Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Gal kas rekomenduotu pirmaja knygele mokytis anglu k. 5 metu vaikuciui,kad kaip zodynelis gal butu,kazkas nupiesta ir parasyta salia lietuviu ir anglu k.
Atsakyti
QUOTE(vilzmuide @ 2012 12 07, 13:30)
Gal kas jau turite knygutę Juventos Mudėnienės
Titė MIKU "Triušiukų abėcėlė"
http://www.mamyciukl...a/tit...7cėlė

Visai šviežiai išleista, knygynuose turbūt dar nėra. Bet 12-05d. Vilniuje kavinėje buvo šios knygelės pristatymas.

Įdomu kada bus galima nusipirkti ir kiek kainuos?
Dėkui už bet kokią informaciją į AZ  4u.gif



Turim šią knygutę thumbup.gif Jau dvi savaitėles kiekvieną vakarą prieš miegą skaitom šią knygutę, vaikučiui labai patinka. Jokios knygutės prieš miegą nebenori skaityt tik "Triušiukų abėcėlę". Eilėraštukai labai gražūs, kai skaitau sūnus bando atkartot, tai manau po kelių savaičių pradės deklamuot eilėraštukus jau biggrin.gif

Jau pavėluotai bet ją galima nusipirkti tik internetu arba Antakalnio knygyne.
Atsakyti
Mano vaikų favoritė:
https://www.knygos.l...aidanti-sluota/
Atsakyti
Prsisidedu prie pagyrų knygutėms apie Kakę Makę ("Kakė Makė ir netvarkos nykštukas", "Kakė makė ir pabėgusios ausys"), Mamulę MŪ, Petsoną ir Findusą, A.Lindgren knygoms apie Lotą, J.Donaldson "Kam sugalvota skraidanti šluota".
Mano keturmetės jos mėgstamiausios knygelės. O kokias knygutes mėgsta jūsų keturmečiai? Beje, nelabai mėsgtama Scarry knygelė "Ką žmonės dirba visą dieną".
Atsakyti
Nezinau ar kas nors minejo sia knyga, bet pati nuostabiausia mano skaityta vaikiska knyga yraV. Zilinskaites "Kelionė į tandadriką" thumbup.gif . Nuostabi knyga. Tiesa, ji siek tiek vyresniems vaikams skirta, skaiciau 7 metu sunui pabaigoje abu apsiverkem blush2.gif , bet manau kad ji labiau skirta 8-10 metu vaikams. Visoms rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Jau pasirodė nauja knyga apie Kakė MakęKakė Makė

Atsakyti
Ar kas nors skaitėt L.Žutautės "Ferdinandas ir Pū"? Kokia atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Avižinė_košė @ 2013 06 09, 18:00)
Ar kas nors skaitėt L.Žutautės "Ferdinandas ir Pū"? Kokia atsiliepimai?



Skaitom dabar, bet mano berniukui dar tik puspenktų, tai taip įdomiai - kol perskaitom porą skirsnelių, tai nusibosta ir sako, kad jau gana, einam ką nors kita skaityti, bet po kurio laiko vėl nori skaityt, kas ten toliau buvo. Palyginimui: ankstesnes Žutautės knygas tai nuo pradžios iki galo po porą kartų skaitydavau jam ir dar trečiąkart iš eilės būtų mielai klausęs. Bet gal tiesiog dėl amžiaus čia taip. Man pačiai tai labai įdomi knyga. rolleyes.gif Kita vertus, ir mažasis po kurio laiko vėl nori skaitymą tęsti. Bet va taip "gabaliukais". smile.gif
Atsakyti
Kokią gražią ir storą pasakų knygą rekomenduotumėt 3-4 metukų mergytei skaityti prieš miegelį? bigsmile.gif 4u.gif


Turim kelias knygeles, bet ten toookios pasakos, kad doh.gif žodžiai įmantrūs, frazės sudėtingos ir šiaip pasakos nesąmoningis, bet žinomos pasakos ("Coliukė" ir pan.) "perdarytos" kitaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2013 08 14, 07:53)
Kokią gražią ir storą pasakų knygą rekomenduotumėt 3-4 metukų mergytei skaityti prieš miegelį? bigsmile.gif  4u.gif
Turim kelias knygeles, bet ten toookios pasakos, kad  doh.gif žodžiai įmantrūs, frazės sudėtingos ir šiaip pasakos nesąmoningis, bet žinomos pasakos ("Coliukė" ir pan.) "perdarytos" kitaip doh.gif


Mes su 3 metų sūnumi mielai skaitome šią knygelę

https://www.knygos.l...scia-pasakaite/
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2013 08 14, 08:53)
Kokią gražią ir storą pasakų knygą rekomenduotumėt 3-4 metukų mergytei skaityti prieš miegelį? bigsmile.gif  4u.gif
Turim kelias knygeles, bet ten toookios pasakos, kad  doh.gif žodžiai įmantrūs, frazės sudėtingos ir šiaip pasakos nesąmoningis, bet žinomos pasakos ("Coliukė" ir pan.) "perdarytos" kitaip doh.gif


Mums šita be konkurencijos buvo, klasika viename 4u.gif
ir dar šiltai rekomenduoju štai šį rinkinį.Su šia knyga jūsų vaikas augs, nes ten pagal amžių sudėtos pasakėlės, dainelės, eilėraštukai, mįslės, tokie sueiliavimai kaip kalba paukščiai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausti nuo kokio amziaus galima skaityti apie Petsona ir Finduisa? Pavarciau knygyne, pasirode vyresnems vaikams...mano mergaitei 3,5 m.
Atsakyti