Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Mes ir turim "Triusiai atostogauja" - is tos pacios serijos, su triusiais ir atverciamais langeliais. Nuo puses iki pusantru metu vaikas pietaudavo tik rankose turedamas ta knyga biggrin.gif Dabar meile atveso, nes bibliotekele gerokai pasipilde kitom knygutem.
Maciau tokia sulankstoma knygute kaip garmoska, kieta, nediduko formato su piesinukais ir skaiciukais ir raidytem. Manau, liuks dalykelis. Mes tokia turim su naminiais gyvunais, bet be raideliu. Ir kainuoja tik apie 4 litus
Atsakyti
QUOTE (vepla @ Penktadienis, 05 Gruodžio 2003, 11:54)
Mes tokia turim su naminiais gyvunais, bet be raideliu. Ir kainuoja tik apie 4 litus

Mes irgi tokia turim tongue.gif tik knygele su triusiais Nr. 1 Reiks ir kitas supirkti is tos pacios serijos smile.gif
Atsakyti
Neseniai nupirkau IKI parduotuveje, knygele su stebuklingais paveiksleliais. Kaina apie 12 LT. Paverti vienaip - vienas paveikslelis, paverti kitaip - kitas. Pvz.: tupi vista, salia guli kiausininai, o siek tiek pakreipus paveiksliuka, jau matosi, kad is kiausinio issirito visciukas. Adomas buvo suzavetas! Maciau dvi sitos serijos knygutes. Gal Kaledu senis atnes rolleyes.gif Adomui ir antra biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažajai dabar užėjo šišas plėšyt knygutes mad.gif Anksčiau niekad taip nedarydavo, net plonais lapais kuo gražiausiai vartydavo, o dabar sugeba suplėšyti net ir storas kartonines blink.gif Ir niekaip neišeina išaiškint, kad taip negalima. Atimam, tai rėkia, o kai tik gauna, iškart taikosi plėšt. Davėm plėšyt visokius reklaminius bukletus, tai tų neplėšo, tik knygutes. mad.gif
Ir ką su tokia plėšytoja daryt?
Atsakyti
QUOTE (Masa @ 2003 12 09, 23:13)
Mano mažajai dabar užėjo šišas plėšyt knygutes mad.gif Anksčiau niekad taip nedarydavo, net plonais lapais kuo gražiausiai vartydavo, o dabar sugeba suplėšyti net ir storas kartonines blink.gif Ir niekaip neišeina išaiškint, kad taip negalima. Atimam, tai rėkia, o kai tik gauna, iškart taikosi plėšt. Davėm plėšyt visokius reklaminius bukletus, tai tų neplėšo, tik knygutes. mad.gif
Ir ką su tokia plėšytoja daryt?

As daznai duodu saviskiui is Maximos parsinestus bukletus. Jam patinka "vartyti" biggrin.gif, nes yra ir zaisliuku nuotraukyciu, vaikuciai...


O musu topine knygute yra apie avyte. Paciam paskutiniam puslapiuke iklijuota gumine cypsinti avyte. O jos vietoj per visus puslapius iskirpta tokia pati forma. Kiekvienam puslapi yra vienas ar kitas gyvunelis is fermos: arkliukai, parsiukai, vistytes... Tai jau visus gyvuliukus pazista. Neuzmirsta dar ir kiekvienam puslapyje paspaudineti avytes, labai jau smagu jam laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Masa @ 2003 12 09, 11:13)
Mano mažajai dabar užėjo šišas plėšyt knygutes mad.gif Anksčiau niekad taip nedarydavo, net plonais lapais kuo gražiausiai vartydavo, o dabar sugeba suplėšyti net ir storas kartonines blink.gif Ir niekaip neišeina išaiškint, kad taip negalima. Atimam, tai rėkia, o kai tik gauna, iškart taikosi plėšt. Davėm plėšyt visokius reklaminius bukletus, tai tų neplėšo, tik knygutes. mad.gif
Ir ką su tokia plėšytoja daryt?

va va, maniske irgi "suskaito"knygas... O jeigu lapai per stori ir per kieti pleshymui, tai susinervinusi nusviedzia knyga ir eina prie kitu zaislu. Mama ka tik atveze daug graziu lietuvisku knygeliu - ir storais lapais, ir plonais. Tai padejau jas i lentyna - nes nei pati dar skaito, nei man leidzia skaityti - tuoj griebia ir pleshia mad.gif
Atsakyti
Nikitta, as irgi nupirkau ta Alma litteros knygute - fantastiska! Labai sunku susilaikyti neatidavus mazei, mat Kaledoms pirkau. Jai dabar 1, 2 m., tai pats tas bus tas skirtingas medziageles patyrinet biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na siemet kaledu senis pas mus atkeliaus knygutem apsiginklves biggrin.gif Mociute (tiksliau prosenele) nupirko "triusiu nama", o stai as vakar neatsilaikiau pries nauja knygele, tik vat pavadinimo tai cmmm? Ar tai kiemo gyventojai ar tai kaskas panasaus. Bet esme ta, kad kai atsivercia lapas pradeda judeti ivairus paveiksliukai-labai spalvinga ir ydomi knygele (bent jau mums su teciu tai tikrai laugh.gif ) Ju yra trys serijos-miske, juroje, kieme. O radau ja tik Maksimoje (akropolio), kur beje ir kitos knygeles pigesnes nei knygyne dry.gif
Atsakyti
maniskei dukrytei senelis pries savaite pdovanojo knygele "Mano pirmoji knyga".
Tai dabar vos tik ryte atsibunda - tuoj rodo i ta knyga pirstuku ir net nesutinka rengtis, kol tos knygos nepadedu jai ant keliu blink.gif
Ant knygutes pareasyta, kad ji skirta vaikams 3-6 metu. Bet tai ne trukdis, patikekit wink.gif Ten labai mieli paveiksliukai, daiktai rusiuojami i tam tikras grupes, atskiras puslapis spalvoms mokytis, laikrodziui pazinti, raides mokytis ir skaiciuoti... na, bet visa tai - vyresniems, o mano pyplei l;abiausiai patinka ten zverelius tyrineti ir vaikucius. Tikrai labai miela knygele...
kaina jos - apie 12 Lt
Atsakyti
QUOTE (nikitta @ 2003 12 04, 10:24)
vakar nupirkau absoliuciai nuostabia knygute- Alma littera isleista Suniuko Timio Mano namai. kainavo 17lt- brangoka, bet vaikas buvo tiesiog be zado biggrin.gif storais kartoniniais lapais, bet esminis "prikolas" - paveiksliukai su tikrom medziagom, t.y. jei takelis- tai tipo asfaltas is svitrinio popieriaus, jei visciukas- tai minkstas ir svelnus, jei veidrodis- tai "tikras"... vienzo, karstai rekomanduoju visoms, kuriu pypliai nuo metuku iki kokiu keturiu, penkiu...

Oi, Nikitta, as irgi tokios knygeles noriu!!!! Kur ja pirkot?
Atsakyti
QUOTE (Jurga @ 2003 12 19, 08:16)
maniskei dukrytei senelis pries savaite pdovanojo knygele "Mano pirmoji knyga".
Tai dabar vos tik ryte atsibunda - tuoj rodo i ta knyga pirstuku ir net nesutinka rengtis, kol tos knygos nepadedu jai ant keliu blink.gif

Pritariu - labai puiki knygele ir maniskiui metinukui. Dar neblogu pirkau prancuzu kulturos centro knygynelyje. Pvz. Raudona knygele - vien raudoni daiktai su fakturomis, melyna - melyni, zalia - zali. Viskas juda, traukosi - padaryta labai subtiliai prancuziskai.
Atsakyti
QUOTE (Rimaiste @ 2003 12 19, 17:53)
Oi, Nikitta, as irgi tokios knygeles noriu!!!! Kur ja pirkot?

sisip tai Alma Littera knygyne, bet ne Vln. Bet juk sostinej irgi toks turetu but..
Atsakyti