Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Kasiopeja, aciu uz gera minti, reikes pabandyt 4u.gif

Naa, merginos, jei buciau pirma karta papuolus i toki Rietavo turgu, i koki snd nuvaziavau... buciau daugiau niekada nevaziavus doh.gif visiskai nieko nenusipirkau, puse prekybininku visai nebuvo kazkodel, o kita dalis liekanas kazkokias pardavinejo doh.gif Tai va, sekmes reikalas tie blusu turgeliai visgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 02, 08:04)
Sveikos gyvos 4u.gif

Rodau savo zadetaji projekta ax.gif
user posted image

Turejau nupirkus tik lempos stova is turgelio ir medziagos gabala is audiniu parduotuves smile.gif

user posted image

Sveikos ieškau ir aš idėjų...na ta lempa ir pagalvėlės thumbup.gif kaip man gražu...piukus darbelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liniuxxx, labai dailus audinukas. kiek metras mazdaug?
Atsakyti
Sveikos, gal kas zino ar dar veikia skyrup http://www.skyrup.lt/
Kaune?
-siunciau Silainiuose gyvenancia kolege paziureti kas ten kaip sestadieni, sako durys uzdarytos, ner net darbo laiko parasyto ant ju. skambinu siandien-tel atjungtas...........
tai negi jau uzsidare????
Atsakyti
lempa tikrai per daug perkrauta, kutai virsuje ir apacioje, plius dar tie nerinukai jau ir taip puosnus, nuimciau as kazka smile.gif
Atsakyti
As kutukus gal perdeciau ant pagalveliu kampuciu.
Atsakyti
help.gif siandien aplekiau kelis duru gamintojus, prekiautojus Vilniuje ir neradau to ko noriu unsure.gif tik labai jau keistai i mane ziurejo, jau maniau pirsta prie smilkinio pasukios unsure.gif noras toks paprastas- mediniu baltai dazytu duru rolleyes.gif Pasidalinkit savo patirtim, kur gavote ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal pagelbėsit. į vonią ieškau ažūrinės lentynelės, baldų rankenėlių ir kabliukų.
va kažką tokio
http://www.butikas.l...-lentynele.html

Vilniuj apšliaužiojau visas didžiųjų prekybcentrių interjero pardes. jei yra galbūt tinkamas kabliukas, nėra lentynelės ir pan.
gal bus idėjų, kur dar paieškot? galėčiau ir siųstis, jei tik žinočiau iš kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 07 04, 23:48)
help.gif siandien aplekiau kelis duru gamintojus, prekiautojus Vilniuje ir neradau to ko noriu  unsure.gif tik labai jau keistai i mane ziurejo, jau maniau pirsta prie smilkinio pasukios  unsure.gif noras toks paprastas- mediniu baltai dazytu duru  rolleyes.gif Pasidalinkit savo patirtim, kur gavote  ax.gif



Drauge ilgai ieskojus visam namui uzsisake baltas duris "fabrikelyje", kuris isikures kazkur Dvarcionyse, reiktu vaziuot i vieta ir ziuret.
Ju tel. 8 683 16017
Jie liko patenkinti tiek kokybe tiek kaina, as maciau gyvai - tikrai grazios smile.gif
Bijau pameluoti, bet kaina minejo lyg ir ~800lt, o uzsakant visam namui speju ir dar geresne gavosi.

O uosines medines durys man labai patiko parodoje "Resta" dalyvavusios imones www.kazliskes.lt Uosiniu, su facetuotais stikliukais kaina berods 1000lt (vien vienas facetuotas stikliukas ~50lt, siose duryse ju buvo 4vnt.), bet uzsakant visam namui kainos ir cia derybu klausimas mirksiukas.gif
Direktorius pasididziavo, kad gamina paaukstintas nestandartines duris futbolininkui Semberui - tai reik manyt, kad jis kokio s... nesirinks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 07 05, 11:35)

Direktorius pasididziavo, kad gamina paaukstintas nestandartines duris futbolininkui Semberui - tai reik manyt, kad jis kokio s... nesirinks rolleyes.gif

cha.
paprastai sportininkai protu negali pasigirt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 07 05, 13:18)
cha.
paprastai sportininkai protu negali pasigirt lotuliukas.gif


Na nereikia pamirsti, kad salia jo yra panele O. Zlatkovaite, kuri i "kvaila moteriske" bent jau man nepanasi mirksiukas.gif
Taigi, speju, kad paradui ju busimuose bendruose namuose (bute Senamiestyje) vadovauja butent ji smile.gif ir reikia manyti, kad turi patareja - atchitekta ar interjero dizaineri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 liepos 2011 - 14:03
Merginos, kadangi as nelabai zinau visokiu jusu provansisku daiktu kainu, tai tik is principo parasau uz ko siandien akis uzkliuvo: provanso stiliaus baltas komplektukas: dvi kedes, dviviete sofute ir staliukas akmeniniu virsum ( tas virsus tai toks ne i tema man pasirode, bet nzn g.gif ) - traukti roziniu brokatu - 4700 Lt. Nei autentiskumo, nei kokybes nzn. Gobelenas nenusidevejes ( is arti neziurejau, nes labai uzkrauta, bet is toliau skyliu nesimate) man pasirode nesvietiskai brangu...
Angliski kavos servizo atskiri vienetai. Gamintojai skirtingi, bet dydis vienodas. Puodeliai su lekstutem ir desertines lekstutes. po 3 - 5 Lt /vnt. Dekoruoti koralo spalva ( gal rozine ar raudona - nzn kaip ten ja pavadint). Kadangi tai ne mano stilius tai nieko pakomentuoti negaliu, bet maciau kad anksciau buvo foto ikelta panasiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 05 liepos 2011 - 14:35