu stiliu dvelksmas ax.gif
Atsakyti
Linuxx, viskas labai grazu 4u.gif tik man tokiam stiliui gal noretusi siek tiek kitokiu virtuves baldu, ta prasme, su filinginem durelem 4u.gif Kilimukas virtuvej labai grazus ir laikrodis wub.gif
Atsakyti
Grazu:)))
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 07 28, 12:28)
Linuxx, viskas labai grazu  4u.gif tik man tokiam stiliui gal noretusi siek tiek kitokiu virtuves baldu, ta prasme, su filinginem durelem  4u.gif Kilimukas virtuvej labai grazus ir laikrodis wub.gif


Visiskai pritariu, pataupiau situo klausimu ir veliau, kai jau uzsakiau baldus lb del to pasigailejau, bet per didele suma uz virtuvini teko paklot, kad galeciau db kazka pakeist.. gal kada nors blush2.gif
Atsakyti
Ai, Elitarai, nesigrauzkite Jus del tos rozines spalvos - mergaite yra mergaite, juk tik viena karta pabus maze mergaiciuke ir tures galimybe rozinem spalvytem dabintis thumbup.gif

as dar pakabinciau plonulytes (gal kazka tokio zaismingai naivaus, kais Zyliukas buvo uzkabinusi) dienines uzuolaidas - ir langa su radiatoriumm uzdengs ir truputi kambari "praskies", nes dabar kiek sunkokai atrodo.
Atsakyti