Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

QUOTE(Higa @ 2012 06 11, 11:52)
Svarbiausia, kad pastoje nebutu Fluorido, nes jis labai kenksmingas.http://www.cosmetic-...ails_gb.php?nr=



ne visai taip mirksiukas.gif viskas priklauso nuo kiekio.

jis yra kenksmingas vaikams, bet ir tai viskas priklauso nuo kiekio ir vaiko gebejimo tos pastos "nevalgyti". Musu vaikui dantys buvo labai silpni, tai naudojom mazai fluoro turincia pasta, nes fluoro reikejo dantims.

suaugusiems zmonems tam tikras fluoro kiekis pastoje tikrai zalos nedaro, o kartais net butinas dantu sveikatai palaikyti. Tik reik ziureti, kiek jo ten ideta ir ar pasta nera skirta spec. gydymui, be to, butu gerai zinoti, kiek fluoro yra jusu vandenyje.

Tad nereiketu to fluoro kaip baubo kokio bijoti. Bet odontologo konsultacijos irgi nereiketu siuo klausimu vengti mirksiukas.gif

Atsakyti
Nenoriu gincytis, bet fluoridas pastoje yra ziurkiu nuodai ir jis kenksmingas nuryjus tikrai, o kai skalauji dantis manau vistiek kazkiek patenka i skrandi. Yra leistinos normos fluoro vandenyje bet daznai tie kiekiai buna virs leistinos normos, anksciau domejausi tom normom, jos yra labai mazos ir tiek kiek yra vandeny ideta mum tikrai per akis... o del fluoro naudingumo dantims teko skaityt ne viena straipsni kad tai yra eilinis "fake'as". Bet ash neiskosiu dabar tu strapsniu ir pan., kas domisi, kam aktualu tas ir suieskos. Ash sau pasidariau isvadas jau pries 5 metus kad pastos su fluoru nenaudosiu ir kitiem nesiulysiu smile.gif
Atsakyti
Pritariu Keretoja - seniai irodyta ir daug prirasyta apie fluoro kenksminguma, kaip veikia jo perteklius ir t.t. Todel ir gaminama naturaliu pastu be fluoro. Jis tikrai labai kenksmingas
Atsakyti
Pritariu mergaitems, fluoridas tikrai yra ispustas burbulas, kai televizijos reklamose nuolat kalbama apie jo teigiama poveiki dantims... Jo dedama ir i maista, ir i vandeni, ir i pasta, tik mazomis dozemis, bet dienos pabaigoje susidaro tikrai ne maza doze, o jis yra labai skvarbus, galite pasiskaityti cia My Webpage
Atsakyti
Ka galite pasakyti apie "Manoi de Tahiti"? Zinau kad cia jau ne naujas dalykas, paskaicius internete tai labai geros savybes, bet isgirsti nuomone tiesiai is vartotoju geriau smile.gif Mano oda sausa, linkusi alergizuotis. Pabandzau vakar, dar oda truputi nusvilus buvau ant saules, tai nieko, jausmas geras. Ir plaukus sutepiau. Pirkau Via Naturalis parduotuvej, Savanoriuose, Kaune. Gal galite ka parekomenduoti is panasiu priemoniu, kad butu vyresnei odai, labiau stangrinantis?
Atsakyti
Merginos, noriu patarimo. Baigiau savo sintetinius kremus ir noriu įsigyti kokį nors ekologišką.Galvoju aliejų mišinį iš KN..
user posted image

Tačiau ar jis neblizgės man ant veido? Dabar pasiteplioju paprastu maistiniu alyvuogių aliejumi, tai man jis nepatinka, nes , manau, nesigeria į odą kažkaip.. Ar taip pačiai su visais aliejais bus? Gal tada geriau kremo dairytis?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 06 18, 10:51)
Merginos, noriu patarimo. Baigiau savo sintetinius kremus ir noriu įsigyti kokį nors ekologišką.Galvoju aliejų mišinį iš KN..
user posted image

Tačiau ar jis neblizgės man ant veido? Dabar pasiteplioju paprastu maistiniu alyvuogių aliejumi, tai man jis nepatinka, nes , manau, nesigeria į odą kažkaip.. Ar taip pačiai su visais aliejais bus? Gal tada geriau kremo dairytis?

tikriausiai todėl, kad tepate ant sausos odos.
Įsigykite hidrolatą drėkinimui ir kn mišinį.
Lyg kn ir kremų yra pagamintų.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 06 18, 12:38)
tikriausiai todėl, kad tepate ant sausos odos.
Įsigykite hidrolatą drėkinimui ir kn mišinį.
Lyg kn ir kremų yra pagamintų.

Ačiū 4u.gif Tikrai tepdavau ant sausos.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 06 18, 10:51)
Merginos, noriu patarimo. Baigiau savo sintetinius kremus ir noriu įsigyti kokį nors ekologišką.Galvoju aliejų mišinį iš KN..
user posted image

Tačiau ar jis neblizgės man ant veido? Dabar pasiteplioju paprastu maistiniu alyvuogių aliejumi, tai man jis nepatinka, nes , manau, nesigeria į odą kažkaip.. Ar taip pačiai su visais aliejais bus? Gal tada geriau kremo dairytis?

Esu girdėjusi, kad KN aliejų mišiniai ne visoms tiko, ypač nuo spuogų.
O jūsų tokia sausa oda, kad tepėte alyvuogių aliejumi? Nes veidui jis per sunkus. Mano mišriai odai tai būtų katastrofa. doh.gif
Aš tepiau veidą Bacuri sviestu. Jo kvapas ne koks, bet labai tinka mišriai/riebiai odai. Mano močiutė jau antri metai naudoja nilinį sviestmedį - jis kaip aliejus - ištirpsta ant odos, gerai susigeria. Tinka sausai odai, apsaugo nuo nudegimo saulėje.
Vien tik aliejumi tepti irgi nėra gerai, atvirkštinis variantas gali būti - oda ims sausėti.
Jei pati nesigaminate natūralių kremų, tada geriau pirkti kokį ekologišką kremuką veidui. Nes naudoti tik aliejus ar tik sviestus neišeitis schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti