Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

user posted image
user posted image

Mergytes uogytes, patarkit man kokias uzuolaidas kabint. blush2.gif Daugiau del spalvos nezinau visai doh.gif Jau taip ryza viskas , liudnokai atrodo blush2.gif Nors ir balamutinuosi ar det ilgas uzuolaidas placias ir dienines ar vietoj dienines kokias romanetes dienines... pasimetus zodziu.. Aciu labai kas pasiulys ka mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2011 06 22, 12:31)

Jei Jūs susidūrėte su šia problema, parašykite,kaip sprendėte,kur gaminotės. Juk tikrai į namus neįsileidote laminato  ax.gif Prisidarėm namuose spintoms nišų, tik neaišku man dabar, kuom jas užpildyti.

Na as tai dariaus duris su tuo klijuojamu siaudiniu tapetu , vis ne tos plokstes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 05, 22:23)
Ikeliu savo miegamojo nuotrauka,  noreciau patarimo  ax.gif kaip dazyti sienas, kad neprisimarginti  g.gif tie balkiai jau ir liks tokios spalvos kaip yra  g.gif Balkis viduryje kambario yra stogdengiu sedevras, apie kuri jau rasiau pries gerus metus unsure.gif dabar jau lieka, tik suktis is susidariusios padeties.
Toje nisoje I nuotrauka,  bus lovos galvugalis, kaip manote ar galeciau ta siena tapetuoti ar jau nelabai  unsure.gif Antroje matosi vaizdas, ka as matysiu guledama lovoje  mirksiukas.gif
Visoms busiu dekinga uz pasiulymus  mirksiukas.gif

vienos sienos jokiu budu netapetuoti rolleyes.gif . Patarciau dazyti sienas ir lubas "sena" balta spalva. Ji tokia ne sniego baltumo, gal labiau panasi i pieno spalva. Tada erdve taptu vientisesne ir maziau isrysketu visokie nuolydziai ir kampai. Butent del tu kampu bet kokio sviesumo spalva isdazytas kambarys savaime igaus ivairiu atspalviu (nebent dazyti labai tamsia spalva, tada isnyksta bet kokie kampai). Akinamai balta spalva prie menko naturalaus apsvietimo bus niuri, trauks i pilkuma.
Grindys galetu buti naturalios medzio spalvos, tik daug sviesesnio atspalvio nei balkiai, o jei ant sienos pakabinsite paveiksla tamsiais mediniais remais, jie puikiai atkartos balkius ir to uzteks.
Tekstile turetu buti taip pat nesunku pritaikyti. Viena karta galima rinktis ryskesne, kita - pasteline, ramesne... zodziu pagal nuotaika arba metu laika ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 liepos 2011 - 16:45
QUOTE(Rutele_S @ 2011 07 04, 07:33)
Liniuxxx, labai dailus audinukas. kiek metras mazdaug?


Mokejau 100lt/m rolleyes.gif

Isklijavo man svetaines tapetus, tai sedziu ir nervinuosi -kodel nepaklausiau jusu ir neklijavau marguju svetainej, o pasirinkau baltus doh.gif maniau, patalpa igaus vientisumo, nes viskas pirmam aukste dazyta baltai, o tapetai issiklijavo negraziai. matosi sujungimo zymes verysad.gif verysad.gif
Na gal dar isdzius ir pageres vaizdas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 06, 17:54)
Mokejau 100lt/m  rolleyes.gif

Isklijavo man svetaines tapetus, tai sedziu ir nervinuosi -kodel nepaklausiau jusu ir neklijavau marguju svetainej, o pasirinkau baltus doh.gif  maniau, patalpa igaus vientisumo, nes viskas pirmam aukste dazyta baltai, o tapetai issiklijavo negraziai. matosi sujungimo zymes  verysad.gif  verysad.gif
Na gal dar isdzius ir pageres vaizdas g.gif


neliudek ir nekaltink saves del pasirinkimo, butu ir anie taip pat isklijuoti.
Cia nuo meistru ir sienu lygumo priklauso, jei sienos nelygiai paruostos - bus tarpai vietomis ir nieko nepadarysi.
Galiu tik paguosti, bet situacija savaime nepageres, arba reikia susitaikyt su esama padetim - arba viska lupt ir klijuot is naujo.
Atsakyti
QUOTE(www.rrr @ 2011 07 06, 17:56)

Mergytes uogytes, patarkit man kokias uzuolaidas kabint.  blush2.gif  Daugiau del spalvos nezinau visai  doh.gif  Jau taip ryza viskas , liudnokai atrodo  blush2.gif Nors ir balamutinuosi ar det ilgas uzuolaidas placias ir dienines ar vietoj dienines kokias romanetes dienines... pasimetus zodziu.. Aciu labai kas pasiulys ka  mirksiukas.gif
user posted image

Formos uzuolaidu jums nepatarsiu, cia jau skonio reikalas. Nes as kai dieniniu nemegstu aplamai, tai bijau buti subjektyvi. Uzuolaidu spalvos paieskokite savo kilimuke, manau rasite kuri jums patinka ir tinka.
O sofos cia taip laikinai stovi? Nes labai jau prastas ju isdestymas.


Liniuxxx, nekaltink saves, tapetai cia nekalti, greiciausiai meistrai kalti. Musu meistrai kaltino sienas, tapetus, tapetu kaina, zodziu viska, tik ne save. Tapetus nuplesem meistram nesumokejom, uzsakem tapetus is naujo, susiradom gerus meistrus, kuriu darba pries tai buvau maziusi (darbu kaina buvo tikrai nemenka). Tapetai tie patys, siuliu nerasta, tapetuotojus po siai dienai vos ne menininkais laikau, patenkinta nerealiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(www.rrr @ 2011 07 06, 16:56)
Mergytes uogytes, patarkit man kokias uzuolaidas kabint.  blush2.gif  Daugiau del spalvos nezinau visai  doh.gif  Jau taip ryza viskas , liudnokai atrodo  blush2.gif Nors ir balamutinuosi ar det ilgas uzuolaidas placias ir dienines ar vietoj dienines kokias romanetes dienines... pasimetus zodziu.. Aciu labai kas pasiulys ka  mirksiukas.gif
user posted image

Is kur toki sviestuva parovet thumbup.gif
Papildyta:
Na su miegamuoju, kai ir viskas aisku, didelis ACIU 4u.gif visoms uz mintis mirksiukas.gif is mano sirdis linksta prie pieno baltumo matiniu dazu ir be tapetu.
Kadangi pirmo auksto ir antro erdves susijungia laiptine, tai ir pirma auksta ta pacia balta planuoju ir durys baltos bus, ka manot g.gif o ka su tais stulpais daryti doh.gif na o po laiptais dar matosi laiptines i rusi sienos, va cia nezinau ar praktiska bus balta spalva g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 06 liepos 2011 - 22:51
QUOTE(Cobre @ 2011 07 06, 23:21)
Formos uzuolaidu jums nepatarsiu, cia jau skonio reikalas.  Nes as kai dieniniu nemegstu aplamai, tai bijau buti subjektyvi. Uzuolaidu spalvos paieskokite savo kilimuke, manau rasite kuri jums patinka ir tinka.


Sakote? kazkaip galvoju gal nuobodoka.. Gal man kokias det zalias ir kokia paduska numest ant sopkes zalia ? blush2.gif
Nezianu ir del tu dieniniu ar ju reik, pasimetus zodziu doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mupi @ 2011 07 06, 23:48)
Is kur toki sviestuva parovet  thumbup.gif


Is buto persikeliau ta sviestuva. Nu kazinau, gal ir prastokas tas sviestuvas, bet kad nieko graziau uz ji nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(www.rrr @ 2011 07 06, 17:56)
Mergytes uogytes, patarkit man kokias uzuolaidas kabint.  blush2.gif  Daugiau del spalvos nezinau visai  doh.gif  Jau taip ryza viskas , liudnokai atrodo  blush2.gif Nors ir balamutinuosi ar det ilgas uzuolaidas placias ir dienines ar vietoj dienines kokias romanetes dienines... pasimetus zodziu.. Aciu labai kas pasiulys ka  mirksiukas.gif


As deciau dienines su naktinem, man taip graziau kazkaip smile.gif dienines tokias paprastas, be detaliu,l gaivias, pieno spalvos deciau, o naktines dryzuotas, man cia noretus raudonos spalvos, bet is tikruju, tai del spalvu sunku kazka pasakyt, nes per nuotraukas jos labai issikreipia...
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 07 liepos 2011 - 08:12
Laura asheley 3 dienu sale 50proc tapetams!!! bigsmile.gif ehh ilgai teko palaukti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 06, 22:48)
Kadangi pirmo auksto ir antro erdves susijungia laiptine, tai ir pirma auksta ta pacia balta planuoju  ir durys baltos bus, ka manot  g.gif  o ka su tais stulpais daryti  doh.gif na o po laiptais dar matosi laiptines i rusi sienos, va cia nezinau ar praktiska bus balta spalva  g.gif
user posted image

Laiptine galite isskirti truputi praktiskesne devejimui spalva. As taip patenkinta savo laiptines spalva (vienoda per visus tris aukstus), kaip dar niekuo nesu busvusi patenkinta. Tokia sauso betono spalva su pilksvai zalsvu atspalviu, o prie baltu duru atrodo nuostabiai wub.gif .
Mes rusyje metalines katilines duris nudazeme dazais metalui lygiai tokia pat kaip sienu spalva.
Stulpus galima butu derinti prie laiptu arba sienu spalvos, bet aisku, kad jie neturetu buti tamsus.
Graziai atrodo tapetais apklijuoti stulpai, tik ne visada praktiska.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 07 07, 11:00)
Laiptine galite isskirti truputi praktiskesne devejimui spalva. As taip patenkinta savo laiptines spalva (vienoda per visus tris aukstus), kaip dar niekuo nesu busvusi patenkinta. Tokia sauso betono spalva su pilksvai zalsvu atspalviu, o prie baltu duru atrodo nuostabiai  wub.gif .
Mes rusyje metalines katilines duris nudazeme dazais metalui lygiai tokia pat kaip sienu spalva.
Stulpus galima butu derinti prie laiptu arba sienu spalvos, bet aisku, kad jie neturetu buti tamsus.
Graziai atrodo tapetais apklijuoti stulpai, tik ne visada praktiska.


O galite ideti nuotrauka... nes ieskau zalsvai-pilksvu dazu... bigsmile.gif
Atsakyti