Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 20, 21:31)

ir kada tas turgus buna?
leksiu  lotuliukas.gif

Leksi bigsmile.gif ? Gal kartu kada bigsmile.gif ?

Tas baltas veidrodis man tai tobulas (is rietavo), o kiek jis kainavo blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 21, 21:36)

Jei jau labai rimtai norinciu bus - paprasysiu pardavejo kad nufotografuosiu, gal leis ir forume patalpint.


Gal pirmiau kaina domintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 06 21, 23:17)
Gal pirmiau kaina domintu  biggrin.gif

jau su restauracija kaina butu 10t.
bet manau, kad pasideretu g.gif
Atsakyti
Jei atsirastų šiauliečių, norinčių kartu važiuot į Rietavą, tai galim kooperuotis ax.gif ketinu važiuoti ar ba šį, arba kitą sekmadienį. noriu ir aš lobių parsivežt bigsmile.gif
Atsakyti
Oj idomu butu ta miegamojo kompletuka pamatyt bigsmile.gif

QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 21, 21:23)
Palemono g. ar Pramonės prospekte? smile.gif
Šitos tikrai nežinojau  bigsmile.gif Ačiū  4u.gif


Papirkau Klaipedoj, nes siuo metu ten randuosi, bet manau ne viena parduotuve turi tokiu rinkinuku 4u.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 06 21, 21:44)
Tas baltas veidrodis man tai tobulas (is rietavo), o kiek jis kainavo  blush2.gif ?


Sukainavo jis man brangiausiai is visu pirkiniu, 150lt, bet jis vertas kiekvieno cento mirksiukas.gif is tiesu klaipedietems galiu isduot vieta, kur tokiu ar panasiu dar turetu uzvezt uz poros savaiciu blush2.gif

QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 22, 08:10)
Jei atsirastų šiauliečių, norinčių kartu važiuot į Rietavą, tai galim kooperuotis  ax.gif  ketinu važiuoti  ar ba šį, arba kitą sekmadienį. noriu ir aš lobių parsivežt  bigsmile.gif


Mastau ir as dar si sekmadieni palekt, bet tik va galvoju idomu kaip tokius turgus veikia sventes -ar bus mazas turgus, ar atvirksciai, daug pardaveju ir pirkeju suplus kai tiek sventiniu dienu g.gif
Atsakyti
aga, man ir idomu kaip Jonines paveiks sio sekmad turgu. busim taurageje tai ne taip jau toli Rietavas,,,nepalyginsi kur nuo Kauno vaziuoti...... bet jeigu uzsisvente bus pardavejai....

o tai Kauno Aleksoto turguje randat ka nors gero?
Atsakyti
-
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 22, 09:43)
Oj idomu butu ta miegamojo kompletuka pamatyt bigsmile.gif
Papirkau Klaipedoj, nes siuo metu ten randuosi, bet manau ne viena parduotuve turi tokiu rinkinuku 4u.gif
Sukainavo jis man brangiausiai is visu pirkiniu, 150lt, bet jis vertas kiekvieno cento mirksiukas.gif  is tiesu klaipedietems galiu isduot vieta, kur tokiu ar panasiu dar turetu uzvezt uz poros savaiciu blush2.gif
Mastau ir as dar si sekmadieni palekt, bet tik va galvoju idomu kaip tokius turgus veikia sventes -ar bus mazas turgus, ar atvirksciai, daug pardaveju ir pirkeju suplus kai tiek sventiniu dienu g.gif


Išduok paslaptį, kur Klaipėdoj gražių dalykėlių turi užvežti.
O komplektuką miegamojo galit pačios pažiūrėt.
Žiūriu nuotraukos sukeltos jau.
http://www.excliusiv...i.com/home.html
žiūrėkit lovos 19-22 nuotraukos.
Labai čia nuotraukoj niūriai gavosi, realybėje jie daug gražesni, restauracijos ren minimalios reikia. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 22 birželio 2011 - 10:00
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 22, 10:43)
Papirkau Klaipedoj, nes siuo metu ten randuosi, bet manau ne viena parduotuve turi tokiu rinkinuku 4u.gif

Bandysiu ieškot 4u.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 06 22, 11:55)
...
O komplektuką miegamojo galit pačios pažiūrėt.
Žiūriu nuotraukos sukeltos jau.
http://www.excliusiv...i.com/home.html
žiūrėkit lovos 19-22 nuotraukos.
Labai čia nuotraukoj niūriai gavosi, realybėje jie daug gražesni, restauracijos ren minimalios reikia.  wub.gif


Dailus... wub.gif
Atsakyti
Parduotuve Hainco baldai, Tilzes 52 Klaipedoje, uztaikius ant naujos prekiu siuntos galima neblogu dalyku pagriebti 4u.gif

Miegamojo komplektukas vertas demesio, bet ne tik jis -graziu dalyku uzmaciau pas juos, leksiu paciupinet gyvai, aciu uz kontaktus mamaSandra 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Statistikai del Rietavo- tris kartus esu ten buvusi ir vis griztu be nieko- jei daiktas patikdavo- tai kaina nenormali, o siaip tai ten tiek daug slamsto- reikia akylumo ir daug sekmes, kad kazka rastum doh.gif
gal man tiesiog nesiseka, kad as apskritai turgaus nemegstu?! (nebent vaisiu, darzoviu ir suriu Europoje biggrin.gif )
Atsakyti
Ambre, tu teisi -tai tikrai sekmes dalykas, gali lekt is kt Lt kampelio, sugaist puse dienos ir grizt tusciom - nes pataikysi ant prasto turgaus arba taves paprasciausia ta diena sekme nelydes smile.gif cia kaip loterija -arba pasiseks, arba ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 06 22, 11:40)
Parduotuve Hainco baldai, Tilzes 52 Klaipedoje, uztaikius ant naujos prekiu siuntos galima neblogu dalyku pagriebti 4u.gif

Miegamojo komplektukas vertas demesio, bet ne tik jis -graziu dalyku uzmaciau pas juos, leksiu paciupinet gyvai, aciu uz kontaktus mamaSandra  4u.gif


dekui ir tau 4u.gif
siandien pat nuleksiu i tuos Hainco baldus paziuret ko gero turi

Na o del rietavo turgaus as ir pasimeciau, jau uzsikabinus buvau sekmadieni lekt g.gif
Gaunas taip, kad rietavo turguj galesim SM meeta padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti