Įkraunama...
Įkraunama...

Vynai

QUOTE(vivulyte @ 2012 10 22, 20:39)
Man tai skaniausias Old Tbilisi smile.gif Tiek raudonas, tiek baltas.. .smile.gif



Pritariu,skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2012 10 22, 20:52)
Frontera Late Harvest, saldus, be nuolaidos 16,99
user posted image


drinks_cheers.gif skanus šis. Dar pasiūlyčiau kinų vyno su abrikosais arba slyvomis bigsmile.gif tiesa, be akcijos jis kainuoja apie 30 litų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 10 23, 04:59)
MAximoj akcija vynui. pasiulykite gera, skanu, saldu vyna ? g.gif


Lietuviskas Voruta mirksiukas.gif Ypac vysniu ax.gif Labai lengvas, saldus.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 10 22, 19:50)
Čilės Frontera, Argentinos Trivento baltas  ir raudonas ax.gif


QUOTE(Amour @ 2012 10 22, 21:34)
Lietuviskas Voruta  mirksiukas.gif Ypac vysniu  ax.gif Labai lengvas, saldus.


Per akcijas aš būtent šiuos ir perku, tikrai skanūs smile.gif. Ypač Trivento apsimoka per akcijas pirkti, nes šiaip kainelė kandžiojasi.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 10 22, 19:59)
MAximoj akcija vynui. pasiulykite gera, skanu, saldu vyna ? g.gif

Gewurstraminer vynas(cia vynuiogiu rusis),nors kartais raso,kad sausas,bet is tikruju nejauciu to sausumo.Maximoje kainuoja apie 30lt thumbup.gif Gamintojas berods vadinasi Columbia.Jokio kito negeriu,nors megstu irgi saldesni smile.gif
Atsakyti
Old Tbilisi man patys skaniausi vynai, skanesnių dar nesuradau, kai vynams būna akcija visuomet užsiperku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 10 23, 11:51)
Old Tbilisi man patys skaniausi vynai, skanesnių dar nesuradau, kai vynams būna akcija visuomet užsiperku  wub.gif

Šie man irgi patys skaniausi ir šiaip gruziniški vynai mano favoritai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 10 23, 09:21)
Gewurstraminer vynas(cia vynuiogiu rusis),nors kartais raso,kad sausas,bet is tikruju nejauciu to sausumo.Maximoje kainuoja apie 30lt thumbup.gif Gamintojas berods vadinasi Columbia.Jokio kito negeriu,nors megstu irgi saldesni smile.gif



Sitas liuks wub.gif , ir as ji perku visada thumbup.gif
Atsakyti
taip,gruziniski ir ciles vynai patys nuostabiausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
vasara mano netycia atrastas ir visu draugu vyno megeju ivertintas MURIEL Rioja (Ispanija). Tiesa kolkas baltas, raudono nelabai geriu, tai nemeginau, bet manau prie progos bus isbandyta thumbup.gif kaina apie 24 Lt (nors neseniai maximoj buvo uz 18 akcija)

nemoku ikelti nuotraukos, tai nuoroda butelio cia: http://www.bodegasmu...s/Mu_Blan_i.pdf


dar kazkada labai megtas raudonas pietu afrikos vynas ROODEBERG. Bare siuo metu progos laukia baltas - tad atsiliepima galesiu parasyti veliau, kai paragausiu smile.gif kaina apie 29 Lt

tokie: http://www.roodeberg.com/products/

ir dar vienas baltas vertas demesio: Wolf Blass EAGLEHAWK[B]. Nepamenu kiek kainuoja, apie 24 Lt gal, seniai nebegeriau.


pigesniu nei 23-25 Lt vynu neperku, nemanau, kad jie gali lygintis kokybe su brangesniais, kad ir kaip kas juos girtu smile.gif na, bet kiekvienas savaip gyvenam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donnaM: 28 spalio 2012 - 16:36
Man patys skaniausi ir neprilygstami vynai yra MERLOT Kaina nuo 30lt

user posted image
Atsakyti
Na idedu ir as savo mylimiausius vynus. Tiesa,is pradziu megdavau raudonus saldzius vynus, bt po to supratau,kad jie man per sunkus... Po to perejau prie baltu (saldziu), tada pirkdavau tik J.P.Chenet. Po to paragavau to paties gamintojo sausa vyna ir vel supratau,kad saldziu nebenoriu:) Ir stai,paskutinis mano bandytas vynas yra Pasqua (baltas.sausas). Patikekit,nenusivilsit,tikrai skanus,nei trupucio nesijaucia to'sausumo',lengvo skonio,be jokiu nereikalingu ataskoniu,skaidrios spalvos,zodziu rekomenduoju;) Esu isbandziusi daug vynu siaip, kurie cia teoj pamineti, tai apsistojau ties Pasqua:) user posted image
user posted image
Tiesa, dar tureciau pamineti apie rozinius vynus, kuriu skoniu irgi nenusivyliau:)
Atsakyti