Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Mes irgi kasdien prieš miegą skaitome pasakas. Šiuo metu nori "klasikinių " pasakų: pelenė, snieguolė, raudonkepuraitė.
Tik skirtingose pasakų knygose visos šios pasakos kažkuo skiriasi. Tai paskaičius dar aptarimas vyksta: atsimeni, va toj knygoj tai rašė taip ir taip, o čia- tai šitaip.... biggrin.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif
Gal rekomenduotumėt kokį eiliuotų pasakų ar eileraščių rinkinį? smile.gif
Atsakyti
Ir man butu labai idomu tokie eiliuoti rinkinukai
Is savo puses galiu rekomenduot Nieko rimto leidyklos knygas vaikams, na fantastiskos iliustracijos, su meile atrinkti autoriai. Vis nuperku kokia nors pasitaikius akcijai.
Atsakyti
Mano vaikučiams labai patinka, J. Marcinkevičiaus " Grybų karas", "Voro vestuvės", "Greitoji pagalba", K. Binkio "Kiškių sukilimas" ir t.t. Daug yra įvairių knygučių...
Atsakyti
Vitaminų maištas
Česlovas Navakauskas;

Valentina ir Klementina.
Birutė Pūkelevičiūtė

Skraidantis paršiukas
Birutė Pūkelevičiūtė

Ežio namas
Martynas Vainilaitis

Eiliuotos pasakos
Kostas Kubilinskas

Greitoji pagalba
Justinas Marcinkevičius


Kiaušinių pasakos
Vytautas V. Landsbergis

Poezijos vaikams tikrai yra nemažai. Ir didesniais rinkiniais, ir nedidukais. Labai gražiai iliustruoti yra Z. Gaižauskaitės eilėrasčių rinkiniai.Tuomet K.Navakauskas, N. Morkūnaitė, S.Geda, R.Skučaitė, M. Vainilaitis, ......
Atsakyti
Labas mamytės, labai rekomenduoju neseniai išleistą knygelę su aktorių įgarsintu CD - Rasa Dmuchovskienė "Skruzdėliukas Nežiniukas" . Labai spalvinga, paveiksliukai smulkūs, kiekvieną kartą atvertus vaikai randa kažką naujo. Pasaka susideda iš kelių skyrelių, edukacinė, net suaugusieji išmoksta nežinotų dalykų. Tinka įvairaus amžiaus vaikams. Mažyliai, kurie neskaito patys, gali klausyti CD. Nuotaikingas, įgarsintas su puikia intonacija, miško garsais, ir dainelėm. Tėveliai gali pasimokyti, kaip reikia sekti pasakas. Vyresni vaikučiai patys noriai skaito.
Tik geriausi atsiliepimai iš vaikų.
Atsakyti
http://www.supermama...?...8335&st=420

Čia yra apklausoms skirta tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NMT @ 2015 03 28, 13:24)
Labas mamytės, labai rekomenduoju neseniai išleistą knygelę su aktorių įgarsintu CD - Rasa Dmuchovskienė "Skruzdėliukas Nežiniukas" . Labai spalvinga, paveiksliukai smulkūs, kiekvieną kartą atvertus vaikai randa kažką naujo. Pasaka susideda iš kelių skyrelių, edukacinė, net suaugusieji išmoksta nežinotų dalykų. Tinka įvairaus amžiaus vaikams. Mažyliai, kurie neskaito patys, gali klausyti CD. Nuotaikingas, įgarsintas su puikia intonacija, miško garsais, ir dainelėm. Tėveliai gali pasimokyti, kaip reikia sekti pasakas. Vyresni vaikučiai patys noriai skaito.
Tik geriausi atsiliepimai iš vaikų.


O šita tai nereali !! Mano vaikai man neleisdavo pasakų normaliai paskaityti, vis verčia puslapius smile.gif o čia uždedu audio knygelę, ten fainai įgarsina tie aktoriai viską, o aš atsipūtus su vaikais tik puslapius verčiu ir tyrinėju paveiksliukus, kurie tikrai nuostabūs.
Ai, nu ir dar sužinojau, kad voro siūlo ilgis 45 metrai, kad driežui vienu metu gali ataugti dvi uodegos, nu žodžiu, yra net man kur praplėsti žinių bagažą smile.gif O vaikai į galvą labai nesudėtingai per pasaką įsimena tokius dalykus.
Labai rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti knygu vaikams.. Maniskiai gyvena ne Lietuvoje, ir lietuviu kalba girdi dazniausiai tik is manes. Megsta pasakas, aisku Kake Make, Darbenai. Turim " 5 minuciu pasakos", patinka labai, noriu dar kad butu didele stora knyga, su daug pasaku viduj, bet dauguma kartojasi.. Svarbu, kad butu piesiniu!! smile.gif Vaikams 3 ir 5 metai. Turim "365 pasakaites", bet man asmeniskai nelabai ji.. Anderseno pora knyguciu, bet labai mazai piesinuku jose, vaikai dar per mazi. Tai va - noriu knygos, su graziom, ryskiom iliustracijom, ir kad ten tu pasaku butu daug. Gal kas ka zinot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 20 balandžio 2015 - 15:14
"Meškių istorijos. Lubinų labirintas" ir "Meškių istorijos. Medaus mainai" smile.gif
Atsakyti
Gavom dovanu ir mes labai rekomenduojam knyga vaikams -D. Kandrotiene "Pasaiba".
pasaiba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo populi: 20 gegužės 2015 - 06:43
Sveikos,
gal kas turite Vytautas Petkevičius "Gilės nuotykiai Ydų šalyje" 2009m. elektroninę versiją?
Atsakyti