Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Mes patys ieskojome knygu vaikams , lavinamuju uzduociu , tai neblogu knygeliu ir nemazai yra www.knygu.info svetaineleje.Beto ten galite pageidavimus reiksti .
Atsakyti
labutis.rasau kaip ir pirma karta.nezinau net ar i tema pataikysiu.labai ieskau savo mazyliui vienos senos knygutes.kazys jakubenas mano abecele.pati visus eilerastukus budama maza mokejau ir kazkokia nostalgija...labai noriu maziuka savo ismokyti,bet va-knygeles niekur nerandu pirkti net ir padevetos.pries keleta dienu cia,ssupermamoj radau eilerastukus is sitos knygeles,o siandien jau neberandu nors tu ka.gal kas turite sita knygele?gal galetumete nuskanuoti ir atsiusti man?labai noreciau su visu virseliu ir paveiksleleis,kad galeciau pati padaryti knygute jam.buciau be galo dekinga.mano emeilas dumsike@gmail.com .labai buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
http://www.failai.lt...x5s/Abecele.rar

Kazys Jakubėnas - Abėcėlė , reikia paspausti sia nuoroda , o jei neweiks tai rasite ja www.knygu.info , is ten siunciausi....
Atsakyti
Laba diena,
gal kas turite patirties su šiomis knygelėmis: http://www.presvika....rija.php?id=901
presvikos leidyklos, su lytejimo elementais. Svarstau ar pirkti, nes jeigu nelips vaikui... doh.gif O knygyne vieneto kaina praktiškai 30Lt doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
Pvz sita user posted image
Atsakyti
Mano vaikui nuo 1m taip patiko vartyti knygutes o dabar nuo 2,5 metu net i rankas nebeima. Siuo metu mum 3m.n nesuprantu kas nutiko, gal dar susidomes g.gif
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2010 09 08, 14:44)
Mano vaikui nuo 1m taip patiko vartyti knygutes o dabar nuo 2,5 metu net i rankas nebeima. Siuo metu mum 3m.n  nesuprantu kas nutiko, gal dar susidomes g.gif


Nuo 5 m vėl pradės domėti, tik jau visai kitaip - tada jau ir raides palengva galima pradėti mokinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GOLD whiteris @ 2010 09 08, 14:25)
Nuo 5 m vėl pradės domėti, tik jau visai kitaip - tada jau ir raides palengva galima pradėti mokinti smile.gif



Matyt yra tokiei tarpsniai knygu dmojimosi, as nuo vaikystes buvau knygu grauzike tai galvoju ko tas mano vaikas nebesidomi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2010 09 01, 22:57)



labai super knygute kur tokia gauti?
Atsakyti
QUOTE(rudaakytee @ 2010 11 30, 13:26)
labai super knygute kur tokia gauti?


Vakar mačiau Akropolio Maximoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Daug knygu vaikams siunciuosiu is nemokamos svetaines www.eknygos.info
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2010 09 08, 13:44)
Mano vaikui nuo 1m taip patiko vartyti knygutes o dabar nuo 2,5 metu net i rankas nebeima. Siuo metu mum 3m.n  nesuprantu kas nutiko, gal dar susidomes g.gif


Mano vaikinas mazutis ir mielai vartydavo knygutes, megdavo klausytis kai skaitau. Nuo puses metu jam skaiciau. Dabar jam beveik 1,5metu. O dabar beveik ju nebeima, geriau ziuri vaikam doh.gif Noreciau, kad daugiau su knygutemis draugautu bet kazkaip nesiseka unsure.gif Na tikiuosi kai prades eiti i darzeli gal vel labiau susidomes g.gif
Atsakyti