Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

jetus, ilendu i tema, ir galvoju, nugi nieko as nerasiau cia siandien blink.gif kiba haliucinacijos doh.gif ogi pasirodo, kad avataras kaip pas mane bigsmile.gif pirma karta toki pati matau ax.gif sorry, kad ne i tema..
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(kvietkas @ 2011 07 05, 15:59)
jetus, ilendu i tema, ir galvoju, nugi nieko as nerasiau cia siandien blink.gif kiba  haliucinacijos doh.gif ogi pasirodo, kad avataras kaip pas mane bigsmile.gif pirma karta toki pati matau ax.gif sorry, kad ne i tema..



Aha, avataras mano beveik nuo registracijos pradzios tas pat, bet niekada tokio pat nebuvau sutikus, kol neuzsukau i sita tema. Tada irgi issiziojau .... bet kadangi temoje esu naujoke, o avataro keisti nenoriu tai rasydavau cia kitu niku, o si karta uzmirsau pasikeisti doh.gif Tikiuosi daugiau taip nepadarysiu mirksiukas.gif

Ne, nu visiska nesamone doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 05 liepos 2011 - 15:18
QUOTE(mot99 @ 2011 07 05, 16:15)
Aha, avataras mano beveik nuo registracijos pradzios tas pat, bet niekada tokio pat nebuvau sutikus

o avataro keisti nenoriu  tai rasydavau cia kitu niku, o si karta uzmirsau pasikeisti  doh.gif

pas mane irgi nuo pat pradziu, t.y. beveik cielais metais anksciau toks avataras ax.gif

man tai negaila, gi labai grazus biggrin.gif tik va atrodo, kad su savim kalbiesi, o ir kitiems turbut "dvejinasi" doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O koks skirtumas, ne pirma tema, kai tokius dalykus matau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 05, 16:22)
O koks skirtumas, ne pirma tema, kai tokius dalykus matau  smile.gif

tai jokio..kai siaip kazkur toks pats avataras kalba, tai isvis dzin..bet va kai vienoj temoj rodos pats su savim kalbi, tiesiog juokingai atrodo biggrin.gif
nors siaip daugeli dazniau pasisakanciu is avataru skiriu, net nereik skaityt, kas raso ax.gif
Atsakyti
as irgi tik i avatarus ziuriu. Ieinu ir matau monologa lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos,kas seka sita tema,tikriausiai matete kad buvo ideti dekoratores Gagilienes sukurti interjerai,tai kam idomu ,cia yra jos patarimai apie jaukiu namu kurima smile.gif My Webpagene visai apie klasika,bet patarimai geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 07 05, 12:35)
Drauge ilgai ieskojus visam namui uzsisake baltas duris "fabrikelyje", kuris isikures kazkur Dvarcionyse, reiktu vaziuot i vieta ir ziuret.
Ju tel. 8 683 16017
Jie liko patenkinti tiek kokybe tiek kaina, as maciau gyvai - tikrai grazios smile.gif
Bijau pameluoti, bet kaina minejo lyg ir ~800lt, o uzsakant visam namui speju ir dar geresne gavosi.

O uosines medines durys man labai patiko parodoje "Resta" dalyvavusios imones www.kazliskes.lt Uosiniu, su facetuotais stikliukais kaina berods 1000lt (vien vienas facetuotas stikliukas ~50lt, siose duryse ju buvo 4vnt.), bet uzsakant visam namui kainos ir cia derybu klausimas mirksiukas.gif
Direktorius pasididziavo, kad gamina paaukstintas nestandartines duris futbolininkui Semberui - tai reik manyt, kad jis kokio s... nesirinks rolleyes.gif

Aciu uz "fabrikelio" tel. bandysiu ieskoti ax.gif Jau siandien is nevilties bandziau tartis su vyru, kad pirktumem paprastas pusines duris (beje radom kazkokio(pardavejas atsisake isdauoti gamintoja,tik sake pagaminta Lietuvoje) po 420 ir dazytumem patys unsure.gif beje kokiais dazais reiketu dazyti, berods Jus rasete, kad perdazinejote duris g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 05 liepos 2011 - 21:47
user posted image
user posted image
Ikeliu savo miegamojo nuotrauka, noreciau patarimo ax.gif kaip dazyti sienas, kad neprisimarginti g.gif tie balkiai jau ir liks tokios spalvos kaip yra g.gif Balkis viduryje kambario yra stogdengiu sedevras, apie kuri jau rasiau pries gerus metus unsure.gif dabar jau lieka, tik suktis is susidariusios padeties.
Toje nisoje I nuotrauka, bus lovos galvugalis, kaip manote ar galeciau ta siena tapetuoti ar jau nelabai unsure.gif Antroje matosi vaizdas, ka as matysiu guledama lovoje mirksiukas.gif
Visoms busiu dekinga uz pasiulymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 05 liepos 2011 - 22:26
As tai siulyciau netapetuoti vienos sienos blush2.gif arba viska tapetuociau (pas mus panasus miegamasis ir visas istapetuotas), arba viska dazyciau ir jei jau norisis ryskesniu akcentu, tai pazaisciau su uzuolaidomis, lovatiese, kilimuku. JUms aisku spresti, bet jau pradeda ikyriai badyti akis ta viena tapetuota siena. Pas mane pacia palikta tos akcentines sienos tapetavimui pirmam aukste, bet nutareme nebetapetuoti, o prie progos viska perdazyti ir jokiu tapetuotu pavieniu sieneliu. Dar neissitapetavau, o jau uzede biggrin.gif Siaip tai tik papildomas galvos skausmas, renkantis tinkamus tapetus, paskui skausmas derinant visa kita prie ju, o galiausiai supranti, kad tai tik mados klyksmas, is kurio grozio ne kazin kiek ax.gif Na cia tik mano tokia nuomone, darykite kaip jums labiau patinka, nes tai jau is tos srities, kur "grazu-negrazu", todel labai subkjektyvu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 05, 22:46)
Aciu uz "fabrikelio" tel. bandysiu ieskoti  ax.gif Jau siandien is nevilties bandziau tartis su vyru, kad pirktumem paprastas pusines duris (beje radom kazkokio(pardavejas atsisake isdauoti gamintoja,tik sake pagaminta Lietuvoje) po 420 ir dazytumem patys  unsure.gif beje kokiais dazais reiketu dazyti, berods Jus rasete, kad perdazinejote duris  g.gif


Prasom 4u.gif Jei aplankysite ta fabrikeli, parasykite ispudzius smile.gif
Drauge apibudino taip: jos MB visur visas duris apziurejes, per draugus gavo to "garaziuko" kontaktus, nuvaziavo, apziurejo ir zmonai telefonu tepasake "Tau patiks" lotuliukas.gif Ir is tiesu - jai patiko bigsmile.gif Beje man irgi thumbup.gif

O savo faneruotas duris daziau dazais Sadolin Masterlux 15.

Del miegamojo - pamacius vaizda as visgi buciau linkusi balkius sviesinti. Dabar jie akivaizdi ir ryski lubu sarama. Jei jie liktu tamsus, tada graziau butu jei ju atsirastu dar kur nors (kad ir be funkcijos), jie taptu tarsi kambario dekoras, tada ir vienas kitas smulkus baldelis galetu buti tokios pat spalvos. Bet patalpa nera didele, todel tamsesni objektai ja siektiek "sukapos" i dalis.
O viska susviesinus (dazais arba tapetais), patalpa igautu vientisumo.
Del nisos tapetavimo - jei ji butu staciakampe proporcinga, tada apie toki varianta gal ir galima butu pagalvoti, bet dabat ji ypac astriakampis trikampis, kuris istapetavus taptu dar ryskesnis, taip dar labiau isrysketu visi patalpos "sujungimai". O tai juk miegamasis, cia jus turetu apgaubti minkstumo ir svelnumo jausmas mirksiukas.gif Todel kuo kambariukas bus nuosaikesnis ir vientisas, tuo bus graziau - bent jau man smile.gif
Ar nera galimybes lovos statyti ne i nisa, o priesais langa g.gif

Keli palepiniai sprendimai:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 liepos 2011 - 23:29
Daugaiu mediniu konstrukciju pridet negaliu, spalvos balkiu keisti taip pat jau negaliu,kai ir lovos vietos (jau isvedziota elektra) nes jau pradejo dirbti apdailininkai, kita savaite nuglaistys ir turiu pasirinkti dazu spalva doh.gif o jeigu viska balta ir lubas ir sienas g.gif ar sienas kitokias g.gif o grindys sviesesnes uz balkius kaip ziuretusi, nes grindu tokiu tamsiu nenoriu g.gif
Atsakyti