Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Tos musu "musu gyvunai" - super knygytes, atrodo ten jos keturios skirtingos yra, gaila kad ju nebuvo kai mano maza buvo, bet ir dabar tai jos topines knygos, jai, tikriausiai kai ir visiems vaikuciams naturalus gyvunai patinka, o ne ten avangardiniai visokie. O dar maziukams maciau tokias antytes, kaciukai, suniukai kartonines knygutes, pagal ta gyvuna formos irgi turetu tikti ;D
Atsakyti
Tiesa, maniskei dabar labai patinka tokios enciklopediju tipo knygos. Turim apie sunis, arklius, vaikiska enciklopedija, tai atsitempia ir ziuri, o ten juk irgi nuotraukytes, be to labai daug ir ivairiu. dar pastebejau, kad jai patinka, kai paveikslelyje ne vienas gyvunas ar daiktas didziulis nupiestas, o daug smulkiu. Turim tokia vaikiska, kur tarp visokiu gyvuneliu kiekvenam psl. ir voras bei boruzele nupiesti, kiekviena karta kur nors pasislepe, tokie mazuciai. Tai jai taip patinka juos atrast. Del to tos knygutes gyvunelio formos jai jau nebepatinka, nes ten tik apie viena gyvuneli, o jai jau norisi sudetingesniu vaizdeliu  ;)  ;D Bet iki kokiu metu tai pats tas buvo  :)
Atsakyti
o mano mergele tai nuo 3 mėnesių  ;D "skaito" viena neperšlampamą, pypsinčia knygutę su ryškiais paveikslėliais. Dabar jai 8, tai nupirkom dar vieną  :D medžiaginę. Tai jos mėgstamiausias žaislas (turbūt dėl ryškių paveikslėlių).
O šiaip tai jai labai patinka, kai skaitau bile ką, pvz. darbui reikia ką nors skaityti, tai aš garsiai ir skaitau. O ji klauso net išsižiojusi  :smile.gif Jai visai nesvarbu, kad ten apie politiką ar dar kažką...

Šiaip aš manau, kad dabar, kol vaikas dar nelabai supranta apie ką jam pasaokji, tai svarbiausia atitinkamu balso tonu skaityti - ir patiks  ;)
Atsakyti
O kur pirkote ta medziagine? Niekur tokiu nemaciau.

As galvoju gal paciai pasisiuti. Kada nors ir i tinklapi aprasyma sudesiu.
Atsakyti
pirkom ar tai RIMI Žirmūnuose, ar tai Maximoj Akropoly, tiksliai nebepamenu. Bet tos knygutės buvo padėtos "tikrų" knygų skyriuj, kazkur labai žemoj lentynoj...
Manau, gali būti net ir knygynuose. :smile.gif
Atsakyti
Musu topine knyga tai tokia didele Kubilinsko pasaku - leidimo gal 74 metu bet kazkaip sekmingai pas tetuka issilaikiusi. man tai ten paveiksliukai baisoki o ir tu paciu nedaug taip ir speliojam kodel mazoji ja labiausiai megsta gal todel kad didele smile.gif




Atsakyti
Gal kuri turi nusipirkusi sia knygute? Ir kaip ji? user posted image

O si vyresniems, labai idomiai padaryta - reik sukti ratuka ir skaityti zodzius. Si skirta mokintis skaityti; kaina apie 12 lt.

user posted image
Atsakyti
o man ta paskutine knygute nepatiko, skaitymas ir skaiciai neatitinka, juk skaicius dazniausiai anksciau suzino, nei skaityt pradeda, o cia su ta mintim kad kartu mokytis ir to ir to. vaikui reikia suskaiciot , po to raide parinkt, bet galejo skaicius sunkesnius parinkt, o cia tik iki 10, taigi vaikui kuris skaityt mokosi tai jau nebeidomu, nes labai jau gerai zinoma. galejo dvi atskiras knygutes padaryt - mokytis skaityt ir skaiciot, tada liuks butu.
Atsakyti
QUOTE
o man ta paskutine knygute nepatiko, skaitymas ir skaiciai neatitinka, juk skaicius dazniausiai anksciau suzino, nei skaityt pradeda, o cia su ta mintim kad kartu mokytis ir to ir to. vaikui reikia suskaiciot , po to raide parinkt, bet galejo skaicius sunkesnius parinkt, o cia tik iki 10, taigi vaikui kuris skaityt mokosi tai jau nebeidomu, nes labai jau gerai zinoma. galejo dvi atskiras knygutes padaryt - mokytis skaityt ir skaiciot, tada liuks butu.


O as jau galvojau savo atzalelei ateiciai nupirkti... [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/k/sorry.gif[/img]
Atsakyti
Apie knygutes, maciau labai smagias knygutes su lipdukais daugkartiniais, raides, skaicius mokytis  biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Del pacios abeceles visiskai I  o tema apie knygutes, maciau labai smagias knygutes su lipdukais daugkartiniais, raides, skaicius mokytis  biggrin.gif

Gal galėtum parašyti, kur matei tas knygutes ir kaip jos vadinasi?
Atsakyti
taip ir vadinasi su lipdukais wink.gif gaila kad tikslaus pav. nezinau, o dar siandien norfo ;Dj prie saudos rumu Vilniuje labai patiko knygutes naujos, is su lipdukais ir ne ju, reiks kada nusipirkt
Atsakyti