Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

QUOTE (Shinshila @ 2003 12 22, 23:14)
Pritariu - labai puiki knygele ir maniskiui metinukui. Dar neblogu pirkau prancuzu kulturos centro knygynelyje. Pvz. Raudona knygele - vien raudoni daiktai su fakturomis, melyna - melyni, zalia - zali. Viskas juda, traukosi - padaryta labai subtiliai prancuziskai.

O kur yra tas prancūzų knygynėlis? Gal adresą galėtum parašyti?
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 12 19, 18:53)
Oi, Nikitta, as irgi tokios knygeles noriu!!!! Kur ja pirkot?

As tai maciau Maxima bazeje prie Gariunu. Tikrai labai faina kygute. Pirksiu ir as, po eglute padesiu newyear.gif
Atsakyti
Na, maniske irgi gaus visa kruvele knyguciu smile.gif Kol kas knygos- vienintelis dalykas, kuriuo domisi. Atsiseda sau viena ir skaito, jau pazistam kai kurias raides, tai bando rast jas tekste. Vis neatsibosta Triusiu namas ir Triusiu ukis, ypac kad ten daiktai nupiesti ir ju pavadinimai apacioj parasyti. Tai tokia protinga jauciasi, atpazista kas nupiesta ir sako:" Cia parasyta apelsinas..." wink.gif smile.gif Vienu zodziu, tikrai saunios knygutes tiek mazesniam, tiek didesniam.
O Kaledu senis isvaiksciojes ne viena knygyna pagaliau rado ta isgirtaja "Mano pirmoji knyga" smile.gif Tikrai sauni ir naudinga knyga, na, cia mamai taip atrodo wink.gif Tik gaila, kad daiktu pavadinimai surasyti mazosiom raidem, o mes ju kol kas nesimokem, na, bet ismoksim thumbup.gif Dar senelis rado sauniu pasakeliu smile.gif O mazes mociute greit pagriebe pora knyguciu su delionem. Nes labai jau patinka jai paskutiniu metu jas deliot (aisku, su mamos pagalba wink.gif ). Matem ir Suniuko Timio namus, bet ten man rodos patiems maziausiems, ja galima drasiai duot vartyt ir metu neturintiems. O mums, dickiams, jau norisi daugiau teksto, paprasciausiu uzduoteliu... Taigi gaila, kad anksciau tokios knygutes nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Radau tuos Timo nuotykius pasilaiciu Maximoje, ir dar siandien maciau knygyne riesais vaiku pasauli. Nors maniskui jau 2, net vis tiek nupirkau su viltimi, kad ciupines ir gales pojucius lavinti smile.gif Jei nebus idomu, tai padesim i spinta ir palauksim broliuko ar sesutes wink.gif
Atsakyti
Gal zinot kas kokiu saitu , kad butu galima pirkti mazyliams lietuviskas knygeles internetu?
Atsakyti
http://www.super.lt
http://www.books.lt

Tikrai daug knygeliu, tik gaila, kad pristatymas i uzsieni brangokas- bet ko nepadarysi del savo mazylio smile.gif
Kazkur buvo Viksrelis nemazai adresiuku prirasius, gal Geri interneto psl. ???
Atsakyti
Gavom dovanu labai gera leidyklos "musu knyga" knygele "Mano sode. zaidimu knygele". Ten visi paveiksliukai tampa erdviniais ir juda, pvz. paukstyte maitina pauksciukus lizdelyje, varlyte sokineja nuo lapo ant lapo, voras audzia voratinkli.
Atsakyti
Aha, labai labai grazi knygele. thumbup.gif Mes irgi gavom dovanu, bet as jau ir pati buvau nuziurejus knygyne wink.gif Pati net abstulbau- nieko panasaus nebuvau macius, jau taip graziai tie karpiniai "atgyja". Mazei irgi labai patiko thumbup.gif O ir nupiesta labai graziai, taip vaikiskai, spalvingai ir svarbiausia- suprantamai wink.gif
Atsakyti
Taip. Musiskiam irgi ta knygute (Mano sode) labai patinka. Pirma syki ziuredamas krykste nerealiai apstulbes. Ka ie besakyti - ir teveliams si knygute gan maloni. Yra ir daugiau sios serijos knygeliu. Gal veliau dar nors viena reiks nupirkt maziukui. thumbup.gif
Atsakyti
Ko tai nemaciau sitos knygeles huh.gif Kur ja rasti? Kokios leidyklos?
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir isrinkau i viena sarasa dauguma pasiulytu knygeliu, jei ka praleidau, prasau papildykit: biggrin.gif
- Mus supantis pasaulis
- Gyvuneliu seimos
- Skaitymas su paveiksleliais
- Kas kieme? Ir ka kalba?
- Jakubeno abecele
- Dziungles. Kates.
- Triusiukas Taskutis
- Katinelis ir gaidelis
- Zuikis Puikis
- Voro vestuves
- Maisas obuoliu
- Triusiu namas
- Suniukas Amsiukas
- Kur mano namuciai?
- Triusiu ukis
- Triusiai atostogauja
- Kiemo gyventojai (keiciasi piesinukai)
- Mano pirmoji knyga
- Mano sode. Zaidimu knyga (piesiniai juda)

Puslapiai, kur galima internetu uzsisakyti:
www.super.lt
www.books.lt
www.patogupirkti.lt
Atsakyti
Internetu dar galima užsisakyti www.knyguklubas.lt

O aš knygyne apžiūrėjau "Timo nuotykius". Labai idėja patiko, bet pinigų pagailėjau unsure.gif . Tai dabar bandau padaryti dukrai panašią knygutę rankiniu būdu. Radau visokių medžiagų, folijos, smulkaus švitrinio popieriaus, viską klijuoju tarp dviejų vatmano lapukų (vienas iš jų iškarpytas, kad pro skyles išlįstų medžiaga) ir pripaišau visokių paveiksliukų rolleyes.gif Turiu jau kelis tokius lapukus, kai daugiau pridarysiu, paprašysiu vyro, kad darbe įrištų. Gausis knygutė tongue.gif
Tik nežinau, ar dukrai tokia naminė knyga tiks unsure.gif ?
Atsakyti