Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

QUOTE(avietee @ 2013 08 18, 16:26)
Sveiki, noreciau paklausti nuo kokio amziaus galima skaityti apie Petsona ir Finduisa? Pavarciau knygyne, pasirode vyresnems vaikams...mano mergaitei 3,5 m.


Manau labai individualu. Mano vaikui 4 metukų tikrai jau patiko klausytis šių linksmų istorijų ir paveikslėlius apžiūrinėti. Išmokęs skaityti, pats skaitė iš eilės visas dar neskaitytas dalis smile.gif
Atsakyti
Buciau lb dekinga, jei kas galetu rekomenduoti vaikiska enciklopedija 5 metu vaikui, nes pasiklydau gausoj, o kadangi uzsakinesiu internetu (gyvenu ne LT ir neturiu galimybes pavartyti gyvai), tai labai praverstu nuomones, kuri verta demesio 4u.gif
Atsakyti
Leidykla „Nieko rimto“ siunčia linkėjimus visiems Mamulės Mū gerbėjams. Iki Kalėdų tik Jūs, supermamos, galite naudotis šventine 10 proc. nuolaida visoms serijos knygoms, užduočių knygelėms ir CD. Tereikia darant užsakymą leidyklos puslapyje niekorimto.lt įvesti nuolaidos kodą "Sventinemamule". Kodas galios iki gruodžio 23 d. Papildykite savo kolekciją
Atsakyti
QUOTE(avietee @ 2013 08 18, 15:26)
Sveiki, noreciau paklausti nuo kokio amziaus galima skaityti apie Petsona ir Finduisa? Pavarciau knygyne, pasirode vyresnems vaikams...mano mergaitei 3,5 m.



manau tiktu labiau pirmokams
Atsakyti
Mano dukrytei 3,9 m. Jai labai patinka šios knygutės, prašo paskaityti, darželyje auklėtoja grupei taip pat skaito. Manau, tai priklauso nuo paties vaiko, kaip sakoma, vaikas vaikui nelygu.
Atsakyti
O gal kas turit atsiliepimų apie šią knygelę?

Knygelė "Udo ir Dra niekaip nesusikalba"

Radau, jog "Knyga pripažinta Geriausia 2012 m. knyga mažiausiems skaitytojams. Jos autoriai apdovanoti 2013 m. balandžio 2 d.", tai gal tikrai kažkuo ypatinga? g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei tik 2 suėjo,tačiau lygiu nėra visoms trims Kakes Makės knygutėms. O knygelė "Nuo galvos iki kojų pirštukų" padėjo visas kūno dalis išmogti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites ax.gif .Noreciau jusu paklausti,gal zinote kur galima butu nusipirkti ne nauju vaikisku knyguciu.Man reikia tokiu,kaip darbeliai is popieriaus,darbeliai is gamtos gerybiu ir panasiai.Gal zinote kas parduoda,duokite zinoti.Busiu labai dekinga. 4u.gif
Papildyta:
Sveikos mergaites ax.gif .Noreciau jusu paklausti,gal zinote kur galima butu nusipirkti ne nauju vaikisku knyguciu.Man reikia tokiu,kaip darbeliai is popieriaus,darbeliai is gamtos gerybiu ir panasiai.Gal zinote kas parduoda,duokite zinoti.Busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TRIUSE 55 @ 2014 01 22, 17:09)
Sveikos mergaites ax.gif .Noreciau jusu paklausti,gal zinote kur galima butu nusipirkti ne nauju vaikisku knyguciu.Man reikia tokiu,kaip darbeliai is popieriaus,darbeliai is gamtos gerybiu ir panasiai.Gal zinote kas parduoda,duokite zinoti.Busiu labai dekinga. 4u.gif
Papildyta:
Sveikos mergaites ax.gif .Noreciau jusu paklausti,gal zinote kur galima butu nusipirkti ne nauju vaikisku knyguciu.Man reikia tokiu,kaip darbeliai is popieriaus,darbeliai is gamtos gerybiu ir panasiai.Gal zinote kas parduoda,duokite zinoti.Busiu labai dekinga. 4u.gif


Tokiu pamokeliu-darbeliu pilna yotubeje. Nebandet ieskoti?
O ir inete medziagos apstu smile.gif
Atsakyti
dukrytei greitai 7 - jei sunui tinka visos knygeles tai dukrai nuomazu dienu tik kur daug paveiksliuku, kur kicas ir net koktumas - ir nieko nepakeisi- aisku galima butu lauzyti vaika- taciau kas is to? taigi ir perkamos: princeses elgesio vadovas, kas yra meile, apie fejas (grynai i6 filmuko) apie monstrus - grynai paveiksliukai- isliekamosios vertes jokios ir net pasakojimas nelabai rislus (kai maciau filmuka) dabar stai ledo salis (29 lt storais virseliais, bet plona knygele) mamule Mu turime- kaip nauja - 3 kartus perskaiciau- sunui- dukra net neziuri- 1 karta kai tik gavom is kaledu senio ir viskas. taigi knygos- priklauso nuo vaiko... jei kalbame rimtai geriausia knyga dukrai buvo si:
user posted image

cia su erdviniais paveiksleliais- nuostabi- pati pasaka- ir paskui galima suristi ir vaikai siaip ziuri.... patiko O dabar ledo salis... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2014 02 07, 09:34)
dukrytei greitai 7 - jei sunui tinka visos knygeles tai dukrai nuomazu dienu tik kur daug paveiksliuku, kur kicas ir net koktumas - ir nieko nepakeisi- aisku galima butu lauzyti vaika- taciau kas is to? taigi ir perkamos: princeses elgesio vadovas, kas yra meile, apie fejas (grynai i6 filmuko) apie monstrus - grynai paveiksliukai- isliekamosios vertes jokios ir net pasakojimas nelabai rislus (kai maciau filmuka) dabar stai ledo salis (29 lt storais virseliais, bet plona knygele) mamule Mu turime- kaip nauja - 3 kartus perskaiciau- sunui- dukra net neziuri- 1 karta kai tik gavom is kaledu senio ir viskas. taigi knygos- priklauso nuo vaiko... jei kalbame rimtai geriausia knyga dukrai buvo si:
user posted image

cia su erdviniais paveiksleliais- nuostabi- pati pasaka-  ir paskui galima suristi ir vaikai siaip ziuri.... patiko O dabar ledo salis... doh.gif


Jau senai mes knygeliu neperkame. Esame uolus bibliotekos lankytojai. Tai ir savotiska atrakcija vaikams, ir knygu gausa, ir galimybes ne tik pasirinkti, bet ir atsirinkti vaikisku knygeliu pasiulos gausoje.

Kadangi esu is tu "priciuozusiu" mamu, kurioms vienas is svarbiausiau kriteriju pasirenkant knygele yra "tekstas".

Kol dar turiu galimybe itakoti vaiku pasirinkimui ir tuo paciu budu lavinti ne tik meile knygai bet ir literaturini skoni, bandau si laika isnaudoti maksimaliai. Pasirenkant knyga pasiklaiunu savo intuicija kas patiktu mano vaikams, o ne "teoriniam" amziaus cenzui.

Su vaikais esame sutare taip, jog kelias knygeles jie pasirenka patys, o kelias isrenku as. Na, ir skaitome tokiu paciu principu. Po tam tikro laiko vaikai pasirenka skaitiniams mano isrinktas knygeles. Kai kurias tenka skaityti ne viena ir ne du kartus. Po tam tikro laiko papraso bibliotekoje surasti jau skaitytas knygeles.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 02 07, 12:03)
Jau senai mes knygeliu neperkame. Esame uolus bibliotekos lankytojai.


Taip biblioteka yra gėris, nes jau šimtai litų knygoms išleista. Abu vaikai be jų negali smile.gif .
Gaila, bibliotekos šalia jau neturime, uždarė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Ipė: 05 kovo 2014 - 09:49