Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Masa, manau kad tiks! thumbup.gif Tu saunuole, o as tai pritingiu tokius dalykus paciai daryt. Nors atsimenu is savo vaikystes, megstamiausi mano dalykeliai ir zaisliukai budavo butent paciu tevu rankomis padaryti smile.gif . Cia lyrinis nukrypimas, bet labiausiai mylejau tokia skudurine lelyte, kuria tevelis pasiuvo...tuoj apsizliumbsiu....
Atsakyti
QUOTE (Maša @ 2004 01 23, 14:43)
O aš knygyne apžiūrėjau "Timo nuotykius". Labai idėja patiko, bet pinigų pagailėjau unsure.gif . Tai dabar bandau padaryti dukrai panašią knygutę rankiniu būdu. Radau visokių medžiagų, folijos, smulkaus švitrinio popieriaus, viską klijuoju tarp dviejų vatmano lapukų (vienas iš jų iškarpytas, kad pro skyles išlįstų medžiaga) ir pripaišau visokių paveiksliukų rolleyes.gif Turiu jau kelis tokius lapukus, kai daugiau pridarysiu, paprašysiu vyro, kad darbe įrištų. Gausis knygutė tongue.gif
Tik nežinau, ar dukrai tokia naminė knyga tiks unsure.gif ?

Kokia saunuole mamyte. clap.gif thumbup.gif

As gal pasiskolinsiu jusu ideja, labai jau ji man patiko biggrin.gif
Atsakyti
MES KADANGI JAU DIDESNI, TAI KNYGELE APIE SKAICIUS NUPIRKAU SKAICIAI- PASUK IR PERSKAITYK. LABAI PATINKA MANO MAZULEI, RAIDES JAU BEVEIK VISAS PAZISTA, TAI NEPRIREIKE KNYGUTES APIE JAS, BENT JAU KOLKAS. SAVO VARDELI KOMPIUTERIU SUMAIGO, JAU BE PASAKYMU
Atsakyti
mestai skaitom apie meskuti,kitos ir neiduosi.Kekviena vakara skaitom vis kita,nes keturias knygeles turim.O ar galetumet pasiulit ka nors su skaiciais ir kad raides galetu mokytis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (cini-mini @ 2004 01 23, 15:49)
MES KADANGI JAU DIDESNI, TAI KNYGELE APIE SKAICIUS NUPIRKAU SKAICIAI- PASUK IR PERSKAITYK. LABAI PATINKA MANO MAZULEI, RAIDES JAU BEVEIK VISAS PAZISTA, TAI NEPRIREIKE KNYGUTES APIE JAS, BENT JAU KOLKAS. SAVO VARDELI KOMPIUTERIU SUMAIGO, JAU BE PASAKYMU

ohoho, tai bent saunuole mergaiciuke, o mano kadras , kad ir vyresnis bet dar tik iki 10 skaiciuoti ant pirsciuku moka, o siaip skaicviu dar nepazista, 0 raidziu irgi tik kai kurias blink.gif
Atsakyti
Maciau isleistas dvi labai saunias knygutes "Mazieji padejejai". Viena apie uki, kita apie garaza (tiksliu pavadinimu nepamenu). Jose yr juostutes, kurias patraukus, paveikslelis pajuda. Pavyzdziui, "padek vistai nulipti nuo kiausiniu" - vaikutis patraukia juostute ir vista palieka savo guzta. Taip pasikelia ir garazo durys, masinos ir t. t. Man labai patiko, kaina apie 12 lt. Tik kad mes jau gal per dideli, dabar skaitom "rimta" knyga - "Didziaja sodziaus knyga".
Atsakyti
O mes neseniai nusipirkom tris knygeles "Baime", "Jausmai" ir "Draugyste". Ir mano sunui jos labai patinka - tenka skaityti visas is eiles. Kai parodziau ir pasakiau apie ka, jis is karto pasirinko knygele apie baime. Ir kiekvienam puslapi randa ka pats pasipasakoti - ko bijo ir ko nebijo... Oi kiek snekos buna... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (laurencija @ 2003 07 12, 08:12)
O as tai uzvakar nupirkau labai labai faina knygele - "Skaitymas su paveiksleliais". 2 metuku vaikui - pats tas. Parasyti trumpi pasakojimai spausdintinemis raidemis, kiekvenam sakiny vietomis iterpta vietoj zodziu po keleta paveiksliuku, kuriuos vaikutis turi "perskaityti" - ivardyti. Labai smagu, moko sekti teksta, vaikutis tikrai jauciasi itrauktas i skaitymo procesa.
Ir, sakyciau, knygele nebrangi - kainuoja 11 Lt, bet yra storais virseliais, kokybiskas popierius...

Kur pirkai - perverciau keleto knygynu lentynas ieškodama sūnui knygutės vasarai, kad skaityti nepamirštų. Jis kaip tik pradeda - sujungia skeimenis, perskaito žodį spausdintinėmis raidėmis. Bet nieko neradau tinkamo, keletą tokų nespalvotų.
Atsakyti
QUOTE (laurencija @ 2003 07 12, 08:12)
O as tai uzvakar nupirkau labai labai faina knygele - "Skaitymas su paveiksleliais". 2 metuku vaikui - pats tas. Parasyti trumpi pasakojimai spausdintinemis raidemis, kiekvenam sakiny vietomis iterpta vietoj zodziu po keleta paveiksliuku, kuriuos vaikutis turi "perskaityti" - ivardyti. Labai smagu, moko sekti teksta, vaikutis tikrai jauciasi itrauktas i skaitymo procesa.
Ir, sakyciau, knygele nebrangi - kainuoja 11 Lt, bet yra storais virseliais, kokybiskas popierius...

Kazkada maciau centriniam knygyne... bet mano vaikis dar buvo per mazas. O dabar reiks paieskot. Gerai, kad priminei wink.gif clap.gif
Atsakyti
Vilniaus centrinej universalinej parduotuvej "Pegaso" knygyne yra sauniu nukainuotu knygu vaikams -the english-lithuanian picture dictionary - knyga , kurioje pilna iliustraciju ir 3000 lietuviu-anglu zodziu, kainuoja...9 litus. Aanalogiska knyga, tik lietuviska - irgi 9 litai (Tai kaip zodynas -iliustruota enciklopedija), o piesiniu albumas vaikams su lietuviu-prancuzu zodziais - 6 litais. NU svietas nemate kaip pigu.. Sios knygos anksciau 3- 5 kartus brangesnes buvo. Rekomenduoju
Atsakyti
O kuriam aukste tas knygynas?
Atsakyti
QUOTE (Auges @ 2004 08 12, 06:27)
O kuriam aukste tas knygynas?

jei teisingi atsimenu - pirmame aukste. Jis didelis, pastebesi smile.gif
Atsakyti