Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

Sveikos gyvos 4u.gif

Rodau savo zadetaji projekta ax.gif
user posted image

Turejau nupirkus tik lempos stova is turgelio ir medziagos gabala is audiniu parduotuves smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 02 liepos 2011 - 19:05
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 02, 20:04)
Sveikos gyvos 4u.gif

Rodau savo zadetaji projekta ax.gif

del tu kutuku ant lempos neapsisprendziu, ar man grazu g.gif bet audinukas ir bendras rezultatas man super thumbup.gif
Atsakyti
Manau projektas tikrai vykęs mirksiukas.gif
Man ir kutai vietoje, tik gal pats gauptas stovui yra šiek tiek per didelis, bet visumoje žiūrisi gražiai. Lauksime projekto tęsinio smile.gif
.
[quote=Liniuxxx,2011 07 02, 19:04]
Sveikos gyvos 4u.gif

Rodau savo zadetaji projekta ax.gif
Atsakyti
Aciu uz pastebejimus, gal tikrai graziau butu be kutu g.gif
O pati lempa statysis ant stalo, tai stovas labiau matysis ax.gif

Na ka, ryt paskutini karteli guru guru i Rietavo turgeli, paskui pabegam is pajurio, tai is Kauno jau tolokai vaziuot bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 02, 19:30)
Aciu uz pastebejimus, gal tikrai graziau butu be kutu g.gif
O pati lempa statysis ant stalo, tai stovas labiau matysis  ax.gif

Na ka, ryt paskutini karteli guru guru i Rietavo turgeli, paskui pabegam is pajurio, tai is Kauno jau tolokai vaziuot bus smile.gif

audinys tiesiog nuostabus wub.gif ! Kutukus gaubto virsuje tikriausiai palikciau, o apacioje tikrai ne - labai sutrumpina sviestuvo kota ir atrodo nebeproporcingai. Be to ir pagalveles gaunasi per kuklios pagal toki gausiai dekoruota sviestuva.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 07 02, 20:45)
audinys tiesiog nuostabus  wub.gif ! Kutukus gaubto virsuje tikriausiai palikciau, o apacioje tikrai ne - labai sutrumpina sviestuvo kota ir atrodo nebeproporcingai. Be to ir pagalveles gaunasi per kuklios pagal toki gausiai dekoruota sviestuva.


Ikalbejot, taip ir padarysiu -paziurejau, kad tikrai be apatiniu kutuku geriau atrodo, aciu uz patarimus visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 07 02, 21:04)
Sveikos gyvos 4u.gif

Rodau savo zadetaji projekta ax.gif



Labai grazu smile.gif spalva ypac man prie sirdies smile.gif o kutukus tai deciau ir virsuj, ir apacioj, tik mazesnius gerokai. o jei situos palikciau, tai tik virsuj tada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 02 liepos 2011 - 21:39
laaabai grazus audinys wub.gif
Atsakyti
Man irgi kutai apacioj per dideli.
Kai bus be ju, prasom rezultata i eteri biggrin.gif
Atsakyti
... o kad gero daikto vėjais nepaleisti, kutus nuo lempos apačios prisiūk prie pagalvėlių kampų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 07 03, 03:19)
... o kad gero daikto vėjais nepaleisti, kutus nuo lempos apačios prisiūk prie pagalvėlių kampų  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 07 03, 02:19)
... o kad gero daikto vėjais nepaleisti, kutus nuo lempos apačios prisiūk prie pagalvėlių kampų  bigsmile.gif


Sauni mintis bigsmile.gif
O audinis tikrai nuostabus...
Atsakyti