Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Aš tai vis linkstu prie tų pačių nygelių, kurias pati vaikystėj skaičiau ax.gif Jeigu tik randam knygyne, tai perkam. Labiausiai abiem mums patinka J. Jakubėno Abėcėlė. Ir žinoma, turim ir Paslapčių sodo knygelių. Bet vis tiek mieliausios tos senesnės, dar ir nuo mūsų yra jų likę, tai pas senelius skaitom smile.gif
Atsakyti
Manasis labai mėgsta knygelę "Mano pirmieji žodžiai". Turi jau nemažai, bet jei pasakai atsinešk knygelę, paskaitysim, tai visada atsinešą ją. smile.gif
Atsakyti
Maniskiui tai tik Paslapciu sodo knygeles tinka. Visos kitos, tai tam kartui....
Atsakyti
Mamytės, gal galit patarti, kokias knygeles 1,2 m.mergytei skaityti? Kokios jūsų vaikų 1-5 metų amžiaus mėgstamiausios ir mylimiausios knygelės?
Atsakyti
Musu dukrytei jau dveji metukai, tai jai patinka knygeles kur magnetukus galima visaip delioti. Ir dar labai patinka knygele "Grybu karas". Jau mintinai pasakele ismokau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 11 27, 20:39)
o kaip cia su lipdukais atrodo ta knygute,kiek kainuoja?  g.gif



štai tokios- http://www.rosmos.le...o...7&Itemid=41

mano vyresnėlis visas šias knygutes turi ir visus lipdukus suklijavo. Prieš gerus metus (kai jam buvo 3 metai) jos buvo jam pačios pačiausios. Klijuodavo klijuodavo, o aš turėdavau skaityti ir skaityti.
Atsakyti
QUOTE(Renatulis @ 2010 02 19, 02:46)
štai tokios- http://www.rosmos.le...o...7&Itemid=41

mano vyresnėlis visas šias knygutes turi ir visus lipdukus suklijavo. Prieš gerus metus (kai jam buvo 3 metai) jos buvo jam pačios pačiausios. Klijuodavo klijuodavo, o aš turėdavau skaityti ir skaityti.


bigsmile.gif o, kaip as cia dar tokiu neuzmaciau knygyne, reiks idemiau pasidairyti tokiu knygeliu, gal ir mano sunui patiks klijuoti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes! Mano suneliui yra 2metukai ir trys men. ir kiekviena miela dienele, kai einame pietu miegelio turiu skaityti ,,Mama, pasek man pasaka" arba, kaip jis vadina, Ulio Burbulio knygele biggrin.gif Sia knygele gavome dovanu. Labai sauni knygele, su graziais paveiksleliais ir idomiomis, tokiomis gerietiskomis istorijomis. Tikrai rekomenduoju! Tik man tai jau skaityti ja pabodo doh.gif todel ieskau dabar ko nors panasaus...
Atsakyti
Mes turime knygelių apie gyvūnus, gyvuliukus, kur paspaudus mygtuka skleidžia atitinkamo gyvūnėlio garsą - vaikas spaudo ir spaudo, o paskui ir pats mėgdžioja kaip koks gyvūnėlis sako. thumbup.gif
Atsakyti
Patinka mano mergytei knygos. Mylimiausios keiciasi laiks nuo laiko smile.gif .
Pamegom Baltosios Pelytes nuotykius. Dedu pliusa, kad tai lietuviu autoriu knygutes ir labai miela veikeja pelyte. Uzsiprenumeravom ir zurnaliuka, apsimoka labai prenumeruoti Vaikam, sutaupem lituka viena kita.

Idomu, kokia faze maniskei uzeis, kai Pelyte pabos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristata @ 2010 05 11, 15:23)
Patinka mano mergytei knygos. Mylimiausios keiciasi laiks nuo laiko  smile.gif .
Pamegom Baltosios Pelytes nuotykius. Dedu pliusa, kad tai lietuviu autoriu knygutes ir labai miela veikeja pelyte. Uzsiprenumeravom ir zurnaliuka, apsimoka labai prenumeruoti Vaikam, sutaupem lituka viena kita.

Idomu, kokia faze maniskei uzeis, kai Pelyte pabos  smile.gif

Kalbant apie taupymą, tai mes su dukra užsirašėm į biblioteką - nemokamai vaikų skyriuje imame knygeles - yra ir naujausių, Skučaitės eilėraščių knygelę paėmėm visai naują, neskaitytą - tikrai verta, nes susitaupo pinigėlių. Nes kartais nusiperkam ir nelimpa.
Atsakyti
QUOTE(Nattaly @ 2010 05 13, 00:59)
Kalbant apie taupymą, tai mes su dukra užsirašėm į biblioteką - nemokamai vaikų skyriuje imame knygeles - yra ir naujausių, Skučaitės eilėraščių knygelę paėmėm visai naują, neskaitytą - tikrai verta, nes susitaupo pinigėlių. Nes kartais nusiperkam ir nelimpa.

Aš taip pat su dukrele į biblioteką užsirašėm.Dažnai naujų atsiranda ,kaikuruis labai patinka thumbup.gif Dar kokias nuperku,bet retai mirksiukas.gif
Atsakyti