Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Maniškė irgi žurnalų mėgėja. Anksčiau plėšydavo dabar "rimtu veidu" varto biggrin.gif Tiesa, "TV antena" pati plėšomiasia ir įveikiama per pirmas minutes. Turime J.Marcinkevičiaus "Grybų karas". Skaitau raiškiai su intonacija, net grybų prisipiešiau ir spektalius rengiu..Oi būna juoko..Po to turime J. Marcinkevičiaus "Greitoji pagalba". Irgi skaitau raiškiai (jau net pačia gėda šitaip nuo vaikiškos literatūros "svaigti" :smile.gif) dar su pakutenimais, kai ten tuos simptomus "jei lėlė labai stora ir saldainiais minta" tenka vardinti ;D Turime "Du gaideliai", jau pasireiškiu kaip dainininkė..man neblogai sekasi, sulaukiu dukros aplodismentų ;D Ji savarankiškai "skaito" tokią mažytę knygutę "Kas kieme?Ir ką kalba", po to "Migdutės"..Svarbu kad knygutėje būtų "kate" ;)Dievina kates..Dar turime tokią COOL knygą "Sing-along songs Barney"..Ji su storais lapais, parašytu anglų kalba dainų tekstu ir šalia tų dainų melodijos..paspaudi mygtuką pagal atitinkamą dainos tekstui paveikslėlį ir dainuok į sveikatą mikrofoną pasiėmęs..Iš pradžių mikrofoną nuo knygos lupo, dabar "dainuoja"..Daugiau apsispjaudo, bet nieko po truputį tampame artistėmis ;D Štai ir visa mūsų biblioteka.
Atsakyti
QUOTE
Maniškė irgi žurnalų mėgėja. Anksčiau plėšydavo dabar "rimtu veidu" varto biggrin.gif Tiesa, "TV antena" pati plėšomiasia ir įveikiama per pirmas minutes. Turime J.Marcinkevičiaus "Grybų karas". Skaitau raiškiai su intonacija, net grybų prisipiešiau ir spektalius rengiu..Oi būna juoko..Po to turime J. Marcinkevičiaus "Greitoji pagalba". Irgi skaitau raiškiai (jau net pačia gėda šitaip nuo vaikiškos literatūros "svaigti" :smile.gif) dar su pakutenimais, kai ten tuos simptomus "jei lėlė labai stora ir saldainiais minta" tenka vardinti ;D Turime "Du gaideliai", jau pasireiškiu kaip dainininkė..man neblogai sekasi, sulaukiu dukros aplodismentų ;D Ji savarankiškai "skaito" tokią mažytę knygutę "Kas kieme?Ir ką kalba", po to "Migdutės"..Svarbu kad knygutėje būtų "kate" ;)Dievina kates..Dar turime tokią COOL knygą "Sing-along songs Barney"..Ji su storais lapais, parašytu anglų kalba dainų tekstu ir šalia tų dainų melodijos..paspaudi mygtuką pagal atitinkamą dainos tekstui paveikslėlį ir dainuok į sveikatą mikrofoną pasiėmęs..Iš pradžių mikrofoną nuo knygos lupo, dabar "dainuoja"..Daugiau apsispjaudo, bet nieko po truputį tampame artistėmis ;D Štai ir visa mūsų biblioteka.



Taip ir isivaizduoju dvi aktores Rasmute ir Laurute vaidinancias spektakli  ;D ;)Fainai labai wink.gif wink.gif wink.gif ;)Lauksim pasirodymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Kokias knygutes perkate savo vaikučiui? Aš nuolatos perknisu artimiausių knygynų asortimentą, bet savo metinukui sunku surasti kažką tinkamo.Dabar turime vieną labai mėgiamą knygelę kietais lapais , kur galima dėlioti paveikslėlius kaip puzzle.Paveiksliukų dar neardau,laukiu, kai bus didesnis.Vadinasi knygelė "Bjaurusis ančiukas" Piešinukai ryškūs,aiškūs,todėl vaikui labai patinka.Bet tokios pačios kokybės knygelių, kur būtų bent keletas aiškiai nupieštų gyvūnėlių labai sunku rasti .Ir dar kad būtų kietais lapais.Visada ieškau komplekto- ryškus paveikslėlis,gražus vaikiškas eilėraštukas ir kartono lapai, bet visų trijų reikalavimų vienoje knygelėje dar neradau.Įdomu, ar dar išleidžia Kosto Kubilinsko poezijos?Kažkada seniai seniai turėjau jo knygelę su labai šauniais paveiksliukais.Dabar ,jei randu vaikiškų lietuviškų eilėraštukų knygelę, tai paveksliukai tokie,kad nors krūmuose slėpkis-dar ir suaugusiam reikia pagalvoti, kas ten pavaizduota ???



Man dar ir dabar skamba ausyse K.Kubilinsko eiles : "Buvo Age atgrubnage,tingine,reksne,melage..."Visa ta poema atmintinai mokejau,nors labai labai ilga,gal kokie 10 dideliu puslapiu,o gal dar ilgesne.Dar turiu ta knyga K.Kubilinsko stora.Faini laikai buvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE



Man dar ir dabar skamba ausyse K.Kubilinsko eiles : "Buvo Age atgrubnage,tingine,reksne,melage..."Visa ta poema atmintinai mokejau,nors labai labai ilga,gal kokie 10 dideliu puslapiu,o gal dar ilgesne.Dar turiu ta knyga K.Kubilinsko stora.Faini laikai buvo wink.gif


Aga aš irgi tą atgrubnagę mokėjau  ;) dar mano rodos toje pačioje knygoje buvo "ledo rūmuose nuo seno senis šaltis sau gyveno, ir turėjo jis anūką, šaltanosį ledinuką..." ;D
Vaikystės knyga...
Atsakyti
Galetu pakartotinai isleisti sitas knygutes. As tai iki siol nieko geresnio vaikams skaityti neradau.
O siaip tai nueisiu i biblioteka ir paieskosiu situ knygeliu.
Atsakyti
Mamos zurnale maciau, kad pakartotinai isleista Jakubeno Abecele. Mes turim sena leidima, dar mano, bet labai jau suskaityta. Rekomenduoju  ;) Labai sauni knygute raidems mokytis. Ir paveiksliukai grazus, linksmi ketureiliai, maniske juos deklamuoja, nes labai paprastuciai, kaip tik tokiems maziams.
Mes irgi turim Marcinkeviciaus Laukine kriause, ten ir Grybu karas, Greitoji pagalba, Voro vestuves ir graudzioji Laukne kriause, kuria skaitant, as pati verkdavau kazkada. Puiki knyga  ;D Dabar nieko panasaus nematau  :-/ O jau dabartiniu "poetu" eiles vaikams...  :-X
Atsakyti
Mano merginai 1,4 m. Kaip nekeista iš visų žaislų ją labiausiai domina knygelės (gal kokia mokslininkė bus). ??? ;D Todėl jai perkam kietais lapais knygelės, kuriose jau bando spėti kur kačiukas, šuniukas, ką jie daro ir t.t. Manau vaikui tai tikras geras lavinantis užsiėmimas, tik bėda, kad turi kartu su ja vartyti ir niekur negali atsitraukti.
Atsakyti
QUOTE


Aga aš irgi tą atgrubnagę mokėjau  wink.gif dar mano rodos toje pačioje knygoje buvo "ledo rūmuose nuo seno senis šaltis sau gyveno, ir turėjo jis anūką, šaltanosį ledinuką..." ;D
Vaikystės knyga...



e uu Bebenciuk, atsiirk neuztruk...
nu turbo knyga.ledinukas su age pas mane irgi galvoj isitaise tupi:)dar ir ozka ragoska ten tokia buvo.
biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis (1,5metu) irgi labai knygutes megsta. Siuo metu labai susidomejes knygomis apie dziungles, kates, vandenynus :smile.gif :smile.gif :smile.gif Turim visa serija tokiu dideliu, graziai iliustruotu knygu ( taip ir vadinasi: 'Dziungles', 'Kates' ir t.t). Ten tikros gyvunu, augalu ir kt nuotraukos. Tai mazyliui labai smagu jas vartyti.
Atsakyti
Gaila, bet iš tiesų pas mus normalių knygučių mažiausiems nėra. Mano vaikui dar nėra metų, tai visokios dėlionės jam dar netinka, bet vartyti, žiūrinėti paveiksliukus jam labai patinka, ir kiekvieno ryto ritualas, kol aš dar miegu -išsitraukti knygutę ir "skaityti".  Turim keletą tokių knygučių - storais lapais, kiekviename po vieną aiškiai suvokiamą tokio amžiaus vaikui paveiksliuką, deja, užrašai po jais --  angliški... :-/ Kažko panašaus lietuviško dar neteko matyti...
Atsakyti
Mano mažyliui dar nera metuku.Ir mes skaitom lietuviskas, storais lapeliais knygutes apie gyvunelius.Labai jau patinka zuikiui vartyt knygeles, o kai dar paaiskini kas per gyvūnėliai ir ka daro tai ilgiausiai prasedim skaitydami. O knygutes tai randu didžiuosiuose prekybos centruose. ju nera daug bet issirinkt galima. Mano mažiui labai patinka "Knygutė migdutė" apie katinelį, ir "Triušiukas Taškutis", taip pat labai varto išsilankstančias knygutes "Kas kieme ir ka kalba" , "Gyvūnėlių šeimos" [smiley=000091.gif] [smiley=respect.gif]
Atsakyti
O as keleta superiniu knygeliu radau "dolerineje" ;D. Na ir kas kad angliskos, bet piesineliai tai nepaprastai nuostabus. O viena knygele radau su melodijom. Yra keturi mygtukai skirtingu formu ir reikia vartant knygele paspausti atitinkanti mygtuka. Maciau ir lietuviskos tokios knygutes, su gyvuliukais - reikia gyvuliuko garsa surasti, bet tai ju kainos 20 Lt. O cia nupirkau keturias uz tokia pacia kaina. Ir su kietais virseliais, ir labai graziai ispiestos, ir spalvom neperkrautos. Esu tooookia patenkinta. Gaila, kad tik mano vyrukas labiau aparatura domisi nei knygelemis... smile.gif
Atsakyti