Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelės vaikams

Mūsiškės megstamiausia "Ką žmonės daro visą dieną" thumbup.gif , jau daugiau nei 5 men. be jos neapsieina vakarai, net pora lapu "beskaitydamos" jau isplesem blush2.gif ir kampas vienas apgrauztas wub.gif Zino pagrindiniu veikeju vardus ir ka jie veikia.
Dar patinka is serijos su Mike Pukuotuku tokios plonos knygutes, turbut todel, kad filmuka turi ir veikejai pažįstami smile.gif
Atsakyti
O nuo kada pradejote su savo vaikais skaityti? Kaip?
Maniskei 7 men, bet jai knygeles tik i burna ir paplesyti, o kad paklausyti - neidomu - iskart nori imti ir "tvarkyti" arba uzsiimti kuo kitu. Labai jau judri....
Atsakyti
Guvile, o kokia ta knygelė? Būtų ir man įdomu paskaityti? ax.gif
Atsakyti
Mano mergaitė tikromis pasakomis dar nesidomi. Bet kol kas ji iki jų dar, manau, nepriaugo. Pasakas kuriam savo, kurias sudaro keli žodžiai, daug visokių ištiktukų ir dalyvauja visas paradas žaisliukų. lotuliukas.gif Na, o šiaip knygutėmis jinai domisi labai. Turim visą krūvą su įvairių gyvūnų paveikslėliais, jai labai įdomu, koks gyvūnas, ką sako. Taip pat labai mėgėsta knygelę, kurioje pavaizduota, ką mažylis veikia visą dieną. Jai labai smagu atpažinti savo daiktus. Pvz., pažiūri, kaip mažylis knygelėje mėto kamuolį ir jinai eina pasiima savo kamuolį... bigsmile.gif Neseniai nupirkom tokią spalvotą ir gana nebrangią "Alma Littera" išleistą knygutę "Žodžiai" storais lapais. Tai pastaruoju metu jinai jos mėgstamiausia. Verčia ir rodo į paveikslėlius, o aš iki užkimimo turiu kartoti, kas ten pavaizduota. Kartais būnu taip "įdarbinta" visą vakarą lotuliukas.gif Manau, kalbos raidai tokios knygelės kaip ši thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų taipogi dar mažoka tikroms pasakoms, tad kol kas turi dvi mylimiausias (storias kartoniniais lapais - apsaugančiais nuo greito "suskaitymo"): Šuldu buldu papartyne - su dainelėmis bei tikromis gyvulėlių akytėmis, kurios papurčius knygelę juda wink.gif thumbup.gif Ir kita apie ėriuką, kuris nenorėjo būti ėriuku - gal kiek smulkūs piesinukai - bet labai noriai varto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M@myte @ 2007 10 03, 11:15)
Superines yra sios knygutes is serijos "liesk ir mokykis", mano ir metinuke, ir trimete jas apsikabinusios diena nakti buna ax.gif
1 knyga
2 knyga
3 knyga

drinks_cheers.gif O geriausia iš jų antroji thumbup.gif Manoji nepaleidžia per visą dieną tos knygutės, o jeigu užsigauna ir pravirksta, tereikia paprašyti parodyti pvz. mešką ir ji jau šypsosi ir rodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2007 11 09, 14:52)
Na, o šiaip knygutėmis jinai domisi labai. Turim visą krūvą su įvairių gyvūnų paveikslėliais, jai labai įdomu, koks gyvūnas, ką sako. Taip pat labai mėgėsta knygelę, kurioje pavaizduota, ką mažylis veikia visą dieną. Jai labai smagu atpažinti savo daiktus. Pvz., pažiūri, kaip mažylis knygelėje mėto kamuolį ir jinai eina pasiima savo kamuolį... bigsmile.gif  thumbup.gif



mes irgi turim tokią panašią - ką vaikučiai moka daryti - ir nupiešta, kad dantukus valosi, prausiasi, aunasi batukus - viska moka parodyti, ir moka susieti paveiksliukus su savo maža buitimi - kur puodukas, kur dantų šepetukas ir t.t. ir su gyvūnais daug turim - jos visos tokios storais lapais ir lankstosi kaip armonikėlės, kainuoja iki 6 lt. nebrangios, bet naudingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2007 11 09, 13:09)
Guvile, o kokia ta knygelė? Būtų ir man įdomu paskaityti? ax.gif


Čia kažkaip perkėlė mano žinutę ir nebesimato pavadinimo. Tai Bruno Ferrero knyga "Naujos istorijos". Tokia geltona. Beje, yra ir vyresniems, paaugliams "Kitos istorijos" violetinė, irgi panašaus stiliaus.

Galbūt vaikučiai jūsų dar visai mažiukai, bet tas pasakėles, manau, galima vaikams nuo 5-erių tai jau tikrai pradėt skaityt. Nes pasakos tai vaikiškos, visiškai vaikiškos. smile.gif
Atsakyti
mano patirtis bigsmile.gif paskaičiau šią temelę ir nupirkau (iš serijos liečiu ir mokausi)" šiandien mokausi su peliuku luku" biggrin.gif tai mano mažyliui labai patiko žaidžia jau kelinta diena ir svarbiausia nesukramto thumbup.gif dar užsisakiau tos pačios serijos apie gyvūnus lotuliukas.gif ,o nupirkus mažylio bibliotekėlę (12 knygučių apie spalvas,formas,gyvūnus ir t.t) likau verysad.gif nusivylusi nes sukramte per 15min(nors lapai stori g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama333: 16 vasario 2008 - 21:59
QUOTE(M@myte @ 2007 10 03, 13:15)
Superines yra sios knygutes is serijos "liesk ir mokykis", mano ir metinuke, ir trimete jas apsikabinusios diena nakti buna ax.gif
1 knyga
2 knyga
3 knyga

Nuo kokio amziaus sitos knygutes?
Atsakyti
mamytes, nepamirskite, kad greitai vyks Vilniaus knygu muge! butinai apsilankykite 4u.gif
joje galesite isigyti ne tik graziu knygeliu savo atzaloms, bet ir sau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mua @ 2008 02 19, 13:22)
mamytes, nepamirskite, kad greitai vyks Vilniaus knygu muge! butinai apsilankykite 4u.gif
joje galesite isigyti ne tik graziu knygeliu savo atzaloms, bet ir sau  thumbup.gif

O kada? Litexpo? ax.gif
Atsakyti