Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

http://www.toirto.lt...talogue/154.169


labai grazus,amzini lauko baldai
ka tik grizau is to salono,gal ka sudomins,dabar akcija
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 08, 11:10)

Sienos mastau apie pienos spalvos ar gelsvas  g.gif II aukste, is kur taip pat matysis laiptai yra tamsus balkiai, aplink baltos durys, laiptu pagrindas metalo spalvos, todel visai pasimeciau, ka cia geriau padaryti. Kalvio darbas atkrenta, mastau gal pavyktu issisukti savo paciu jegomis  blush2.gif  tai kas dabar padaryta, vyro darbas  rolleyes.gif  siaip vyras moka padirbeti su metalu, medis jam sunkoka uzduotis unsure.gif  reiketu ir tas kolonas i bendra visuma apjungti (mastau apdeti 4 lentomis is visu pusiu, nes apvalios man i nieka nesipiesia  unsure.gif  tik va balkiai II akste tamsoki o cia jau to tamsumo nenoriu  unsure.gif

Man ner graziau kaip kad pakopos ir porankis tamsus ar i raudonuma (derint galit prie kolonos spalvos), o pagaliukai balti ir tik balti, o ju gatavu ir tikrai pigiu yra pirkti ermitaze ir juos nudazyt baltai. Mes tureklus turesim tik su baltais pagaliukais - baliustrom.
Keli pvz.


user posted image

user posted image
user posted image


QUOTE(Arvile' @ 2011 07 08, 13:03)
o gal galite pasakyti kokios tai firmos dazai ir kaip tiksliai vadinasi arba gal koki koda turi? Buciau labai dekinga  4u.gif Nes spalva tikrai labai grazi  mirksiukas.gif

Sadolin E9.13.79.

QUOTE(Šokoladė @ 2011 07 11, 10:07)
laaabai graži spalvytė wub.gif , jei gali pasakyk kokie čia dažai ir jų koda 4u.gif

Jau parasiau drinks_cheers.gif

O dar pries kelias dienas isdazem miegamaji, spalva derinom prie uztiesalo:
user posted image

O taip atrodo spalva prie kreminiu baldu (mazosios lova stovi pas mus laikinai) :
user posted image
Papildyta:

Tik sunku ta spalva suprast fotkej doh.gif . Ji siaip geltona, bet ne rekianti geltona schmoll.gif . Nu zodziu unsure.gif
Atsakyti
Aciu, Rytine Kava mirksiukas.gif bet ten kur miegamajm, tai spalva man netgi atrodo zalsva smile.gif O cia ta pati Sadolin spalva? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Prisižiūrėjau tokių grožių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskute_v: 13 liepos 2011 - 08:46
QUOTE(www.rrr @ 2011 07 06, 18:22)
Na as tai dariaus duris su tuo klijuojamu siaudiniu tapetu , vis ne tos plokstes  blush2.gif

Ir aš galvoju bambukinius tapetus klijuot prie plokštės. Gal galėtum nuotrauką parodyt?
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 07 07, 10:27)
Laura asheley 3 dienu sale 50proc tapetams!!!  bigsmile.gif ehh ilgai teko palaukti  cool.gif


Dažnokai būna akcija 50 proc., tik reikia vis pasekt.
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2011 07 12, 16:49)
http://www.toirto.lt...talogue/154.169
labai grazus,amzini lauko baldai
ka tik grizau is to salono,gal ka sudomins,dabar akcija


Kokią nuolaidą taiko?
Atsakyti
[quote=mamagabi,2011 07 06, 00:27]
Prasom 4u.gif Jei aplankysite ta fabrikeli, parasykite ispudzius smile.gif Drauge apibudino taip: jos MB visur visas duris apziurejes, per draugus gavo to "garaziuko" kontaktus, nuvaziavo, apziurejo ir zmonai telefonu tepasake "Tau patiks" lotuliukas.gif Ir is tiesu - jai patiko bigsmile.gif Beje man irgi thumbup.gif

O savo faneruotas duris daziau dazais Sadolin Masterlux 15.

Fabrikeli aplankiau mirksiukas.gif durys ju labai grazios :wub:sakyciau net per dailios man unsure.gif ten masyvas dengtas medzio dulkem ir taip nudazytos, kad atrodo, kad plastikines unsure.gif o man noretusi, kad siek tiek persisviestu medzio tekstura ax.gif Manau, kas salia mano naturaliu balkiu, jos nesiziures g.gif neismanau ka daryti g.gif
Papildyta:
Rytine kava aciu uz idejas 4u.gif mastau apie baltas baliustradas wub.gif tik va kolonas tas salia laiptu tada nezinau, baltai ar tamsiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 13 liepos 2011 - 08:56
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 07 13, 07:14)

Sadolin E9.13.79.
Jau parasiau drinks_cheers.gif

O dar pries kelias dienas isdazem miegamaji, spalva derinom prie uztiesalo:
user posted image

O taip atrodo spalva prie kreminiu baldu (mazosios lova stovi pas mus laikinai) :
user posted image
Papildyta:

Tik sunku ta spalva suprast fotkej doh.gif . Ji siaip geltona, bet ne rekianti geltona schmoll.gif . Nu zodziu unsure.gif

RK, o ta ne miegamojo spalvyte tokia balintos kavos?ar taip tik fotkej atrodo?

reik įsiprašyti į svečius blush2.gif kad apžiūrėti spalvą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 07 13, 08:43)
Papildyta:
Kokią nuolaidą taiko?

10proc
derantis su pardaveja gaunam 20proc
juodi pigesni uz sendintus
Atsakyti
Labas,gal kur matėt grindų plytelių juoda,balta,ar spec.kur užsakinėt reikia?Esu mačius,kad būna atkerpamos,tik vat kažin ar Lietuvoj tokių kur yra. Jos iškarto sudėliotos šachmatų tvarka.Norėčiau nedidelių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 13, 09:02)
Fabrikeli aplankiau  mirksiukas.gif durys ju labai grazios  :wub:sakyciau net per dailios man  unsure.gif ten masyvas dengtas medzio dulkem ir taip nudazytos, kad atrodo, kad plastikines unsure.gif  o man noretusi, kad siek tiek persisviestu medzio tekstura  ax.gif Manau, kas salia mano naturaliu balkiu, jos nesiziures  g.gif neismanau ka daryti  g.gif

jei prie balkiu derinsit duris persvieciama medzio struktura, gausis kaimisko stiliaus vaizdas (turint omenyje siu dvieju elementu derini), o jei lygias baltas - klasikinis. Jusu pasirinkimas priklauso nuo to, kokio stiliaus namus kuriate.
Atsakyti
Papildyta:
Rytine kava aciu uz idejas 4u.gif mastau apie baltas baliustradas wub.gif tik va kolonas tas salia laiptu tada nezinau, baltai ar tamsiai g.gif
[/quote]

as uz baltas (pieno spalvos) kolonas, na nebent jau labai norit jas isryskint kaip akcenta
Papildyta:
Fabrikeli aplankiau mirksiukas.gif durys ju labai grazios :wub:sakyciau net per dailios man unsure.gif ten masyvas dengtas medzio dulkem ir taip nudazytos, kad atrodo, kad plastikines unsure.gif o man noretusi, kad siek tiek persisviestu medzio tekstura ax.gif Manau, kas salia mano naturaliu balkiu, jos nesiziures g.gif neismanau ka daryti g.gif
[/quote]

na Klaipedos mieste yra tokia Sopos medzio imone, kur sake, kad labai grazias duris gamina ir nebrangiai, jRytine kava ten daresi lauko duris, as planuoju pas ji irgi laukines fasadines uzsisakyti
va kazka panasaus i tokias noreciau :

http://www.jandjsidi.../primedoors.htm


gal jei duru daugiau - apsimoka ir kitame mieste uzsisakyt, nes kiek girdejau ten kainos padorios, kontaktu paprasykit RK ax.gif
O ji pati gal sutiks savo duris parodyt, man jos labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 07 13, 08:28)
Aciu, Rytine Kava  mirksiukas.gif bet ten kur miegamajm, tai spalva man netgi atrodo zalsva smile.gif O cia ta pati Sadolin spalva?  4u.gif

Numeri parasiau dazu ne miegamojo, o kur kvietkas stovejo, ten man kakavine kazkokia.
Miegamojo sadolin F1.19.74.



QUOTE(Šokoladė @ 2011 07 13, 10:03)
RK, o ta ne miegamojo spalvyte tokia balintos kavos?ar taip tik fotkej atrodo?

reik įsiprašyti į svečius blush2.gif kad apžiūrėti spalvą blush2.gif

Balintos kavos virtuvej/svetainej, o miegamojo geltona g.gif
I svecius zinoma uzsuk. O tai cia dabar tau reik spalvos ar i ateiti namui ieskai jau spalvu?

QUOTE(mamaSandra @ 2011 07 13, 11:40)
na Klaipedos mieste yra tokia Sopos medzio imone, kur sake, kad labai grazias duris gamina ir nebrangiai, jRytine kava ten daresi lauko duris, as planuoju pas ji irgi laukines fasadines uzsisakyti
va kazka panasaus i  tokias noreciau :

http://www.jandjsidi.../primedoors.htm
gal jei duru daugiau - apsimoka ir kitame mieste uzsisakyt, nes kiek girdejau ten kainos padorios, kontaktu paprasykit RK  ax.gif
O ji pati gal sutiks savo duris parodyt, man jos labai  wub.gif

Sopos imone:
http://www.facebook....52386?sk=photos

Dar gal klaipedietem idomu. Pas ji mediniu baltu plintusu yra kokios bent 5 rusys/rastai. Kainos 12cm. aukscio = 12.lt., 10cm. aukscio=10lt., cia uz metra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 13 liepos 2011 - 11:17