Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

QUOTE(Cinnamona @ 2010 09 01, 22:57)


TIKRAI rekomenduoju - mano vaikas, puskės ir sesės ir pažįstamos vaikai - visiem patiko. Maniškis tai laaabai vartė - ten daug paveiksliukų ir daug tokių daiktų, kurie yra namuose. Aš mokiau truputi ženklų kalbos, tai man ji labai pasitarnavo. Bet garantuoti, kad būtent jūsų vaikui patiks niekas negali. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 10 26, 22:43)
Aš esu sužavėta garsų ir piešinėlių Kerstin M. Schuld "Paklausk kas mūkia ir kriuksi" (Alma litera), yra ir apie transportą. Tokiųųų naturalių garsų seniai negirdėjau  thumbup.gif

Maniškė irgi labai mėgsta ją.

Dar man labai patinka Presvikos leidyklos knygelės rolleyes.gif
Atsakyti
Viena is geresniu knygeliu mano vyresneliui buvo apie Mile. Ir skaicius su ja ismokom ir spalvas, ir netgi figuras thumbup.gif Rekomenduoju mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonyte: 15 gruodžio 2011 - 15:26
QUOTE(Keja @ 2011 09 28, 17:21)
Rekomenduoju lietuviska knygute " Kake Make" trumpa, aiski ir su potekste 4u.gif

Ir mums tai labiausiai patikusi knygutė thumbup.gif
Atsakyti
mūsų 2 m panelytė labai mėgsta knygeles iš serijos ,,pirmieji žingsniai" thumbup.gif thumbup.gif tuoj atsineša knygelę prie manęs, skaydama ,,einam kaityt lygutę" na ir pasipila klausimų lavina : ,,kas čia? o kas čia?" lotuliukas.gif kai kuriuos daiktus atpažįsta jau kuo puikiausiai ir pati thumbup.gif ketinu supirkti visas šios serijos knygeles thumbup.gif thumbup.gif

dar beje jau gal būnant kokių 1,5 m suskaityta knygelė su atverčiamais langeliais ,,mano diena"

vakar nupirkau tai panašu, kad taip pat bus labai mėgiama su garsais: ,,Kas kokią naudą duoda" - šnd skaitė man abi su kaimynų mergaite vyresne vos 3 mėn ant kelių, abi viena per kitą leisdamos visokius garsus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 27 sausio 2012 - 06:04
Mes tai knygutes skaitom jau nuo kokiu puses metuku, labai jam patinka jas skaityti. Perkam kol kas irgi tik kietais virseliais, nes musu skaitytojas tas su minkstais greitai "perskaito". Turim kelias su gyvuneliais ir viena kur namu apyvokos daiktai, maistas, drabuzeliai, tai irgi jam patinka;-)
Atsakyti
Radau ir dalinuosi , gal kuriai pravers mirksiukas.gif
Jurgis Gaižauskas, Juozas Elekšis "Metai: dvylika mėnesių - dvylika dainų"

Parsisiūsti

Jadvyga Čiurlionytė "Lietuvių liaudies dainos vaikams"
Profesorės Jadvygos Čiurlonytės parinktų ir dailininkės Domicelės Tarabildienės iliustruotų 82 lietuvių liaudies dainų rinkinėlis vaikams.
Parsisiūsti

"Išlankstyk ir pastatyk"
Kirpimo bei klijavimo įgūdžius, atidumą, kruopštumą ir fantaziją lavinanti knygelė - kartoninių paveikslėlių rinkinys. Iškirpkite paveikslėlius pagal brūkšninę liniją, kur reikia, sulenkite, suklijuokite ir turėsite net 6 puikius pastatomus paveikslėlius, kurie bus ne tik vaiko kambario puošmena, bet ir neatskiriama žaidimų dalis.
Parsisiūsti

Irena Dulkienė "Pradinuko matematika: taisyklės ir uždavinių sprendimo pavyzdžiai"
Pagalbinė priemonė atliekant namų darbus. Ypač reikalinga ketvirtoje klasėje visam pradžios mokyklos matematikos kursui pakartoti.
Parsisiūsti
mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip atrasti knygas, kurios spausdinamos didžiosiomis raidėmis pradedantiesiems skaitovams? Kas turite, gal pasidalintumėt pavadinimais? smile.gif Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2012 05 10, 10:36)
Kaip atrasti knygas, kurios spausdinamos didžiosiomis raidėmis pradedantiesiems skaitovams? Kas turite, gal pasidalintumėt pavadinimais? smile.gif Ačiū  wub.gif

Na, tiksliai nežinau, bet pabandyk prekybos centruose paieškoti. Jei nerasi, į knygyną (jei gerai ieškosi, knygyne tikrai rasi) mirksiukas.gif Tikrai rasi.
Štai kelios knygelės, kurias mes perskaitėme. Niš interneto, bet knygeles mes turime.
KATĖ KARALAITĖ.
Yra pasakėlė. Raidės didelės, spausdintinės, sunkesni žodžiai net suskiemenuoti. Yra ir įdomių paveikslėlių spalvinimui mirksiukas.gif
user posted image
Pasaka "Auksinė žuvelė".
Spausdintinės, didelės raidės, gražūs paveiksliukai.
user posted image
"Burbulynas", Virginija Taylor.
Eiliuotas pasakojimas apie burbulų šeimyną. Spausdintinės, aiškios raidelės.
Atsiprašau, foto neradau.
"Varlė keliauninkė"
Didelės, spausdintinės raidelės, pasaka.
Foto nėra.

Tai tiek 4u.gif Knygelių rasi tikrai daugiau, jei tik paieškosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzioaana: 22 gegužės 2012 - 14:43
QUOTE(*Nerutė * @ 2012 02 25, 17:00)
Radau ir dalinuosi , gal kuriai pravers  mirksiukas.gif
Jurgis Gaižauskas, Juozas Elekšis "Metai: dvylika mėnesių - dvylika dainų"

Parsisiūsti

Jadvyga Čiurlionytė "Lietuvių liaudies dainos vaikams"
Profesorės Jadvygos Čiurlonytės parinktų ir dailininkės Domicelės Tarabildienės iliustruotų 82 lietuvių liaudies dainų rinkinėlis vaikams.
Parsisiūsti

"Išlankstyk ir pastatyk"
Kirpimo bei klijavimo įgūdžius, atidumą, kruopštumą ir fantaziją lavinanti knygelė - kartoninių paveikslėlių rinkinys. Iškirpkite paveikslėlius pagal brūkšninę liniją, kur reikia, sulenkite, suklijuokite ir turėsite net 6 puikius pastatomus paveikslėlius, kurie bus ne tik vaiko kambario puošmena, bet ir neatskiriama žaidimų dalis.
Parsisiūsti

Irena Dulkienė "Pradinuko matematika: taisyklės ir uždavinių sprendimo pavyzdžiai"
Pagalbinė priemonė atliekant namų darbus. Ypač reikalinga ketvirtoje klasėje visam pradžios mokyklos matematikos kursui pakartoti.
Parsisiūsti
mirksiukas.gif  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1111 @ 2003 07 03, 20:36)
As "puse bibliotekos" is tevu parsiveziau. Kokiu tik knygeliu neradau-ir Kubilinskas ir Vainilaitis ir t.t. ir t.t. belieka tik savo vyruka jomis sudominti, nes paveiksliuku tai as ir pati nelabai suprantu kas kur ??? ohmy.gif

smile.gif
Atsakyti
Gavom dovanu superines knygutes
kake make ir netvarkos nykstukas bei
kake make ir pabegusios ausys
knygutes nerealios per 2 dienas turejau skaityt n kartu, labai faini piesinukai, o svarbiausia pamokancios. Mano vaikui 3m, manau, kad tiktu ir nuo 2m. jau skaityt. Knygyne sake, kad nespeja uzsivezt siu knyguciu, labai visi perka. Rekomenduoju visiems. Mano vaikui laaaaaabai patinka biggrin.gif
Atsakyti