Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Ar tokiu buna?........ turime viena tokia, bet ji dar nuo mano vaikystes (1976 metu leidimo)........ mano panele dar tik didziasais raides moka, bet labai skaityti nori, kiek teiravausi knygyne tai pardavejos matyt tingi knistis, labai nustemba mano klausima isgirdusios 4u.gif 4u.gif ......... taigi gal kas tokiu naujai pirktu turit, gal galit pavadinimus pasakyti ir autorius, zinociau konkreciai ko ieskoti ax.gif ax.gif
Atsakyti
Buvau šiandien knygyne ir specialiai žvilgtelėjau. Radau kelias lietuviškas pasakas, kuriose tekstas didžiosiomis raidėmis: "Kaip genys eglę kirto", "Lapės ir gaidžio draugystė". Daugiau neprisimenu. Jos tokios nestoros.
Atsakyti
Aciu Manguste....... nupirkau savo mazajai skaitytojai dar kelias knygutes, ju pasirodo buna ir ne tiek mazai, paprasciausiai reikejo i kita knygyna nueiti wink.gif ...... vienas yra netoli darbo tai ten ko paklausi to negausi........ nei pratybu vaikui gaunu, viskas kruvomis sudeta, o jos tingi ziureti ir pasako kad nebuna tokiu. matyt daug lengviau pasakyti nei ieskoti....... nuejau i normalu knygyna kur knygos graziai isdeliotos apziurejau radau kelias......
Atsakyti
Mes begalo mylim knygutes wub.gif wub.gif wub.gif , labai patinka su uzduotim reikia nors dariti, labai lavina mano angeliuka 4u.gif jau pro knygas nepraeina visad jei pamato is sirenka knygute ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Superines yra sios knygutes is serijos "liesk ir mokykis", mano ir metinuke, ir trimete jas apsikabinusios diena nakti buna ax.gif
1 knyga
2 knyga
3 knyga
Atsakyti
o šitą knygutę galite internete perskaityti :
Kikas
Atsakyti
Aš irgi savo mažajam intensyviai ieškau knygelių,bet nieko tinkamo nerandu verysad.gif
Vieną turim apie šuniuką sargiuką bet ten smulkūs paveikslėliai tik tiek kad paspaudus mygtuką šuo loja thumbup.gif
Dar vieną turim storais lapais apie mašiną kuri laimėjo lenktynes,bet jam ji neįdomi schmoll.gif
Atsakyti
Pijausmama, neliudek smile.gif mes irgi turim lygiai tokia pacia knygele, tik mums jau 1,9 men., tai kai buvo mazesnis irgi tiek ir tebuvo idomu, kad ji groja, bet dabar pastebejau, kad keiciasi poziuris. As jam vis rodydavau, kur suniukas, kur kiaule, kur batas ir t.t. Dabar sia knygele pasideda ir varto ir man rodo kiekviena gyvuneli ir pamegdzioja kaip jis sako. O juokingiausia biggrin.gif tai kad ant kurmio rodo "tipo' kad jam 1-eri metukai. gal jam tas piesinukas toks keistas ar kaip g.gif .
Atsakyti
na mes irgi knygutes tik muzikinemis edomimes
Atsakyti
Sveikos mamytės,

noriu pasiūlyti nuostabią knygą. Joje pateikiamos paprastos pasakėlės, kurias vaikams galite skaityti vakarais. Tačiau jos ypatingos, ugdančios vaiko meilę Dievui, pagarbą tėvams, supratimą apie šventes, kurias prekybininkai pavertė blizgančia atrakcija (kalbu apie Kalėdas), supratimą apie mirtį, mokymosi džiaugsmą ir pn. Prieš kiekvieną pasaką yra komentaras kada ir kaip geriausia tą pasaką skaityti vaikams. Tos pasakėlės, žinoma, jūsų vaikų nepadarys dorais žmonėmis, tačiau galbūt pravers jauniems tėveliams, kurie nelabai žino kaip pradėti pokalbį su vaikais temomis, kaip jau ir minėjau apie Dievą, mirtį, reklamą, mokyklą ir t.t.

Be to, man ši knyga ir pačiai pravertė... mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano mazoji, kuriai jau 1,8 labai megsta knygutes.. ypac su paveiksliukais.. galim rekomenduoti patiems maziausiems serija knyguciu "Boruzele", "drambliukas" ir kiti, jos kietais virseliais, spalvotos, su trumpais aprasymais ir patvarios.. nebrangios gal 7lt. kita knyga, kuria labai megstam, tai " mokykis su Mile ir jos mama" ji brangesne apie 20 lt, bet joje visi daiktai yra ivardinti.. paaiskinta ka daro mam su mILE IR yra spalvotu, blizganciu aplikaciju kurias vaikas gali paciuzinti... na o musu topas "Saldziu sapnu" pasakaites, yra dvi knygos""namai namuciai" ir "fantaziju salis"jose trumpos labai idomios pasakaites, grazios iliustracijos, kieti puslapiai.. kiek ziurejau pigiausiai nusipirkti galima rimi, ten kainuoja apie 17 lt.. mano manymu tikrai verta..
Atsakyti
mano mažajai labai patinka knygelė "atsargiai mažyli" alma litera leidykos knyga ji su atidaromais langeliais ir pati mylimiausia nors jau mintinai žino kas po kuriuo langeliu nupiešta smile.gif
Atsakyti