Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Pomodoro rosso @ 2011 07 19, 10:00)
Sveikos,

gal kas zino nuoroda puslapio, kur prie kosmetikos priemoniu galima buvo palikti atsiliepima? Kazkoks lietuviskas blogas, jei gerai prisimenu  g.gif  Norejau pasiskaitineti atsiliepimus apie pazastu dezodorantus. O gal kas rekomenduotu tikrai gera pazastu piestuka ar pan.? Tik ne drusku kristala, man jis visiskai nepadejo  schmoll.gif


Sveika;)
http://naturkosmetika.blogas.lt/
Atsakyti
QUOTE(Pomodoro rosso @ 2011 07 19, 10:00)
Sveikos,

gal kas zino nuoroda puslapio, kur prie kosmetikos priemoniu galima buvo palikti atsiliepima? Kazkoks lietuviskas blogas, jei gerai prisimenu  g.gif  Norejau pasiskaitineti atsiliepimus apie pazastu dezodorantus. O gal kas rekomenduotu tikrai gera pazastu piestuka ar pan.? Tik ne drusku kristala, man jis visiskai nepadejo  schmoll.gif

Ma patika sits. Kvaps gal but kiek intensyvoks, bet ma patika. Karsta diena nepramusa bent jau mana prakaita kvapa.
Atsakyti
Sveikutes, gal kas zinote kur Vilniuje galima nusipirkti vaikiska apsaugini krema spf 50? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 07 12, 14:17)
Gal koki muiliuka rankom galit parekomenduot? blush2.gif

sonett muilas patinka todel, kad kietas ir neistezta, be dazanciu ir kvapiuju medziagu, o kaina net labai priimtina. Holos apie 2.40 lt.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renulyte @ 2011 07 19, 16:02)
Sveikutes, gal kas zinote kur Vilniuje galima nusipirkti vaikiska apsaugini krema spf 50?  4u.gif


Kvapu namuose maciau Seimyniskiu g.3
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 07 20, 10:12)
sonett muilas patinka todel, kad kietas ir neistezta, be dazanciu ir kvapiuju medziagu, o kaina net labai priimtina. Holos apie 2.40 lt.

user posted image

Dekui uz atsakyma. 4u.gif Reiks uzsisakyt smile.gif

O ka is skystu? Noris turet virtuvikej, tai sakau, ka skysts muiliuks but kaip tik. Bo ziurejaus viena, tai biski su blogiukais buva....
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 07 20, 12:30)
Dekui uz atsakyma.  4u.gif Reiks uzsisakyt  smile.gif

O ka is skystu? Noris turet virtuvikej, tai sakau, ka skysts muiliuks but kaip tik. Bo ziurejaus viena, tai biski su blogiukais buva....


Is skystu esu bandzius Lavera su medetkom ir saltalankiais ir Logona su alaviju ir verbena, kainos nesikandzioja ir labai patenkinta abiem buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 07 20, 11:30)
Dekui uz atsakyma.  4u.gif Reiks uzsisakyt  smile.gif

O ka is skystu? Noris turet virtuvikej, tai sakau, ka skysts muiliuks but kaip tik. Bo ziurejaus viena, tai biski su blogiukais buva....


Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2011 07 20, 11:30)
Dekui uz atsakyma.  4u.gif Reiks uzsisakyt  smile.gif

O ka is skystu? Noris turet virtuvikej, tai sakau, ka skysts muiliuks but kaip tik. Bo ziurejaus viena, tai biski su blogiukais buva....

urtekramo muila paziurekite
user posted image
Atsakyti
labas rytas, mergaitės..
klausykit, o kaip su R.O.C.S dantų pasta? Ar ji turi daug blogiukų? Gal kas jau nagrinėjosi?
nes kaip tik dabar maximoj jai akcija. tik nežinau, ar ji verta savo kainos;)
Atsakyti
Sveiki, norėjau paprašyti pagalbos renkantis. Norėčiau išsirinkti bekvapes, ekologiškas priemones: dušo žėlę ir kūno kremą. Galimi įvairūs variantai, įvairios kainos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangėje @ 2011 07 23, 15:25)
Sveiki, norėjau paprašyti pagalbos renkantis. Norėčiau išsirinkti bekvapes, ekologiškas priemones: dušo žėlę ir kūno kremą. Galimi įvairūs variantai, įvairios kainos  rolleyes.gif


gal iš Lavera bekvapes serijos galima būtų pabandyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangėje @ 2011 07 23, 14:25)
Sveiki, norėjau paprašyti pagalbos renkantis. Norėčiau išsirinkti bekvapes, ekologiškas priemones: dušo žėlę ir kūno kremą. Galimi įvairūs variantai, įvairios kainos  rolleyes.gif

Man tai visai neblogos pasirode Urtekam bekvapes priemones.Esu bandziusi sampuna,duso geli smile.gif ir kainos nedideles.Kartais Urtekamui matau Rimi nuolaidos buna 4u.gif
Atsakyti